אם יש לו היסטוריה של רמאות, לא להתחתן איתו!

אם יש לו היסטוריה של רמאות, לא להתחתן איתו!

לא רוצה להתחתן רמאי? אל תתחתן עם היסטוריה של רמאות

זה היה ד"ר פיל מקגרו שאמר, "המנבא הטוב ביותר להתנהגות עתידית הוא התנהגות העבר". במילים אחרות, אם אתה רוצה לדעת איך מישהו יגיב למצבים מסוימים תסתכל איך הם הגיבו למצבים דומים בעבר. הדרך הטובה ביותר לדעת אם תוכל להתחתן עם רמאי הוא תאריך מישהו שיש לו היסטוריה של רמאות.

לדוגמה, אם אתה היכרויות מישהו מתגרש בשל בגידות שלהם העובדה שהם מרומה פעם הוא אינדיקציה טובה כי הם לרמות שוב. כדי לחזות אם בן זוג בעתיד יהיה לרמות חשוב כי יש לך ידע על ההתנהגויות שלהם בעבר היחסים.

היה לי חבר שהסתבך עם גבר נשוי. בסופו של דבר הוא עזב את אשתו והתחתן עם ידידי. הידידה המתוקה והתמימה שלי היתה בטוחה למדי ביחסיה ובנישואיה. היא היתה בטוחה במאה אחוז שהוא לעולם לא יבגוד בה.

בסופו של דבר הם התגרשו בגלל בגידתו. במילים אחרות, "פעם רמאי, תמיד רמאי". ידידי למד לקח חשוב, מעולם לא עשה תירוצים להתנהגות רעה של מישהו ולא להניח שהם לא יעשו לך מה הם עשו למישהו אחר או מה הם כבר עשיתי איתך.

אני ממליץ ללקוחות לגלות את כל מה שהם יכולים על נישואים בעבר של אלה שהם מעורבים.

במהלך מערכת יחסים, אתה יכול ללמוד הרבה על אופיו של האדם שאתה מעורב עם וקליבר של היחסים שלו בעבר.

יש אומרים שאנחנו לא צריכים לחשוף היבטים פרטיים של מערכות יחסים קודמות עם עניין אהבה חדש. אני אומר, אם אתה לא לחקור היבטים פרטיים של מערכות יחסים בעבר אתה הגדרת את עצמך לצרות.

למה התנהגות העבר, צופה התנהגות עתידית במיוחד עבור רמאים

לכולנו יש אישים ייחודיים ומפותחים היטב להתמודדות עם בעיות ביחסים. אם המשפחה, החברים ועמיתים לעבודה התעוררו כל בוקר עם אישיות חדשה ומעט ראיות איך הם היו מגיבים למצבים שונים באותו יום, זה היה בלתי אפשרי ליצור כל קשר אמיתי עם אף אחד כי אתה לא יכול להגיע מכיר אותם ברמה עמוקה יותר.

הסיבה היחידה שאנחנו יכולים להכיר אנשים מספיק טוב כדי ליצור קשרים אמיתיים היא בשל תכונות מולדות תכונות אישיות יש לנו כל. אני אומר למי להתווכח עם העמדה שלי, כי התנהגות העבר יכול לנבא התנהגות בעתיד, כי שם הימורים כסף חכם.

אם סוס המירוץ מסיים את המקום הראשון ברוב הגזעים שלו, יותר סביר כי הסוס הולך להמשיך במקום טוב במהלך המירוץ. כנ"ל לגבי איך מישהו ינהג במערכת יחסים. אם מישהו בילה בעבר היחסים רמאות על בן זוג, רוב הסיכויים שהם יעשו זאת בעתיד היחסים, גם.

הערכת הקשר של אדם פוטנציאל רמאות

להלן 5 אינדיקטורים של האם או לא אהבה חדשה ניתן לסמוך לא לרמות. זכור, אם אתה מתחתן עם האדם הנכון יהיה תלוי במידה רבה על יחסי העבר של אותו אדם.

1. היסטוריה של רמאות,

2. חוסר יכולת למלא את תפקידו בהפסקת הנישואין או היחסים הקודמים,

3. תלונות על היותו נשלט על ידי לשעבר שלו,

4. איך הוא / היא עסקה בבעיות ביחסים,

5. סירוב לקחת אחריות על התנהגותו המרמה בעבר.

אם אתה במערכת יחסים עם מישהו עם היסטוריה של רמאות והוא / היא מספרת לך לשעבר דחף אותם לרמות, זה דגל אדום ענק. אדם בעל אופי לא מרמה כאשר היחסים הולכים רע, הם בוחרים להתגרש ולא לרמות לבגוד.

No Replies to "אם יש לו היסטוריה של רמאות, לא להתחתן איתו!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    33 − 31 =