כיצד עניינים שלילי השפעה שניהם בני זוג

כיצד עניינים שלילי השפעה שניהם בני זוג

הסכמים הדדיים משמעות הסוף שמח:

ישנם סוגים שונים של גירושין וכל אחד יש את זה רגשית עצמה ואת עוצמת אינטנסיבית. יש את ההסכם הדו צדדי גירושין שבו שני בני הזוג אינם מאושרים ומסיקים כי הם יהיו מאושרים להיות בנפרד. בגירושין כאלה, בני הזוג יכולים לעתים קרובות להגיע להסכמה הדדית, ליישב את ענייניהם בצורה ידידותית, ולהישאר מחוברים כחברים עם קצת רגשי נסער.

צרה מלפנים:

ואז יש את הגירושין החד צדדית שבו אחד מבני הזוג מקבל את ההחלטה להתגרש עד זעזוע מוחלט של בן הזוג השני. סוג זה של גירושין פירושו יותר רגשית ופסיכולוגית אינטנסיביות עבור בן הזוג שלא היה מודע של בעיות הנישואין.

למי שבחר לעזוב יש זמן לחשוב עליו, לשקף ולשקול את האופציות ולהיפרד מן הנישואין מבחינה רגשית. בן הזוג השני, אשר נתפס בהפתעה, הוא בדרך כלל התעללות והשאיר כדי להרגיש נטוש. יש חוסר איזון עצום של כוח עם אחד עוזב להיות אחד בשליטה על רוב ההיבטים של האם או לא יימשך הנישואין.

הזן את הצד השלישי:

הוסיפו לכך צד שלישי ונושא הרומן והאינטנסיביות הרגשית. לא רק את השמאל מאחורי בן הזוג מרגיש נטוש אבל הוא / היא גם יחושו הוחלף על ידי מישהו טוב יותר, צעיר יותר, אטרקטיבי יותר.

הכאב בסוג זה של גירושין נובע מאיבוד עמדה של חשיבות בחייו של בן הזוג שלך, מתוך אמונות על חוסר מוסריות, בגידה ורגשות של כישלון כבן זוג.

כאשר צד שלישי נכנס לנישואין, דברים פסיכולוגיים מסוימים מתחילים לקרות במוחו של בן הזוג בוגד. החשיבה שלהם מוטה כדי להצדיק את התנהגותם.

הכחשה של כל עוול עושה פירושו העברת האשמה ובדרך כלל זה מקבל את כל זרקו על בן הזוג הנאמן.

בדרך כלל בן זוג שנופל טרף לרומן הוא אדם הגון, כי הוא מודע להתנהגות שלהם וכיצד הוא מזועזע על ידי החברה. למרות שהם מודעים לחוסר המוסריות של מעשיהם, הם ממשיכים עם מערכת היחסים, כלומר להתמודד עם רגשות של אשמה.

המשחק להאשים:

רגשות אשמה מניעים אותם לדמוניזציה של בן הזוג הנאמן בניסיון להצדיק את הרומן שלהם. הם יאשימו את בן זוגם של תכונות והתנהגויות שליליות רבות ובלתי נסלחות. בן הזוג הנאמן מתואר כשותף לא מתאים, אשר השאיר את בן הזוג בוגד ברירה אלא למצוא תחליף הולם.

לא רק את בן הזוג הנאמן יהיה demonized, ההיסטוריה היא rewritten כדי לגרום לו להיראות כי הוא / היא הייתה מספקת עבור כל משך הנישואין. בן הזוג בוגד יהיה לשחזר את הנישואין ומה קרה במהלך הנישואין כדי לגרום לזה להיראות כי הם סבלו הרבה כאב ואומללות לאורך כל הנישואין.

הם עשויים לומר דברים כגון "נאלצתי להינשא לך" או "מעולם לא אהבת אותי כמו שהייתי צריכה להיות נאהבת" או "חייתי בגיהינום במשך 20 שנה". הוא / היא תאמר כל עוד היא תאפשר לו להיראות קורבן הנישואין ומוצדקת לחלוטין בהפקרת בן זוגם על ידי האשמת בן הזוג הלא נכון.

אתה משלם על התנהגות רעה שלהם:

בן הזוג בוגד יספר את הסיפור שלהם לעתים קרובות לכל מי יהיה להקשיב, עד כדי כך שהם סוף סוף מתחילים להאמין באמת כי שמאל מאחורי בן הזוג מגיע עונש. בן הזוג הנאמן הוא העבריין והרודן ויש לטפל בו בחומרה.

ענישה יבוא בדרך של ניכוי כספי או גרוע יותר, נלחם על משמורת על כל הילדים של הנישואין. הם עשויים להתחיל להאמין כי בן הזוג הנאמן, דמוניזציה, אינו זכאי לקבל כל הטבות עתידיות מהם, לפעמים אפילו לא אלה המותרים על פי חוק.

מזועזעת:

בן הזוג הנאמן ישאל את שפיותם וחוזר על הנישואים שלהם במוחם וינסה למצוא רמז לכל האומללות שמספרים להם בן הזוג הבוגדני. הם ישאלו איך בן הזוג שלהם, מישהו שהם אהבו ואמינים יכלו לבגוד בהם בצורה כזאת.

ראשית יש רומן ולאחר מכן לשכתב את ההיסטוריה של הנישואים שלהם בצורה כזו כדי לנסות להטיל אשמה לרגליהם.

בן הזוג הנאמן יתהה איך בן הזוג שלהם יכול להאשים אותם על הצורך לנהל רומן וכיצד הם יכולים להשמיץ את אופיים לאחר שנים רבות של להיות נתון אהבה, כבוד ואמון. הם יתהו איך בן הזוג שלהם לא יכול לראות איך המילים שלהם להאשים מזיק לילדים על ידי המתאר שלהם אמא / אבא באור רע.

בן הזוג הנאמן יפקפק בזיכרון שלו על מה שהם חשבו שהוא נישואים מאושרים. הוא / היא תוהה אם הנישואים מעולם לא היו שום דבר חוץ מזיוף ודמיון שלהם. הם יתהו מדוע בן הזוג הבוגד מעולם לא התלונן אם הם היו אומללים או למה הם אף פעם לא ביקשו שינויים ביחסים.

העונש על רמאות של בן הזוג שלך הוא מצב מכריע שבו כדי למצוא את עצמך. ההתאוששות מהלחץ של טראומה נפשית עמוקה זו איטית. אם מצאת את עצמך במצב כזה, זכור, עם הזמן מגיע ריפוי והבנה. אתה תצחק שוב, תאהב שוב והשמש תזרח שוב. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לסמוך על הזיכרונות שלך, לא לשכוח כי הטירוף שנגרם על ידי רומן הוא לא אשמתך וכי אתה לא לבד כי בחברה של היום של הונאה היא הסיבה מספר אחת גירושים.

No Replies to "כיצד עניינים שלילי השפעה שניהם בני זוג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − = 22