האם אימפוטנציה או אין אונים פגום הנישואין שלך? | insightyv.com

האם אימפוטנציה או אין אונים פגום הנישואין שלך?

האם אימפוטנציה או אין אונים פגום הנישואין שלך?

ההשפעה השלילית של אונות בתפקוד על נישואין ובן זוג

 

Reader שאלה:

אני בן 34 ובעלי בן 30. אנחנו נשואים כבר 4 שנים ויש לנו בעיות עם סקס הנישואים שלנו. בשלוש השנים האחרונות, היתה לו בעיה בשמירה על זקפה כשאנחנו מקיימים יחסי מין.

הוא גם הפך פחות מתעניין במין איתי, כך שכמות המין שאנחנו מצליחים להידלדל פחות מפעם בחודש.

אני כל כך מתוסכלת מבחינה מינית ורגשית על זה ואין לי מושג מה לעשות.

הוא מסרב לתקשר איתי על הבעיה או לבקש עצה מרופא. אני כמעט מסיר את השיער. אני צעירה ולא רוצה לחיות את שארית חיי בלי קשר אינטימי ומיידי עם בעלי. בבקשה תעזור לי!

בקי

תשובה:

בקי,

אני אנסה בשמחה לעזור לך, אבל אני לא בטוח שמשהו ישתנה אם הוא לא ינקוט צעדים כדי לעזור לעצמו. אני חושב שאני יכול לומר בבטחה כי בעלך סובל אימפוטנציה וצריך לראות רופא כדי לקבוע מה גורם לו לאבד זקפות.

אימפוטנציה יכולה להיות סימן למצבים רפואיים כגון מחלת כליות, מחלות לב וסוכרת. אני מציע לך לגשת אליו בצורה אוהבת ולהודיע ​​לו שאתה לא מודאג רק על חוסר מין בנישואין, אלא גם את האפשרות כי אימפוטנציה יכול להיות מסווה מצב רפואי קשה.

ייתכן שיהיה הצלחה רבה יותר עם מקבל אותו לראות רופא אם אתה עושה את זה עליו ועל בריאותו במקום אותו ואת חוסר היכולת שלו לבצע במיטה. יש גם אפשרות כי הוא מתמודד עם רמות טסטוסטרון נמוכות וצריך טיפול החלפת טסטוסטרון.

אימפוטנציה יכולה להיגרם גם אם יש גורמים פסיכולוגיים לשחק.

אם הוא מתמודד עם הרבה מתח, יש חרדה או דיכאון או, אולי בעיות שלא נפתרו ממשפחת המוצא שלו זה עשוי להראות להפריע ליכולת שלו לשמור על זקפה.

לא משנה מה הסיבה לבעיה, אימפוטנציה נוטה כדור שלג ולהיות בעיה גדולה עוד יותר בגלל הפחד של אדם לא להיות מסוגל לבצע. אחד איבד זקפה יכול להוביל זקפות אבודות רבות אם גבר אובססיביות על הנושא.

ואז, כמובן, יש את הנזק שהוא יכול לעשות את ההערכה העצמית של האישה שאוהבת את האיש אימפוטנט. 

 

להלן 8 רגשות אישה נשואה לגבר עם זיקפה עלול לחוות:

 

1. דְחִיָה

2. תסכול מיני

3. כַּעַס

4. בושה

5. ספק עצמי

6. לא מושך

7. נָטוּשׁ

קל להפנים ולהאשים את עצמך על חוסר יכולתו לבצע במיטה ולהתחיל לראות את עצמך כמו פחות רצוי ומושך. הדבר הבא שאתה יודע שאתה מרגיש טינה של אותו אשר מוסיף שכבה נוספת לבעיה במערכת היחסים. אחת הדרכים למנוע ממך להפנים ולקחת אחריות על בעיות הזיקפה שלו היא לנסות לראות את המצב מנקודת המבט שלו.

עכשיו אתה יכול לחשוב, “למה הוא לא יכול להרים אותו ולשמור אותו? “אני מוכן להתערב שהוא חושב את אותו הדבר, “למה אני לא יכול להרים אותו ולשמור עליו? “בדיוק כמוך, הבעיה גורמת לרגשות שליליים ולאובדן ההערכה העצמית בו.

 

להלן 7 רגשות אדם עם אונות זיקפה עלול להיתקל:

 

1. אשמה

2. ייאוש

3. מבוכה

4. בושה

5. פחד

6. תסכול מיני

7. כעס

הוא רוצה לקיים יחסים אינטימיים מספקים עם אשתו. ההבדל בינו לבינך הוא, הוא אינו מסוגל לתפקד. מכיוון שהוא אחד עם הבעיה הוא מרגיש חוסר ביטחון מיני, ככל הנראה תוהה הגבריות שלו. זה כבר שלוש שנים של בעיות עם זיקפה בשבילו; אין ספק שהוא מרגיש מובס וחסר תקווה כמוך.

הדרך שלך להתמודד עם הבעיה היא לתקשר על זה. נראה כי דרכו של התמודדות היא למדר, דה מינית לסרב להודות שיש בעיה. הוא לא רוצה לראות אותך ככישלון, במיוחד לא בתחום הזה של היחסים והוא לא רוצה לראות את עצמו ככישלון.

אני ממליץ לך לא רק לטפל בעצמך בחביבות אבל גם אותו. קבל אותו לרופא כדי לשלול כל סוגיות בריאות כדי יועץ נישואין אם יתברר יש בעיות פסיכולוגיות לשחק.

שניכם צעירים עם שנים מאושרות רבות לפניכם. זו לא תהיה הבעיה הראשונה שאתה צריך להתמודד ולמצוא פתרון אבל זה אחד החשובים ביותר.

הכי טוב שלי!

קאתי

No Replies to "האם אימפוטנציה או אין אונים פגום הנישואין שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 + = 90