האם דוחה את הרגשות שלך בהעדר תקשורת מילולית התעללות?

האם דוחה את הרגשות שלך בהעדר תקשורת מילולית התעללות?

התעללות מילולית, השימוש במילים לפגוע יכול גם להיות מושגת על ידי מסרבים לתקשר. כאשר בן הזוג שלך מבטל את הרגשות שלך באמצעות חוסר תקשורת אתה מתעלל מילולית.

סירוב לדבר על או לאמת את הרגשות שלך הוא פשוט פוגע כמו מילים באמצעות לשים אותך למטה או להשפיל אותך. בן הזוג שלך עשוי לתת לך טיפול שקט או לזלזל בך על רגשות מסוימים.

פעולה זו ממזערת אותך ואת הרגשות שלך. כאשר הרגשות שלך הם ממוזער בצורה כזו, אתה בסופו של דבר ללמוד להתעלם הרגשות שלך. בסופו של דבר אתה התעלם על ידי בן הזוג שלך ואת עצמך.

איך אתה יודע אם הרגשות שלך נדחים?

1. כפי שאמרתי לעיל, בן הזוג שלך נותן לך את הטיפול השקט. אם אתה מבטא רגשות הם לא מרוצים, הם מגיבים על ידי לא להגיב. אתה רוצה לתת למישהו לדעת כמה הוא / היא מתכוון לך ... לתת להם את הטיפול השקט.

לדוגמה, קאתי היא המאמינה היא תקשורת כנה, בעלה אד הוא avoider סכסוך. כאשר קאתי אומרת, "זה כאב לי ברגשות כשאמרת שאני נפוצה". תגובתו של קאד לקאתי חולקת את רגשותיה היא להיאבק ולסרב לדבר על קאתי, רגשותיה או ההערה המבישה שעשה.

או הרגשות של קאתי לא חשובים אד או, אד מעולם לא למדו לעסוק בשיחה שהוא חושש ייקח סיבוב שלילי.

תהיה הסיבה אשר תהא, בשל חוסר הרצון של אד לתקשר את נישואיהם נגזר.

2. בן הזוג שלך יכול להכיר את הרגשות שלך אבל לא לעשות שום דבר כדי לשנות את המצב. הוא / היא עשויה להיות מאזין גדול Communicator, אבל עניים על נקיטת הצעדים הדרושים כדי לפתור בעיות בחיי הנישואין. נראה שבן הזוג שלך דואג להאזנה, אך מראה כמה מעט אכפת לו אם לא ינקוט פעולה.

אשתו של בן, אשלי אוהבת לחנות. בן מתקשר לאשלי כי קניותיה גורמת לבעיות כלכליות עבור בני הזוג. אשלי מקשיב, אומר בן היא מצטערת תקבלו את הבעיה בשליטה. למחרת, אשלי מוציאה 400 דולר על זוג נעליים חדש.

היא שלחה הודעה רם לבן כי החששות שלו על כספים אינם מודאגים לה. לבן, במצב כזה, יש ברירה. הוא יכול לקחת ממנה את הגישה לכסף, או לקבל עבודה נוספת. לא משנה מה הבחירה הוא עושה בן הולך להתרעם על אשלי של פיטוריו של חששותיו וכולנו יודעים מה טינה עושה לנישואין. זה לא יפה!

3. בן הזוג שלך מקשיב ולאחר מכן מזלזל לך על הרגשה את הדרך בה אתה עושה. האם אי פעם התיישבת, פתחת את הלב שלך לבן הזוג שלך רק כדי שיהיה לו לספר לה, אתה מתנהג בצורה מטופשת? אאוץ! אתה לומד להסתיר את הרגשות שלך. אתה מרגיש לא בטוח במערכת היחסים ולטפח את הרגשות שלך. אתה הופך את הילד; בן הזוג שלך הופך להורה.

ג'יני לא יכולה לטעות, ג'יימס, בעלה לא יכול לעשות שום דבר. ג'יני מסרס אותו בכל פינה ומזלזל ברגשותיו ובדעותיו. אם ג'יימס אומר שהילדים צריכים ללכת לישון קודם, ג'יני מגלגלת את עיניה ומניחה אותם לישון מאוחר יותר. לג'יימס אין קול בנישואין שלו משום שהוא חושש מתגובתו השלילית המתמדת של ג'יני לכל דעה, מחשבה או הרגשה שהוא חולק.

ג'יני הולכת ליום אחד שהיא כיבדה את בעלה!

התעללות מילולית יכולה להיות קשה לזהות ולהגיב. שלא כמו התעללות פיזית שמשאיר צלקות לאחרים לראות, התעללות מילולית משאירה צלקות רגשיות. למרות הצלקות האלה מוסתרים, הם פשוט הרסנית. האם מצאת את עצמך נישואים מילולית בעליל?

עוד על התעללות מילולית ורגשית:

האם בן הזוג שלך קורא לך שמות?
האם בן / בת זוגך משתמש במילים כדי לבוש בך?
האם בן הזוג שלך צועק, נשבע וצורח עליך?
האם בן / בת הזוג שלך משתמש באיומים כדי להפחיד אותך?
האם בן הזוג שלך מאשים אותך על התנהגות רעה?
האם החתונה שלך עושה לך חולה?
האם בן / בת הזוג שלך מילולית מניפולציה אותך?

No Replies to "האם דוחה את הרגשות שלך בהעדר תקשורת מילולית התעללות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 38 = 40