מה הם איידהו של הילד משמורת חוקים?

מה הם איידהו של הילד משמורת חוקים?

אם אתה גר איידהו ואתה מול פרידה עם ילדים קלים המעורבים, זה יכול להיות מועיל לדעת מה לצפות מהחוק ומבית המשפט. אותו הדבר חל אם אתה ואת נפרדת לשעבר דרכים לפני זמן רב, אבל שינוי בנסיבות חייך דורשים כי המשמורת להיות revisited. אחד מכם עשוי להיות בנישואין חדשים או מתכנן להתרחק, או אולי אתה רוצה תפקיד גדול יותר בחייו של הילד שלך.

בכל המקרים, בתי המשפט של איידהו קובעים בעיקר משמורת על פי טובת הילד.

אבל איך זה משפיע על החלטות שנעשו בבית המשפט לענייני משפחה על שני צווי משמורת חדשה ושינוי הישנים בשל הנסיבות השתנו? 

האינטרסים הטובים ביותר של הילד

הדוקטרינה הטובה ביותר היא רשימה של גורמים שעל השופטים לשקול בעת הכרעה בסוגיות של משמורת. באיידהו, גורמים אלה כוללים את רצונותיו של הילד, את רצונותיו של כל הורה, ואת יחסי הילד עם כל הורה ועם אחיו. הם כוללים את ההתאמה שלו ואת הקשר עם ביתו, בית הספר, ואת הקהילה. האופי המוסרי של שני ההורים וכשירותם להיות המפרנס העיקרי של הילד נחשב, כמו גם הנסיבות של כל הורה, כולל שעות העבודה שלהם דיור. בית המשפט ישקול את יכולתו של כל הורה לענות על צרכיו ולספק יציבות לחיי הילד.

משמורת משותפת 

בית משפט באיידהו עשוי להעניק משמורת פיזית משותפת, משמורת משפטית משותפת או שתיהן על סמך מה שבית המשפט סבור שהוא לטובת הילד.

משמורת גופנית מתייחסת לאיזה הורה הילד חי, ואילו משמורת משפטית כוללת קבלת החלטות חשובות עבור הילד.

בתי המשפט באיידהו מתחילים בהליכי משמורת בהערכה, האם הסדר הסדר משמורת משותף מבוסס על חלק מהערכת יכולת ההורים לעבוד ביחד.

הורים חופשיים להמציא תוכנית הורות משותפת שלהם ולהגיש אותה לבית המשפט לאישור. מקרים של אלימות במשפחה יכולים להיות הרתעה חזקה למשמורת משותפת, אך מטרתו של בית המשפט היא לשמור על שני ההורים כמעורבים באופן פעיל בחיי ילדם.

אם בית המשפט לא יעניק משמורת משותפת, השופט יסביר מדוע הגיע להחלטה זו.  

כיצד משפיע אב של נכות משמורת מקרים

הורה נכה תמיד תהיה הזדמנות להסביר כיצד ציוד או שירותים אחרים יסייע לה במתן וטיפול לילד שלה. 

שינויים בקוסטודיה

שינויים בקוסטודיה מאושרים בדרך כלל על ידי בית המשפט כאשר ההורים מבקשים אותם במשותף, בתנאי שהשינוי נראה לטובת הילד. כאשר ההורים אינם מסכימים, נטל ההוכחה נופל על ההורה המבקש את השינוי כדי לקבוע מדוע הוא לטובת הילד. השופט בדרך כלל רוצה לדעת מה השתנה כדי להצדיק שינוי ולוודא כי כל טראומה או מהפך השינוי עלול לגרום לילד להיות מוצדק כי חייו ישתפרו באופן משמעותי.

לקבלת מידע נוסף משמורת ילדים באיידהו, לדבר עם עורך דין מוסמך במדינה או להתייחס קוד איידהו.

No Replies to "מה הם איידהו של הילד משמורת חוקים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 + = 46