תיוק למשמורת של צד שלישי | insightyv.com

תיוק למשמורת של צד שלישי

תיוק למשמורת של צד שלישי

משמורת של צד שלישי מוגדרת לעתים קרובות כמשמורת על ילד שאינו מעורב. כל מדינה שוקלת מספר גורמים לפני מתן משמורת ילדים לצד שלישי. בדרך כלל, משמורת של צד שלישי מתרחשת כאשר ההורים הביולוגיים אינם רוצים משמורת על הילד או הילדים או ההורים הביולוגיים אינם מסוגלים לטפל בילדים או בילדים.

עיין בכמה הנחיות ומידע להורים, לסבים או לכל אדם אחר השוקל הסדר משמורת,.

צד שלישי עומד

מדינות רבות דורשות צד שלישי יש עומד לעתירה למשמורת על ילד. משמעות הדבר היא שבתי המשפט דורשים לא-נפרדת לקיים יחסים מבוססים עם ילד לפני עתירה למשמורת.

במקרים רבים, מדינות יכולות למצוא כי קסטודיאן דה פקטו יכול להיות עומד בחזקת משמורת. קסטודיאן דה פקטו הוא אדם שאיתו שהה הילד תקופה ממושכת לפני עתירת המשמורת. בדרך כלל, אדם זה עומד בתור האפוטרופוס של הילד בשל היעדר השתתפות של אחד ההורים או שניהם.

דוגמאות של האפוטרופוסים של צד שלישי

בית המשפט בדרך כלל יחשב למשפחה מיידית, כולל סבים, דודים, דודים, או אחים גדולים, כמו קסטודיאנים מתאימים של צד שלישי. בנסיבות מסוימות, בית המשפט ימצא סנדק, חבר משפחה, או שכן כדי לעמוד.

כאשר בית המשפט רואה צד שלישי

א לא זכאי רשאי לעתור לבית משפט למשמורת על ילד בנסיבות מוגבלות מסוימות.

לדוגמה, אם הפחד חשש כי הילד יהיה בסכנה או עלול להיפגע בטיפול של הורה, את לא יכול להחליט את הפנייה לעתור לבית המשפט. זה כולל מקרים של התעללות בילדים או שימוש לרעה בחומר.

אם ההורה נטש או הזניח את הילד במשך תקופה ממושכת, רשאי בית המשפט להחליט כי קסטודיאן של צד שלישי הוא לטובת הילד.

בית המשפט רשאי לשקול נסיבות יוצאות דופן אחרות כפי שקובעות על ידי בית המשפט, כגון אי יכולתו של הורה להרשות לעצמו לספק את הטיפול הדרוש לילד או לילדים.

גורמי משמורת של צד שלישי

לפני מתן משמורת לצד שלישי, בית המשפט ישקול מספר גורמים. השיקול העיקרי הוא תמיד מה שטובתו של הילד. אם הילד מבוגר יותר, יבחן בית המשפט את רצונותיו של הילד. אם ההורה הביולוגי יבקש את הקסטודיאן של צד שלישי, בית המשפט ישקל בכבדות. 

גורמים נוספים שיש להתחשב בהם עשויים לכלול את יחסי הילד עם הצד השלישי; התאמת הילד לבית הספר, לבית ולקהילה: משך הזמן שבו התגורר הילד בבית יציב ואוהב; ויכולתו של הקסטודיאן להעניק לילד, מבחינה כספית ונפשית.

עצה חוקית

לקבלת מידע נוסף על משמורת של צד שלישי, עיין בחוק המדינה שלך על משמורת ילדים או לדבר עם עורך דין מוסמך במצב הבית שלך.

No Replies to "תיוק למשמורת של צד שלישי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 4 =