איך לנצח מחלוקת בינלאומית משמורת & קבל את ילדיך בחזרה

איך לנצח מחלוקת בינלאומית משמורת & קבל את ילדיך בחזרה

על פי נתוני מפקד האוכלוסין האמריקני, נישואין בינלאומיים נמצאים במגמת עלייה1. ובעוד זה לא מפתיע בחברה הגלובלית של היום, הגידול ביחסים החוצים גבולות בינלאומיים הביא גם uptick בסכסוכים בינלאומיים משמורת ילדים. אם אתה במצב זה עכשיו, או שאתה חושש כי לשעבר שלך יכול לקחת את הילדים שלך מחוץ למדינה בניגוד לרצונך, אתה צריך לדעת איך שונים משמורת ילדים חוקים ופסלים יכול להגן על הילדים שלך ולעזור לך לפתור משמורת בינלאומית קרב במהירות ובבטחה:

כיצד לקבל את ילדיך בחזרה במהלך מחלוקת בינלאומית סכסוכים

 1. התייעץ עם עורך דין משפחתי עם ניסיון בפתרון בעיות במשמורת הילד הבינלאומי. הוא או היא יוכלו לייצג את האינטרסים שלך על הגבולות הבינלאומיים ולעזור להבטיח הליכי משפט הוגנים בזמן. במקרים מסוימים, עורך דין מנוסה יכול גם לעזור לקבוע היכן האקס שלך חי כעת ולנהל משא ומתן מראש כדי להבטיח את החזרה מהירה, מרצון, בטוח של הילדים שלך.

 2. הכר את האמנה בדבר ההיבטים האזרחיים של חטיפת ילדים בין-לאומית, הידועה גם בשם אמנת האג. הסכם בינלאומי זה קיים כדי להגן על ילדים מפני חטיפות בינלאומיות. היא חלה רק על תחומי שיפוט שחתמו על האמנה והישגיה מוגבל לילדים בגילאי 16 ומטה. בעיקרו של דבר, אמנת האג מסייעת למשפחות לחזור מהר יותר לסידור משמורת הילדים המקורי או "סטטוס קוו" שלהם, לפני המעבר הבלתי חוקי של הילדים. אם האקס שלך הוציא את ילדיך מהארץ בניגוד לרצונך, אמנת האג יכולה לעזור לך להחזיר אותם.

 1. רוב המדינות בארה"ב אימצו את החוק האחיד למניעת חטיפת ילדים (UCAPA), המציע הגנות להורים אשר חוששים מהאפשרות לחטיפת הורים הקשורה למשמורת. אם כבר יש לך צו משמורת ילדים במקום, או שיש לך משמורת הדיון מגיע, אתה יכול להגיש עתירה תחת UCAPA כדי לענות על החששות הספציפיים שלך. זה מאפשר לשופט לשים מגבלות על היכולת של לשעבר לעזוב את הארץ עם הילדים שלך נגרר.

 1. נסו לשמור על קשר חיובי ומלכד עם ילדיכם, למרות המרחק. לדוגמה:

  • שלח תמונות, מכתבים וכסף.
  • אם ניתן, התקשר לצ'אט וצ'אט וידאו באופן קבוע.
  • לעשות כל דבר שיעזור לחזק את הקשר בינך לבין ילדיך.
 2. שקול את העובדה כי ייתכן שיהיה עליך לעבור לתחום השיפוט הזר עד שהבעיה תיפתר, שכן הליך בית המשפט עשוי להיות ארוך למדי.

גורמים שיש להביא בחשבון בעת ​​התמודדות עם בית משפט זר 

בנוסף על חוקי בפועל, אם סמכות השיפוט אתה מתמודד עם אמנת האג, אתה רוצה לשקול אם יש אמונות תרבותיות או דתיות שעלולות להשפיע על המקרה שלך. לדוגמה, כמה תחומי שיפוט בינלאומיים עשויים להעדיף להעניק לאמהות משמורת גופנית בלבד. באופן דומה, שופטים באזורים אחרים עשויים להישען על מתן המשמורת לאבות במקרים אלה. לדעת על בעיות אלה מראש יכול לעזור לך בצורה יעילה יותר להתכונן למקרה שלך.

שקול לעבור בזמן שאתה עובד כדי להחזיר את הילדים שלך בחזרה

סכסוכים במשמורת בינלאומית הם מאוד קשה לנווט להורים, עורכי דין, פקידי ממשלה. אמנם מצער, ייתכן שיהיה עליך לשקול באופן זמני לעבור לארץ שבה הילדים שלך הועברו עד שהבעיה נפתרה, שכן במקרים בינלאומיים הילד משמורת יכול להיות ארוך למדי.

 

בעריכת ג'ניפר וולף.

מָקוֹר:

1"בני זוג נשואים על ידי לידות מצב: 2011." ארצות הברית מפקד האוכלוסין, ספטמבר 2013, https://www.census.gov/content/dam/Census/library/publications/2013/acs/acsbr11-16.pdf. גישה 21 ינואר 2017.

No Replies to "איך לנצח מחלוקת בינלאומית משמורת & קבל את ילדיך בחזרה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 23 = 32