כיצד להשיג רשומות גירושין בחינם באינטרנט

כיצד להשיג רשומות גירושין בחינם באינטרנט

צריך עותק של צו הגירושים שלך, או שאתה רוצה לגלות את הפרטים של גירושין של מישהו אחר? לא משנה מה, רשומות גירושים הם מקור שופע של מידע.

אם יש לך רישום גירושים של מישהו אתה יכול למצוא מידע על בן הזוג לשעבר, כל הילדים של הנישואין כגון שמות ותאריכי הלידה. יהיה לך גם את תאריך הנישואין, שם בני הזוג נשוי. יהיה מידע פיננסי כגון הכנסה של שני בני הזוג בזמן הגירושין.

יהיה מידע מעמיק על הסדר הגירושים, הסדרי משמורת, בין אם מזונות או לא הורה את העילה אשר הוגשה הגירושין. והכי חשוב, אם יש האשמות של התעללות במשפחה או כל צווי מניעה שהוגשו זה יהיה זמין ברשומות גירושים ציבוריים.

לדעת איך ואיפה לחפש הוא המפתח להצלחה

למרבה המזל ביותר רשומות גירושין ניתן להשיג ללא תשלום. מדינות מסוימות לעשות תשלום בתשלום.

מדינות שונות מחוזות יש כללים שונים על העלות של קבלת רשומות גירושין. כמה רשומות גירושין נשמרים ברמת המדינה, חלקם נשמרים ברמת המחוז. כדי לגלות היכן רשומות הגירושין שאתה רוצה נמצאים אתה יכול לחפש באינטרנט.

יש שפע של מדריכים בחינם עבור רשומות ציבוריות. ההימור הטוב ביותר הוא לחפש באתר האינטרנט של המדינה שלך או ליצור קשר עם פקיד בית המשפט המקומי שלך. אם אתה מחפש באתר האינטרנט של המדינה שלך תצטרך לדעת איזה בית המשפט מטפל גירושין במדינה שלך, או המדינה שאתה מחפש.

כדי למצוא מידע ליצירת קשר עבור פקיד בית המשפט המקומי שלך Google את השם והמדינה של המחוז שלך. פקיד בית המשפט שלך יוכל לספר לך אם רשומות גירושין זמינות או לא מקוון ומה שטח האתר של המדינה שאתה צריך לחפש.

ישנן סיבות שונות לאדם עשוי לרצות להתעמק ברשומות הגירושים של אחר.

להלן מספר סיבות טובות:

חשיבותם של רשומות גירושין

האם אתה מעורב באופן רומנטי עם מישהו שהוא גרוש? אם כן, רשומות גירושין יאפשר לך לדעת אם היו בעיות רציניות שלו / נישואיה בעבר. סוגיות המעידות על בעיות בנישואין עתידיים.

תחשוב על זה; אם אתה מעורב עם מישהו שיש לו היסטוריה של התעללות ביתית או בגידה אתה לא רוצה לדעת עכשיו לפני להיות מעורבים יותר או אפילו להיכנס לנישואין עם אותו אדם?

האם הגירושים הסתיימו? אתה תהיה מופתע כמה אנשים מתחילים את תהליך הגירושים אבל לא להמשיך דרך. רק בגלל שמישהו אומר לך שהם גרושים לא אומר שהם. אם יש לך ספקות, רשומות גירושין יכול לשים את הספקות האלה לנוח.

האם אתה עושה מחקר עץ המשפחה? רשומות גירושין הם שפע של מידע בעת קביעת הגנאלוגיה. לדוגמה, אם הסבים שלך היו גרושים ואתה מחפש דודות או דודים. רשומות גירושין ייתן לך את השמות, תאריכי הלידה, ואת מקומות הלידה לכל הילדים של הנישואין. זוהי דרך מצוינת לאתר קרובי משפחה ייתכן איבדו קשר עם.

זכור, להתחיל ברמת המדינה ולעבוד את דרכך אל רמת המחוז. עם חפירה קטנה תמצאו שם רשומות גירושין נשמרים ומאז הם מסווגים כמו שיא ציבורי יוכלו לקבל עותק.

וכן, לא לשלם אתרים כמו Intellius או אחרים רקע לבדוק אתרים כי אתה בא עם שום דבר ולהיות מחוץ לכסף שלך.

No Replies to "כיצד להשיג רשומות גירושין בחינם באינטרנט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − 59 =