מהם החוקים של משמורת ילדים במערב וירג’יניה?

מהם החוקים של משמורת ילדים במערב וירג'יניה?

אם אתה גר במערב וירג 'יניה וחוו פרידה כי כרוך ילדים קטינים, חשוב לקבל טיפול על המדינה של הילד משמורת חוקים. גם אם אתה לשעבר שלך לפצל מזמן, זה עשוי להיות שימושי כדי לעיין בחוקים כאלה אם הנסיבות שלך השתנו באופן דרמטי. אחד מכם עשוי לתכנן לעבור או להתחתן מחדש, או שילדכם עשוי להביע רצון לחיות עם אחד מכם במשרה מלאה, אך לא את האחר.

מערב וירג 'יניה משתמשת במספר גורמים כדי לקבוע חוקים משמורת. בראש ובראשונה, בתי המשפט לענייני משפחה קובעים משמורת ילדים על פי טובת הילד. בתי המשפט במערב וירג'יניה מעדיפים הסדר משמורת משותף המאפשר לילד גישה לשני ההורים. הורים המעוניינים להגיש בקשה למשמורת ילדים במערב וירג'יניה צריכים קודם להכיר את חוקי המשמורת במדינה זו.

תחומי עניין של הילד

בית המשפט במערב וירג'יניה יקבע משמורת ילדים על פי טובת הילד. בית המשפט יבחן מספר גורמים שיקבעו את טובתו של הילד, כגון רצון הילד; רצון ההורים; הסכם מוקדם של ההורים; ואת מעורבותו של כל הורה באחריות העבר לגידול ילדים.

במערב וירג 'יניה, המטרה של בית המשפט בקביעת משמורת ילדים על פי האינטרסים של הילד הם היציבות של הילד; קשר שוטף בין הילד לבין כל הורה; ואת הרווחה הרגשית והגופנית של הילד.

הסכמי הורות 

במערב וירג 'יניה, אם ההורים מסכימים על משמורת ילדים, בית המשפט יבקש מההורים להשלים הסכם הורות בכתב. בית המשפט יסכים להוראות תכנית ההורות, אלא אם כן ההסכם לא הגיע מרצונו או שתכנית ההורות מזיקה לילד.

אם לא יתקבל הסכם הורות, בית משפט במערב וירג'יניה ייתן להורים הזדמנות לשאת ולתת על הסכם חדש.

רילוקיישן ומשמורת ילדים 

במערב וירג 'יניה, אם הורה מעוניין להעביר, הוא / היא חייבת לספק את ההורה שלהם עם לפחות 60 ימים הודעה מוקדמת, או כמה שיותר תשומת לב. ההודעה תכלול:

 • תאריך המעבר
 • הכתובת של המעבר המיועד
 • הסיבות למעבר
 • הוראות לגבי אופן שינוי המשמורת בשל המעבר

בית המשפט במערב וירג 'יניה תקבע אם ההורה הוא מסוגל לעבור עם ילד ואם משמורת צריך להיות שונה בגלל השינוי במשמורת ילדים.

שינוי הקוסטודיה במערב וירג 'יניה

בית המשפט מערב וירג 'יניה ישקול שינוי של משמורת ילדים אם הוא קובע כי תוכנית משמורת אינו עובד ו / או איכשהו מזיק לילד. הנסיבות הבאות אינן מהוות שינוי נסיבות בפני עצמן:

 • אובדן עבודה או הכנסה
 • או נישואין שניים או הורים משותפים
 • אפשרויות לגבי הסדרי טיפול סבירים לילד, כולל בחירת מעונות יום ובתי ספר

בעוד שלהם שינויים אלה בנסיבות לא יחייב שינוי של משמורת יש נסיבות שהיו.

אם לדוגמה, אם אחד ההורים נשוי שוב מישהו היה אלים זה יכול להיות סיבה לשינוי במשמורת. לקבלת מידע נוסף על משמורת ילדים במערב וירג 'יניה, לדבר עם עורך דין מוסמך או מתייחסים קוד וירג' יניה המערבית.

No Replies to "מהם החוקים של משמורת ילדים במערב וירג'יניה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 2 =