איך לחיות עם ההורים שלך כמבוגר

אם אתה חושב לחיות עם ההורים שלך היה קשה בפעם הראשונה סביב, זה הולך להיות הרבה יותר קשה כמו מבוגר, המתגוררים בבית ההורים שלך עם הילדים שלך. זה הסדר הגיוני יותר ויותר הורים בודדים, אם כי, אשר לעתים קרובות מאבק כדי להסתדר על הכנסה אחת זקוקה לעזרה בטיפול בילדיהם בזמן שהם לצאת לעבודה. אם אתה מתכנן לחיות עם ההורים שלך שוב, כדי לחסוך כסף או ליצור סביבה יציבה עבור הילדים שלך עם מטפלים אתה יכול לסמוך על, לשמור על ארבעה כללים אלה בחשבון:

בָּכִיר father and adult son talking while having coffee

גיבור תמונות / חזון דיגיטלי / Getty Images

זה נהדר שההורים שלך מוכנים לעזור, אבל הילדים שלך צריכים לדעת את זה אתה, כמו אמא שלהם או אבא, הם המשמעת העיקרית. זה אומר שאתה צריך להיות מכוון על יצירת מערכת של כללים המשפחה כולה יכול לעמוד על ידי, ואשר ההורים שלך יכולים לתמוך. שקול לפרסם את הכללים האלה במקום בולט, כגון המקרר שלך, כך שכל אחד מבני הבית מבין לא רק מה צפוי אלא אילו תוצאות יחולו על מצבים שונים.

02
של 04

כלל מס '2: תן לכולם מרחב כלשהו

א teen girl sits on her bed.

ברוס לורנס / גטי

נסה ליצור קצת מקום לילדים שלך זה כל שלהם. גם אם השטח היחיד הזמין הוא פינת קריאה קטנה, זה יכול לשמש מיני מקלט לילד שלך. כמו כן, אם בכלל אפשרי, לנסות להקים חללי מגורים נפרדים בקרב הילדים שלך. בעוד שאחים מאותו מין עשויים להזדקק לחלוק חדר לזמן מה, זה לא אידיאלי עבור כולכם כדי הדרגש יחד לאורך זמן. כמו כן, ודא כי ההורים שלך יש מקום ופרטיות נאותה, וללמד את הילדים שלך להיות כבוד להם בכל עת - הרגל שמתחיל עם הדוגמה שלך.

03
של 04

כלל מס '3: החזר את ההעדפה

א young boy loading the dishwasher.

הכלב הפקות / Getty Images

אם ההורים שלך עוזרים לך כלכלית או להפוך את עצמם זמינים כדי לראות את הילדים שלך, אתה צריך להחזיר את טובה על ידי הולך בדרך שלך להיות מועיל בבית. זה יכול מתכוון בתורו בישול ארוחות או מקבל את הילדים המעורבים מטלות היומיום כמו לעשות את הכלים, ואקום, או סתם להרים סביב הבית כל יום. גם אם ההורים שלך לא מבקשים את עזרתך, אלה מעשים קטנים של חסד והתחשבות לא ילך מבלי משים, והם גם לשמש הכשרה טובה כישורי חיים לילדים שלך.

04
של 04

כלל מס '4: תקשר בבירור

א mom and grandma talking together.

תמונות הפקות / Getty Images

לבסוף, כאשר אתה חי עם ההורים שלך, ודא כי אתה יושב מדי פעם ולשתף אחד עם השני איך אתה חושב הסדר עובד. אם אתה מוצא שאתה צריך אותם כדי בייביסיט יותר ממה שאתה צפוי, זה סוג של מפגש רשמי, מבוגרים בלבד, יהיה זמן מתאים לדון בנושא. זה גם נותן את ההורים הזדמנות לשתף אתכם איך הדברים פועלים מנקודת המבט שלהם, כך שכל אחד מכם יכול לעשות את ההתאמות הנדרשות כדי ליצור מצב חי כי הוא אידיאלי עבור כולם.

No Replies to "איך לחיות עם ההורים שלך כמבוגר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 69