מה שאתה צריך לדעת על משמורת הילד בהוואי

מה שאתה צריך לדעת על משמורת הילד בהוואי

מתכוננת להגיש למשמורת ילדים בהוואי? לפני שתעשה זאת, אתה רוצה להכיר את המדינה של הילד משמורת חוקים אז אתה יודע למה לצפות ואיך הכי טוב להציג את המקרה בבית המשפט למשפחה. הנה מה שאתה צריך לדעת על משמורת ילדים בהוואי:

גורמים המשמשים לקביעת משמורת ילדים בהוואי

בתי המשפט למשפחה בהוואי לשקול מספר גורמים בעת קביעת משמורת ילדים.

עם זאת, הקריטריונים העיקריים להענקת משמורת ילדים בהוואי הוא האינטרסים של הילד. במילים אחרות, המדינה מסתכלת תחילה על מה שטוב לבנך או לבתך, במקום מה שנוח או קל לך או לאקס שלך. בהתאם למצב שלך, זה יכול לעזור או לפגוע במקרה שלך. בנוסף, בית המשפט מחשיב את הדברים הבאים:

 • הקשר של הילד עם שני ההורים
 • הצרכים הגופניים, הרגשיים והחינוכיים של הילד
 • כל נכונות של הורה לשתף פעולה זה עם זה ובית המשפט
 • כל היסטוריה של התעללות מינית או פיזית
 • כל היסטוריה של הזנחה או התעללות רגשית 
 • כל היסטוריה של שימוש בסמים בעבר על ידי אחד ההורים
 • כל אחד מהוריו של כל אחד מהנוכחים

גורמים נוספים אשר עשויים להיחשב בעת קביעת משמורת ילדים בהוואי

במקרים מסוימים, בתי המשפט גם לשקול קלט ממומחים, עדים אופי, ואפילו את הילד. לדוגמה, בית המשפט רשאי לשקול את הגורמים הבאים לפני קביעת משמורת ילדים:

 • אמצעי לספק לילדך. בית המשפט רשאי לבקש מידע על הסדרי המגורים של משפחתך ו / או על יכולתו של כל הורה לספק את צרכיו הבסיסיים של ילדך.
 • איכות היחסים של כל הורה עם הילד. בית המשפט רשאי לבקש עדים אופי כדי ללמוד יותר על היחסים שלך. מה שהם מחפשים בדרך כלל הוא עדות של קשר תכופים, משמעותיים ומתמשכים.
 • המשאלות של ילדך. באופן כללי, בית המשפט ישקול רשמית רק את דעתו של הילד כגורם אם הוא ייחשב מספיק מבוגר כדי ליצור ולהעביר חוות דעת משמעותית. זה מתחיל בדרך כלל סביב גיל 12 או מאוחר יותר.
 • תוצאות הערכה חיצונית של משמורת ילדים. במקרים מסוימים, ניתן להעמיד את ההערכה הפורמלית על ידי השופט. המעריך בדרך כלל מבקר בשני הבתים כדי להעריך את איכות הטיפול ולאחר מכן כותב דו"ח לשופט בהתבסס על הממצאים שלו או שלה. במקרים מסוימים, המעריך עשוי להתבקש גם לדבר בבית המשפט בעת הדיון במשמורת הילד.  

אלימות במשפחה ו משמורת ילדים בהוואי

במדינת הוואי, אם בית המשפט ימצא ראיות לאלימות במשפחה בבית, יש לשקול ראיות כאלה. על מנת להגן על שלומם של הילדים, בית המשפט בדרך כלל לא יבחר למקם ילד במשמורתו הבלעדית של מתעלל הנאשם. עם זאת, בית המשפט רשאי לאפשר הורה מואשם התעללות בילדים להשתתף בביקור בפיקוח. במקרים כאלה, בית המשפט רשאי גם הורה אחד או שני ההורים להשתתף כועס ניהול או שיעורי ההורות.

הילד משמורת שינוי בהוואי

אם אתה מרגיש כי ההחלטה הלא נכונה התקבלה על המקרה שלך, או את הצרכים של הילד השתנו, זה עשוי להיות הזמן לבקש שינוי משמורת הילד.

בהוואי, בית המשפט ישקול שינוי המשמורת אם ייקבע כי צו המשמורת המקורי הילד כבר לא משרת את טובת הילד.

לקבלת מידע נוסף על משמורת ילדים בהוואי, בקר באתר הפסלים של הוואי המתוקן או לדבר עם עורך דין מוסמך משפחה במדינת הוואי.

בעריכת ג'ניפר וולף.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על משמורת הילד בהוואי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  12 − = 8