זה דבר אחד נדרש לנישואין כדי לשרוד רומן | insightyv.com

זה דבר אחד נדרש לנישואין כדי לשרוד רומן

זה דבר אחד נדרש לנישואין כדי לשרוד רומן

כדי שהנישואין ישמרו על רומן, חייבת להיות חרטה של ​​חרטה אמיתית מצד הנואף. איך זה נראה, איך אתה יודע אם מראה החרטה שלו אמיתי? אם הוא שיקר בקשר לפרשה, הוא בטח ישקר על דברים אחרים, נכון?

וגם, זה עיקר הבעיה כשזה מגיע לסלוח לרומן ולבנות מחדש את הנישואים. השקרים שנאמרו בפרשה נשפכו לכל היבט של האמון שהיה לך פעם בעלך.

השקרים גורמים לך להטיל ספק ביכולתך לשפוט את מה שהוא אמיתי ומה לא אמיתי, ושמסגרת נפש זו אינה תורמת לקבל, ללא יוצא מן הכלל, את גילויי החרטה שלו.

איך אפשר להבדיל בין אשמה לחרטה:

אשמה היא הרגשה ממוקדת. החרטה מרגישה רע לכאבם של אחרים. לדוגמה, הוא עלול להרגיש אשם בגלל פסק הדין שהוא מקבל ממך ועל אחרים על הרומן שלו. אשמה היא על הרגשה רעה על מה שהם עשו. חרטה היא על הרגשה רעה לפגוע בך. 

שום לקחים לא נלמדים מרגשות אשמה. הוא יכול לבחור לחזור לפרשה כדי להקל על רגשות האשם ולמצוא נחמה בזרועות האשה האחרת. חרטה באה מן המודעות שהם עשו משהו רע. המודעות העצמית הזאת תמנע ממנו לעשות שוב את הדבר ה”רע “הזה.
 
חרטה אומרת, “סלח לי על שפגעתי בך.

אשמה אומרת, “תפסיק לגרום לי להרגיש אשמה על שפגעתי בך.”
 
כדי שהנישואים שלך ישרודו את הרומן שלו, עליך לשכנע כי הצער, ההודאות והכאב הרגשי שלו הם אותנטיים.

מבוסס על חרטה, לא אשמה. 

איך לומר שהוא באמת חרטה:

ההתנהגויות הבאות מפגינות רגשות של חרטה אמיתית ברמאי.

1. לא רק שהוא יתנצל, ולעתים קרובות הוא יביע בגלוי את מה שהוא מתנצל. “אני מצטער שפגעתי בך”, או “אני מתנצל על כך שאני מצטער מאוד על הבגידה באמון שלך בי”. הוא עשוי גם להרגיש צורך להראות את חרטה שלו בפעולות שהוא מרגיש יפחית את הכאב שלך.

זה הכל על מילים ומעשים!

2. הוא יחייב את עצמו, לא תצטרך. הוא יהיה מודאג יותר עם הרגשות שלך מאשר שלו ואת השלכות שליליות לו על הפרשה. 

3. אם הוא חרטה הוא ינקוט פעולה. הוא יהיה מוכן לעשות כל מה שהוא צריך לעשות על הנזק שגרם. בין אם מדובר בטיפול זוגי או יושב שעות מענה, בכנות, שאלות שיש לך. הוא יהיה המשולב עם כל פעולה שאתה צריך אותו לקחת.

4. הוא ייקח על עצמו את מלוא האחריות. ייתכן שהיו בעיות בחיי הנישואין, ייתכן שהוא הרגיש לא אהוב ולא רצוי, אבל הוא בחר לצאת מחוץ לנישואין ויהיה בעל אותה התנהגות. במילים אחרות, לא תהיה שום אשמה או תירוץ ביצוע. הרמאות שלו לא תהיה על משהו שעשית, זה יהיה על בחירה רעה שהוא עשה!

אם אתה מדבר על הרומן איתו, הוא מנסה לכבות אותך, להאשים אותך או להגיד לך שזה “נגמר, תן לו ללכת” הוא עדיין לא עד כדי תחושה של חרטה על מעשיו. ועד אז אתה לא במקום שבו בטוח לבטוח בו לא לחפש שוב את האישה השנייה.
 
כאשר מנסים לשחזר נישואים לאחר רומן הצעד הראשון שלך צריך להיות ייעוץ.

רומן הוא בגידה מזעזעת שיכולה לגרום לך להטיל ספק במציאות שלך, בתפקידך בפרשה ובאיזה צעדים לנקוט. שני בני הזוג להיות בטיפול נותן לך מדריך, מומחה בנושא כדי לעזור לך לנווט מחדש את הטענה רגשית מחדש של אמון. 

No Replies to "זה דבר אחד נדרש לנישואין כדי לשרוד רומן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − 67 =