האם אשתך מילולית התעללות בך?

האם אשתך מילולית התעללות בך?

Reader שאלה:

אשתי נוקטת שם קורא כאשר היא כועסת איתי. כשאני אומר לה שקורא לי טיפשה או אידיוט הוא מתעלל היא צוחקת ואומרת שאני לא יכולה להתלוצץ. אם הכל בדיחה, היא מתבדחת הרבה. היינו בבנק לפני כמה ימים פותחים חשבון השקעות. עובד הבנק הסביר דברים ואני שאלתי שאלות. אשתי הביטה בעובד הבנק ואמרה, "תצטרך לסלוח לו, הוא כל כך איטי לפעמים אני חושבת שהוא מפגר נפשית".

האם אני טועה לחשוב שזה התעללות ומה אני יכול לעשות כדי לעצור את זה? אני מתחיל להאמין שאני טיפש.

גרג

תשובה:

גרג,

לא, אתה לא טועה. אשתך פוגעת בך מילולית. מילים לפגוע, לזלזל או לשים אדם אחר למטה הם מתעללים ואשתך בהחלט לשים אותך לפגוע בך על ידי המילים שלה.

אני מוצא את זה מעניין, כי אתה אומר, אתה מתחיל להאמין המילים שלה. זה לא יוצא דופן. התעללות מילולית וקוראת שם היא סוג של שטיפת מוח. זה גורם לקורבן לפקפק בשיקול דעתו. אין פלא שהתחלת להטיל ספק במציאות שלך ... שאתה אדם נבון שיכול לזהות את ההבדל בין התעללות להתנהגות אוהבת.

מעולם לא דיברתי עם מישהו שסבל מסוג של התעללות במשפחה שלא הפנימו את התעללותם. הם לוקחים את האשמה על התנהגותם של בני זוגם ואומרים לעצמם, "לו רק הייתי חכם יותר, יפה יותר או פחות צרות הוא לא היה מתעלל בי".

כשאשתך תוקפת אותך במילים היא תוקפת את ההערכה העצמית שלך ואת הדימוי העצמי שלך. היא רוצה שתרגיש רע עם עצמך כדי שתרגיש טוב יותר עם עצמה. הערכה עצמית טובה שלה מגיע במחיר של הערכה עצמית שלך.

מה אתה עושה אם אשתך פוגעת בך מילולית? להלן 4 מציע כי יעזור.

1. הגדר גבולות על מה אתה ולא יקבלו מאשתך. לתקשר לה מה הוא ולא מקבל כאשר היא מדברת אליך או עלייך. תן לה לדעת, בשום אופן לא ברור שאתה לא תקבל את הזלזול שלה משפיל אותך, את האינטליגנציה שלך, או את הדמות שלך.

כאשר אתה הראשון להתחיל להגדיר גבולות על התעללות מילולית שלה, היא תהיה balk וכנראה לדחוף את הקו כדי לראות אם אתה רציני. אם אתה מתכוון להציב גבולות על ההתנהגות של מישהו כלפיך, אתה צריך להיות מוכן לעמוד על הקרקע שלך ולשמור על הגבולות שלך. אם לא, אתה תעשה נזק, יותר סביר, לגרום להסלמה קבע של התעללות.

2. אם היא חוצה את הגבולות שלך וקוראת לך שמות משפילים, צור מקום בין שניכם. קום והולך ואומר לה שבכל פעם שהיא אומרת משהו פוגע או מתכוון שאתה הולך ממנה. היה זה בבנק או בבית. הסר את עצמך מנוכחותה. כמו כן, ייתכן שתרצה לתת לה לדעת שאם ההתעללות ממשיכה כי תוכל ללכת לתמיד.

חשוב להראות לה שכאשר היא מתנהגת בצורה לא טבעית ומשפילה, אתה לא תשאיר אותה עם אף אחד לא להשפיל. הסרת עצמך מהחברה שלה שולח מסר ברור כי אתה לא תסבול התעללות שלה.

3. אל תיפגע או תפעיל את הקורבן. להראות לה, על ידי פעולות שלך כי אתה מבוגר יהיה רק ​​לקבל כבוד ממנה. אתה עושה זאת על ידי לא להגיב על המילים המכוערות שלה עם כעס או קורבן. אם אתה משחק את הקורבן אתה נותן לה מה שהיא רוצה ... הוכחה כי המילים שלה מופנים על ידי לך. אל תיתן לה את הסיפוק הזה!

ותן לי להעפיל, כשאני אומר "עימות" אני לא אומר שזה מקובל עליך לצעוק, לקלל ולעסוק בסכסוך. ההתמודדות שלה יכולה להיות משהו פשוט כמו לומר, "היה לי מספיק התעללות מילולית שלך, זה יעצור כאן ועכשיו או הנישואים שלנו יסבול את התוצאות." להתעמת אבל בצורה מכובדת. לעולם אל תנמיך את עצמך לסטנדרטים שלה!

4. לא רק אתה צריך להגדיר גבולות עם אשתך, אתה צריך להגדיר גבולות עם עצמך.

עושה את זה אומר לא מפחד עימות עם אשתך. גברים רבים חוששים מעימות או מפחד שפוגע באשתו. בעשותם כן, גברים מאפשרים לאשתו לחצות את גבולותיהם העצמיים של מה ולא בסדר בחייהם וביחסים.

כולנו צריכים לדעת את הערך שלנו ואת הערך. אל לנו לחשוש לעמוד מול מישהו שמנסה לגרום לנו להאמין שאנחנו לא ראויים לטיפול מכובד. ביצוע מה שהצעתי לעיל הוא הראשון שלך ואני מקווה, רק צעד בהתמודדות עם ההתעללות של אשתך.

אם היא לא מגיבה בצורה חיובית, ואז לחפש ייעוץ בחיי הנישואין.

בהצלחה!

קאתי

תוכן קשור:

האם בן / בת זוגך משתמש במילים כדי לבוש בך?
האם בן הזוג שלך צועק, נשבע וצורח עליך?
האם בן / בת הזוג שלך משתמש באיומים כדי להפחיד אותך?
האם בן הזוג שלך מאשים אותך על התנהגות רעה?
האם בן / בת הזוג שלך דחה את רגשותיך?
האם החתונה שלך עושה לך חולה?
האם בן / בת הזוג שלך מילולית מניפולציה אותך?

No Replies to "האם אשתך מילולית התעללות בך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 3 =