החיים אחרי גירושין: האם אתה מוכן עבור מערכת יחסים חדשה? | insightyv.com

החיים אחרי גירושין: האם אתה מוכן עבור מערכת יחסים חדשה?

החיים אחרי גירושין: האם אתה מוכן עבור מערכת יחסים חדשה?

אתה כבר מחוץ למקום היכרויות במשך זמן רב. גם אתה פשוט עבר את הלחץ של גירושים. אתה רוצה תאריך ואולי לבנות מערכת יחסים חדשה עם חבר של המין השני. איך אתה יודע שאתה מוכן למערכת יחסים חדשה, אם כי?

לדעת מתי תאריך לאחר גירושין אומר שאתה חייב לדעת את עצמך ואת דפוסי היחסים שלך. זה גם אומר להיות מוכן נפשית, רגשית ופיזית.

האם אתה מוכן?

היחס הוא הכל כאשר הכרויות לאחר גירושין

יש אנשים שמאפשרים לסוף נישואיהם להרוס אותם. הם מחזיקים ברגשות כואבים, טינה ופחד לבלות את שארית חייהם תקועים בעבר. אחרים מסרבים לתת את הרגשות השליליים על ידי עבודה בתהליך בצורה פרו אקטיבית.

אנשים אלה מגלים שהגירושים אינם רק סוף אלא גם התחלה חדשה. הם אינם חיים את החיים על סמך מה שנעשה להם בעבר, אבל על מה אפשרי עבורם בעתיד. הם אלה אשר לשגשג לשרוד ולמצוא הגשמת מערכות יחסים חדשות לאחר גירושים. אז, לפני שאתם מחשיבים מערכת יחסים חדשה לשים על גישה חיובית על מה שאתה עבר!

צמיחה אישית מקדמת מערכות יחסים חדשות לאחר גירושין

אין מניע גדול יותר מאשר כאב רגשי כשמדובר במלאי וצובר תובנות צורך לתוך המוזרויות של עצמו והתנהגויות שליליות.

אנשים שמסוגלים לעבור לחיים עשירים ומתגמלים ומערכות יחסים לאחר הגירושין אינם מאפשרים כעס וטינה למנוע מהם למצוא דרך חיים טובה יותר.

זה דורש נחישות ונכונות לרפא פצעים ישנים לפני שאתה מוכן למערכת יחסים חדשה. לשמר את התפקיד ששיחקת את מותו של הנישואים שלך, עובד כדי לבצע התאמות הדרושות בדרך שאתה אינטראקציה במערכת יחסים נותן לך סיכוי טוב יותר להצליח במערכת היחסים הבאה שלך.

יש שיעורים שיש ללמוד לפני הכרויות אחרי גירושין

אף אחד לא חף מפשע כשמדובר בגירושין. קח אחריות על הטעויות שלך. אם אתה לא תישא את אותן תפיסות מעורבות ו”מטען “ליחסים הבאים.

בדוק את הציפיות שלך מה הקשר צריך להיות ולעבוד על זיהוי כל אמונות מוטה שיש לך. עבודה על תיקון בעיות שליליות יש לך ולאחר מכן להמשיך עם החיים שלך. רק תזכור, הכאב נמצא שם מסיבה. אל תתן את הלקח שאתה צריך ללמוד להתרחק ממך.

סליחה היא שאתה לא סולח

כל כעס וכעס שיש לך כלפי האקס שלך יתעכבו עד שתוכל לסלוח להם. אני יודע שזה קל לומר מאשר לעשות אבל, סליחה ניתנת, כך שתוכל לרוקן את הלב של כל רגשות שליליים. רגשות שליליים שישפיעו עליך מבחינה רגשית, רוחנית, נפשית ופיזית אם תחזיק בהם.

עד שאתה יכול להרפות מן הכעסים הישנים, אין לך מה להציע במערכת יחסים חדשה. אז, זרוק את “המטען” ולהמשיך עם החיים שלך. להבהיר את העומס על ידי סליחה מה נעשה לך. אתה לא צריך לשכוח את זה, זה יהיה לתת את השומר למטה ופתח את עצמך לטיפול רע ביחסים בעתיד.

סליחה היא על ridding עצמך של רגשות שליליים להחזיק אותך בחזרה להיות מסוגל לעסוק במערכת יחסים חדשה עם צפחה נקי. 

הנישואין שלך מתים אתה לא

גירושים מסמנים את סוף הנישואין. להתאבל על האובדן ואז להניח אותו לנוח. אתה עדיין חי. הלב שלך עדיין פועם ונשמתך עדיין משתוקקת לקשר אחר.

הנישואים שלך אולי מתים אבל אתה חי ובועט. לטפח את הלב ואת הנשמה על ידי טיפול סוף הנישואין שלך כמו התחלה חדשה. הזדמנות לגדול, להחזיק את עצמך אחראי ולתרגל את אמנות הסליחה. אם אתה יכול לעשות את הדברים האלה תמצא אהבה כי בפעם הבאה סביב יהיה טוב יותר ממה שחשבת אפשרי.

No Replies to "החיים אחרי גירושין: האם אתה מוכן עבור מערכת יחסים חדשה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − 59 =