האם אתה חי בנישואין נטולי מין?

האם אתה חי בנישואין נטולי מין?

האם יש פחות סקס ממה שאתה מרגיש מתאים בנישואין שלך? נישואים נטולי מין הם זוג שבו בן הזוג מרגיש שאין מספיק מין או אין סקס בכלל.

תן לי להעפיל מה שאמרתי לעיל באומרו כי אם אתה רוצה סקס כל לילה ואת בן / בת הזוג שלך רק רוצה סקס שלוש פעמים בשבוע, אתה לא חי נישואים מינית. אם אתה רוצה סקס כל לילה או שלוש פעמים בשבוע, בן הזוג שלך רוצה סקס פעם בשלושה חודשים, אתה חי נישואים נטולי סקס.

בן הזוג שלך עשוי לחלוק. קיום יחסי מין פעם בחודש או אחת לשלושה חודשים עשוי למלא את הצורך שלהם במין. לדעתם, הם אינם חיים בנישואין נטולי מין, משום שצרכיהם המיניים מתקיימים.

הבעיה טמונה כאשר יש הבדל עצום בצרכים המיניים של שני בני זוג. ההגדרה של נישואין נטולי מין אינה תלויה בשאלה אם אין מין בנישואין, אלא על ההשפעות של דחפים מיניים שונים בנישואין.

לדוגמה, ג 'יי היה אכפת פחות על סקס. הוא אפילו סיפר לג'ניס, אשתו שהוא לא יודע "על מה שהסיפור הגדול הוא על סקס." ג'יי היה מרוצה למדי והתוכן שלו מקיים יחסי מין כל שלושה חודשים.

ג'ניס, לעומת זאת, הבינה לגמרי מה "העסקה הגדולה". לג'ניס היה תיאבון מיני בריא, ועמידה בצרכיה המיניים היתה סקס לפחות שלוש פעמים בשבוע, לא כל שלושה חודשים.

לג'ניס לא היתה כל שליטה על הצרכים שלה, כי אם זה הגיע למין, ג'יי היה קורא לכל היריות.

סקס היה על תנאי כי במוחו היו להם חיי מין בריאים. אחרי הכל, הצרכים שלו נפגשו לו, זה אומר שאין בעיות.

מצבים כמו זה לעיל אינם נדיר. ההערכה היא כי 1 מתוך 5 נישואים הוא "ללא מין". תארו לעצמכם להיות לכודים נישואים של ג 'ניס, אחד שבו הבעל מקיים יחסי מין.

אולי אתה מכיר רגש לא רצוי, לא מושך ולא רצוי על ידי בן הזוג שלך.

אם כן, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לא להפנים את הליבידו הנמוך של בן / בת הזוג שלך או חוסר עניין במין. אל תעשה את זה על רמת האטרקטיביות שלך או desirability. זה לא עלייך, זה על בן הזוג שלך.

האם יש דרך לתקן נישואים נטולי מין? אולי ואולי לא. היכולת לתקן את הבעיה תלויה במה שגורם לבעיה. זיהוי מה גורם לחוסר מין הוא הצעד הראשון שלך; שנית, עליך לנקוט צעדים למציאת פתרונות לגורמים. והכי חשוב, עם זאת, שני בני הזוג צריכים להיות על הלוח עם עבודה על בעיות אינטימיות הנישואין.

אין זמן למין

עבודה, לשלם את החשבונות, מטלות הבית, ואת האחריות להורות יכול ללבוש שני בני הזוג למטה. אלו הן הסיבות השכיחות ביותר, או ששני בני הזוג מבלים פחות זמן בחשיבה ומעורבות במין.

מה היא תרופה עבור סיבה זו? עושה זמן למנוחה ולהירגע. ההבנה שאם אין קשר אינטימי ורגשי בינך לבין בן / בת זוגך, כל העבודה הקשה הזו היא לשווא. בחברה של היום, אנחנו עובדים קשה מאוד לשמור על אורח החיים שלנו, אבל כל כך בקלות לדחות את העבודה על שמירה על היחסים שלנו.

בסופו של דבר, את אורח החיים שאתה עובד כל כך קשה לשמור לא אומר כלום אם אתה מאבד את היחסים.

אף אחד לא מתחתן מתוך כוונה להפוך לשותפים עם בן זוגם. מילת המפתח כאן היא "כוונה". זה לוקח בכוונה עובד על שמירה על קשר רגשי עם בן הזוג שלך כדי לשמור על האחריות היומיומית של החיים לשבור את הקשר. של החיים מניתוק הקשר.

חוסר תקשורת

זוגות לא מדברים על סקס. זה כאילו שאנחנו מאמינים שהמין הוא פעולה שאתה לוקח, אבל לא נושא שאתה מדבר עליו. זה בריא לתת לבן הזוג שלך לדעת מה אתה עושה ולא אוהב כשמדובר בפעולת המין. זה גם בריא לתת לבן הזוג שלך לדעת אם אתה פחות מרוצה עם מערכת היחסים המינית שלך. יותר שיחות סקס יכול להוביל למין יותר בנישואין!

היבט נוסף של החשיבות של תקשורת יש לעשות עם תקשורת בכלל.

גם כאשר אתה לא מתקשר על סקס, בן זוג שמרגיש מקשיב הוא סביר יותר להרגיש מכובד אשר מוביל לבן הזוג להיות פתוח יותר אינטימיות במערכת היחסים. אז, בשורה התחתונה, כאשר מתקשרים אחד עם השני, להראות שאתה מקשיב, להראות לך להבין ולהראות שאתה מוכן לראות דברים מנקודת המבט של בן הזוג שלך.

דִכָּאוֹן

העדר יחסי מין או אובדן מין עלול להיגרם על ידי דיכאון. ישנן סיבות רבות מדוע בן הזוג שלך עלול להרגיש מדוכא. אם בן הזוג שלך הוא להתמודד עם דיכאון לתת לו / לה לדעת שאתה שם כדי לתמוך בהם יעבוד דרך דיכאון איתם.

להתעקש כי מקצועי התייעץ על הדיכאון של בן הזוג שלך. הצע את תמיכתך אך הבהר שלא תקבל את בן / בת זוגך המתעלמת ממצבם ולא תבקש עזרה. מי שסובל מדיכאון צריך לדעת שיש להם תמיכה מאלה שאוהבים אותם. דיכאון הוא לא משהו שאנשים "פשוט להתגבר". עבור בן הזוג שלך להתאושש תצטרך לאמת את הדיכאון שלהם ולעודד אותם לנקוט צעדים פרואקטיביים בטיפול בדיכאון.

ילדות התעללות מינית

בדוגמה שלמעלה, ג 'יי היה התעללות מינית כמו ילד צעיר. כתוצאה מכך, ג'יי פיתח השקפה מוטה של ​​סקס ואינטימיות. גם לא הקרקע בטוחה עד ג 'יי עוסק בהתעללות, הוא סבל כילד הנישואין שלו ואשתו יסבלו.

אם אתה במצב כזה, חשוב להבין כי בן הזוג שלך זקוק לתמיכה שלך. אף על פי כן, אינך חייב לבן / בת זוגך חיי מין בריאים ומספקים. אם הוא / היא מסרבת להכיר ולהטפל בבעיה, יש לך אפשרות לבחור. או ללמוד לחיות עם חוסר מין בנישואין או גירושים.

חוסר אטרקציה עבור בן / בת הזוג

זה יזיק לשמוע את בן הזוג שלך אומר שהם לא מוצאים אותך אטרקטיבי. שוב, אני רוצה להדגיש כי זה לא משהו שאתה צריך להפנים ולקבל על עצמו כמציאות. רק בגלל בן הזוג שלך לא מוצא אותך אטרקטיבי לא אומר שאתה לא אטרקטיבי.

הכימיה שאנו מרגישים עבור בן / בת הזוג שלנו יכולה לגאות ולזרם.

זה לא יוצא דופן בנישואין לעבור תקופות שבהן אנו חשים חוסר רצון עבור בן הזוג שלנו. מה שאתה צריך לעשות כאשר מתמודדים עם בעיה זו היא לקבוע אם יש עדיין מתנה אהבה.

אם בן / בת הזוג שלך אוהב אותך אבל הוא עובר שלב ולא מרגיש את הניצוץ הישן אני מציע לך לעבוד על rekindling את הניצוץ. לעבוד יחד כזוג להביא בחזרה קצת רומנטיקה וחיבור הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיזית.

No Replies to "האם אתה חי בנישואין נטולי מין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =