מה ומתי לספר לילדים על הכרויות שלך ושותפים

מה ומתי לספר לילדים על הכרויות שלך ושותפים

אין ספק, האבות הגרושים יודעים עד כמה קשה לשרוד את הגירושים ואת תוצאותיה. במיוחד כאשר אתה כבר קורבן תמים, או כאשר אתה שם הרבה מאמץ כדי להציל את הנישואים רק כדי לא להצליח, יש כמה צלקות רציניות. אז להבין מתי ואיך להתחיל לצאת לאחר גירושין יכול להיות דילמה אמיתית עבור אבא גרוש.

אבות רבים לוקחים הרבה זמן להתאושש לפני שהם מוכנים לתאריך שוב; וחלקם מוכנים תוך מספר שבועות או חודשים.

אבל כאשר אתה מוכן להתחיל היכרויות ופיתוח יחסים שוב, סצינת היכרויות אבא גרוש הוא טעון עם מלכודות.

לאבות גרוש יש כמה אתגרים אמיתיים בעת הכניסה לעולם היכרויות: חוויה חמוצה יותר מהסיכוי לגירושים ואולי גם רגשות שליליים כלפי נשים בכלל; היעדר ניסיון של ממש בזירה זו ועצבנות מלווה; לעתים קרובות בעיית הערכה עצמית הנובעת הגירושים; וילדים, בין אם אתה ההורה המשמור ובין אם לאו.

אז, אם החלטתם לקפוץ בחזרה אל היכרויות, איך אתם הולכים על מציאת נשים עד כה? איך אתה מזריק את עצמך לתוך העולם החדש הזה?

קושי: מְמוּצָע

זמן דרוש: משתנה מאוד

הנה איך:

 1. היזהר הבר ואת סצינה במועדון. ככלל, ברים ומועדונים אינם מקומות נהדרים לפגוש נשים. ראשית, נשים יש לפעמים על המשוטט, והם מחפשים להרשים אדם. בר או מועדון אינו תורם לראות מישהו עבור מי היא. ואתה תצטרך לשחק את אותו משחק אפילו לעשות חיבור. אז לך עם כמה חברים אם אתה חייב; אבל לא לעשות את זה המקום העיקרי למצוא אישה עם מי אתה יכול לרצות להיות חבר.
 1. רישות עדיין עובד. אם אתה מבקר באתרי חיפוש עבודה כמו זה ב- About.com, תמצא עצות לגבי מציאת מקומות עבודה באמצעות עבודה ברשת. אותו כלל חל על דייטים. תן לחברים שלך לדעת שאתה מוכן עד כה שוב, ולבקש מהם לחשוב על נשים עם מי אתה יכול להיות תואם. בטח, גברים גרושים לפעמים להתנגד תריסים עיוורים, אבל שיש חברים להזמין אותך ואת חבר של נשים שלהם על משחקים, משקאות, קפה, וכו 'יכול להיות הגיוני ולהיות חוויה חיובית.
 2. לְהִתְנַדֵב! אתה עלול להיות מופתע לדעת כי רווקים רבים נפגשים בהתנדבות הגדרות. סיבה אחת טובה זה עובד כי אנחנו נוטים לבחור בפעילות התנדבותית המבוססת על האינטרסים שלנו ואת התשוקות. אז אם אתה אוהב גינון, לשקול סיוע בגן הקהילה, הוראה שיעורי גינון במשתלה המקומית או טיפולי גן הפרחים במתקן הקהילה המקומית. סביר להניח שאתה פוגש מישהו שם מרגיש כמו בלהט על גינון כמו שאתה עושה. בקר מתנדבים למצוא הזדמנויות התנדבות באזור שלך.
 1. היכרויות באינטרנט. ישנם רבים, רבים באינטרנט שירותי היכרויות שיעזרו להתאים אותך עם שותף היכרויות תואם. אבל להיזהר ולהבין שאתה בדרך כלל מקבל מה שאתה משלם. אחד השירותים הטובים ביותר שאני מודע לכך הוא ב Eharmony, שבו כל משתתף לוקח מבחן מפורט האישיות האישית והוא מותאם עם אנשים שיש להם אישים דומים תחומי עניין.

  טיפים:

  1. אל "מעל דוא"ל" עם שותף פוטנציאלי. ארבעה מיילים בכל דרך הוא כלל אצבע טוב לפני הסדרת פנים אל פנים.
  2. תוכנית רק לבלות 30 דקות על פנים אל פנים. אם לא תלחץ על עצמך, חצי שעה היא זמן סביר להשקיע. ואם אתה עושה להתחבר, אז זה רק wits התיאבון עבור תאריכים מאוחר יותר.
  3. היזהר היכרויות אנשים בעבודה. תולדות בתי המשפט של האומה מלאות בתביעות הנובעות מרומנים בעבודה. אתה צריך לדרוך בזהירות באזור זה, כדי למנוע להיות מתויג מינית מטריד אם היחסים הולך חמוץ או אם השותף שלך הוא כפוף. וגם אם מערכת היחסים שלך טובה, ההתנהגות שלך עלולה לגרום לאחרים במקום העבודה להיות לא נוח, וזה גם גורם לבעיות.

  לאחר פגשת כמה נשים ורוצים להתחיל לצאת, אתה צריך כמה כללים הקרקע. הנה כמה לעשות ואל תעשה כדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלך.

  האם להיות חיובי אופטימי. אבות גרוש רבים נוטים לבלות את התאריכים מגורים על השליליות של חייהם. אתה לא רוצה להיות מטהר עבור התאריך שלך. בחר כמה פעילויות מעניינות עבור התאריכים - לא רק ארוחת ערב וריקודים. שקול גולף, משחק הבמה, לילה משחק לוח, וכן הלאה.

  לא להתעכב על בן הזוג לשעבר שלך. זהו אחד pas pas הנפוצים ביותר שבוצעו על ידי אבות מתגרשים. גם אם התאריך שלך שואל, אל תלך לשם. אתה צריך להסתכל קדימה, לא חזרה, וזה דרך קלה להרוס ערב חיובי אחרת.

  האם לקחת את זה לאט. לא משנה כמה אתה מתגעגע סקס או חיבה פיזית, להתחייב לא לילה אחד עומד ועל פיתוח חברויות הראשון. חשוב לך, ולילדים שלך, כי אתה מתחיל את תהליך היכרויות לאט כי אין לך לילה מבקרים.

  לא מקבל תחרותי עם בן הזוג לשעבר שלך. האקס שלך עשוי להיות כבר היכרויות. אולי אפילו תהיה מוכנה להינשא שוב. אבל אל תתן לה הנכונות לקבוע את שלך. אתה צריך להתחיל כאשר אתה מוכן, לא כאשר היא.

  לא מקבל רציני על ריבאונד. כולנו כנראה מכירים גברים שהתחתנו, עבדו או היו חיים במאהב על הריבאונד אחרי גירושים. זה דבר טבעי לרצות לשים את החיבה שלך איפשהו, אבל חשוב להיזהר בתהליך ריבאונד.

  רק לדעת שזה צפוי להתרחש מקל על ההתנגדות.

  אל תפחדו מדחייה. בואו נודה על זה, יהיה לך עד כה הרבה נשים לפני שתמצא עוד שותף לטווח ארוך. וזה אומר שאתה דוחה כמה, וכמה ידחו אותך. אם אתה מפחד להיכשל, יהיה לך קשה יותר לנסות ולהמשיך לנסות.

  אם אתה מקבל נדחה, לקחת את זה צעד. להבין שזה חלק מהתהליך.

  אחד החלקים הקשים יותר של תהליך לחזור לסצנה היכרויות הוא להתמודד עם הילדים שלך. ילדים הרואים את ההורים הגרושים שלהם מתחילים מחדש, לעתים קרובות חשים את עצמם כבעלי דחייה. הם חוששים שאבא יפסיק לאהוב אותם אם הוא אוהב מישהו אחר. הם עשויים לשמש את אבא כל על עצמם בסופי השבוע שלהם איתו (או בבית אם הוא ההורה custodial) ועלול לדאוג להיות מוחלפים או לבד.

  זכור, הילדים הם בדרך כלל קורבנות חפים מפשע בנישואין שבורים ובני משפחה, וזה האחריות הראשונה שלנו כדי לענות על הצרכים שלהם ולטפל בהם.

  לכן חשוב להיות רגישים לחששותיהם ולפחדיהם.

  הנה כמה רעיונות שיעזרו לך להתמודד עם הילדים לאחר שתחליט על תאריך שוב.

  "היא חברה". דיברנו מוקדם יותר על הולך לאט בתהליך היכרויות. אתה לא צריך לחפש עניין אהבה בהתחלה, רק לחברים של המין השני. שמור על חברויות ברמה זו, ואתה יכול באמת לדבר עם הילדים על החבר החדש שלך הרבה לפני שהיא חברה.

  אל תציג אותם לכולם או מוקדם מדי. כפי שאתה "לשחק את השדה" בהתחלה, להשאיר את הילדים מתוך המשוואה. המתן כדי להציג אותם לחברים שלך עד שהיחסים התפתחו קצת כמו תאריך החמישי או השישי. אתה לא רוצה להסתיר דברים מהם, אבל אם הם מודעים לכל מי שאתה תאריך, אז הם יהיו מבולבלים.

  אין מבקרים לילה. זהו כלל קרדינלי אם הילדים איתך. ברגע שמערכות יחסים מתחילות להעמיק, אל תביאי את התאריך הביתה ללילה ולארוחת הבוקר למחרת בבוקר.

  רמה זו של אינטימיות יהיה מאוד מביך את הילדים יהיה לתקשר את כל ההודעות הלא נכונות.

  לדבר ולהקשיב הרבה. אתה עלול להיות מודע לחששות, התנגדויות או פחדים מצד הילדים שלך כמו שאתה מתחיל תאריך שוב. הקפד ליצור הזדמנויות לדבר ולהקשיב עם הילדים בנפרד או כקבוצה.

  זכרו את הכלל של הקשבה אקטיבית - חפשו תחילה להבין לפני שאתם רוצים להיות מובנים.

  No Replies to "מה ומתי לספר לילדים על הכרויות שלך ושותפים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   68 + = 75