גישה לילד שירותי תמיכה במרילנד | insightyv.com

גישה לילד שירותי תמיכה במרילנד

גישה לילד שירותי תמיכה במרילנד

מדינת מרילנד מציעה ב-אדם באינטרנט שירותי תמיכה בילדים עבור שניהם custodial ולא custodial ההורים. בין אם אתה צריך להגיש תמיכה לילד במרילנד או לבקש שינוי של תמיכה בילדים, השאלות הבאות יסייעו לך לגשת לשירותי התמיכה בילדים הדרושים לך:

איך אני מוצא את הילד המקומי שירותי תמיכה במרילנד?

התחל על ידי ביקור באתר התמיכה של אכיפת הילד של מרילנד, המספק רשימה מקיפה של סוכנויות תמיכה לילד מקומיות בכל מחוז בכל רחבי המדינה.

לחילופין, ניתן להתקשר 2-1-1 כדי למצוא את המשרד הקרוב אליך. 

כיצד ניתן להגיש שירותי תמיכה בילדים במרילנד?

השלבים הבאים יעזרו לך ליצור הזמנת תמיכה לילדים במרילנד:

 1. הכר את הנחיות התמיכה בילדים של מרילנד. בעוד חוקי תמיכה הילד להשתנות ממדינה למדינה, לדעת יותר על החוקים במרילנד יעזור לך להתכונן למקרה שלך. 
 2. הדפס בקשה לשירותי תמיכה לילדים במרילנד. היישום יכלול סדרה של שאלות פיננסיים, אשר אתה צריך לענות על היכולת הטובה ביותר שלך. זה יעזור יש רשומות מס האחרונות לשלם בדלי זמין כמו שאתה להשלים את היישום הראשוני. אתה גם צריך לספק פרטים כגון ההכנסה שלך, הוצאות דיור, הוצאות טיפול בילדים, והוצאות רפואיות. ככל שתהיה מפורטת וישרה יותר, כך ייטב.
 3. שלח את הבקשה באופן מקוון או באופן אישי בסוכנות התמיכה בילדים המקומית שלך.

  כמה תמיכה לילד אני חייב או לקבל?

  במרילנד, התמיכה בילדים מבוססת על מספר נתונים, כולל הכנסה של כל הורה, הוצאות טיפול בילדים הקשורים לעבודה, עלויות ביטוח בריאות והוצאות רפואיות. כל הורה חייב לשלוח מידע זה, יחד עם המסמכים הכספיים כדי לגבות אותו.

  הורים מחפשים הערכה כללית יכול להזין דמויות לתוך מרילנד הילד תמיכה מחשבון מקוון. אמנם זה לא ייחשב סופי, כלי זה יכול לעזור לך לקבוע על כמה תמיכה הילד אתה חייב או לקבל.

  ברגע שהילד שלך תמיכה הסדר כבר הוקמה, אתה יכול גם להירשם באינטרנט כדי לשלם או לקבל תשלומים באמצעות מערכת eChild תמיכה של מרילנד. זה מערכת חשבונאות מקוונת streamlines הילד תמיכה אוסף והפצה. הוא גם מספק מידע עדכני חשבונאות עבור רשומות שלך, ולכן יש בלבול קטן לגבי כמה הוא חייב.

  כיצד אוכל להגיש בקשה לשינוי תמיכה במרילנד?

  מדינת מרילנד מאפשרת להורים לבקש מבתי המשפט לסקור באופן פורמלי סכומי תמיכה בילדים ו / או לבקש שינוי אם:) א אם חל שינוי מהותי בנסיבות מאז הוצא צו התמיכה בילדים תחילה או ב) אם שלוש שנים חלפו – מאז הוצא הצו, או שמאחרונה הוחלט על שינוי.

  שינויים חוקיים בנסיבות כוללים שינויים משמעותיים ב:

  • הַכנָסָה
  • עלויות הטיפול בילדים
  • הוצאות רפואיות
  • הצרכים הפיננסיים של הילד (או הילדים)
  • הסדר המשמורת של הילד

   הורים המעוניינים לקבל תמיכה בילדים שלהם נבדק ו / או שונה צריך לעבור את תהליך הגשת הבקשה עבור שירותי תמיכה הילד במרילנד השלמת ההמלצה הנדרשת הדוחות הכספיים. לאחר קבלת ההזמנה, צו התמיכה הקיים בילדים ייבדק ויחשב לשינויים. במקרה שיונפק שינוי, הוא יעמוד שלוש שנים, או עד שהנסיבות ישתנו שוב והורה מבקש בדיקה נוספת של ההזמנה.

   היכן ניתן לגשת למשאבים נוספים של תמיכה בילדים?

   לרשותך מספר מקורות פדרליים ומדינתיים, כולל:

   • המשרד הפדרלי של הילד תמיכה באכיפה
   • המדריך הפדרלי על אכיפת הילד תמיכה

   No Replies to "גישה לילד שירותי תמיכה במרילנד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 19