הוא קיבל גירושין שלו: למה הוא כל כך כועס?

הוא קיבל גירושין שלו: למה הוא כל כך כועס?

כעס הוא כלי נוח שבו משתמשים אחדים כדי להאריך את תחושת הקורבן שלהם, ולהעניש אחרים על עווליהם.

אנחנו חיים ביום וגיל של גירושין ללא אשמה. כל מדינה בארצות הברית אימצה עכשיו חוקים ללא גירושין. אחת הטענות העיקריות לכך היא כי חוקי גירושין ללא תקלות לקצץ בסכסוך. מושג המשמש את אלה שיש להם כנראה מעולם לא היה דרך גירושים ... אשם או אי אשמה.

קיבלתי אימייל ביום שישי מאישה שהתגרשה כבר שלוש שנים. היא ביקשה שאסביר לה מדוע בעלה לשעבר עדיין כועס. הוא רימה, הגיש בקשה לגירושים, התגרש והתחתן עם האשה האחרת. הגירושין היו שוויוניים. היו לו 50/50 משמורת על הילדים; לאשתו לשעבר היתה קריירה משלה שלא התכוונה לתמיכה זוגית, לא ויתרה על אף אחת מקרנות הפרישה שלו מאז שהיתה לה.

היא קופצת דרך חישוקים והוא עדיין כועס

הקוראים לשעבר קיבלו את כל מה שרצה; הוא היה חופשי מנישואיו ויכול היה לעבור לחיים חדשים עם האשה האחרת. הגירושין לא עלו לו כלכלית, והיה לו זמן שווה עם ילדיו.

מסיבה כלשהי הוא מסרב להשתתף בתפקידים בבית הספר אם הוא יודע אמא של הילדים שלו יהיה שם. הוא מתעקש שהיא לא תשתתף בפונקציות בבית הספר בזמן ההורות שלו.

כאשר אחד מבניהם סיים את לימודיו בתיכון, הוא סירב להשתתף בכל תפקידי סיום, אם האקס שלו יהיה נוכח.

היו צריכים להיות שני מסיבות סיום; לוח זמנים עבור מי יקבל כמה זמן ואיפה תמונות לאחר טקס הסיום, וכן הלאה וכן הלאה. התנהגות אופיינית עבור בן זוג רעיל לשעבר.

לדברי הקורא הזה, היא התכופפה לאחור כדי להתאים לצרכים ילדותיים שלו, אבל לא משנה כמה רחוק היא הולכת לנסות לפייס את לשעבר, הוא עדיין כועס.

"למה," היא שאלה, "זה האיש שהיה לו רומן, רצה להתגרש, וככל הנראה המשיך הלאה עם החיים שלו כל כך כועס עלי, כל מה שעשיתי היה לתת לו מה שהוא רוצה."

למה הוא מחזיק על הכעס שלו?

אין לי שום נתונים סטטיסטיים ממחקרים כדי לגבות את דעתי אבל יותר סביר שכל הכעס הזה הוא מנגנון הגנה המשמש כדי למנוע ממנו להרגיש מה שרובנו מרגישים בסוף הנישואין, עצב, אובדן ואולי קצת אשמה על דרך הנישואים הסתיימו. הבעל של הקורא הזה עדיין לא עשה את הריפוי שיש לה. היא הניחה לעצמה להתאבל על סוף נישואיה. היא עשתה את העבודה שהיא היתה צריכה לעשות ואז המשיכה.

הוא, לעומת זאת, אינו יכול להודות כי היתה לו השקעה רגשית הנישואין. כך הוא מרגיש קצת הרסנית מדי תחושת ההצדקה שלו לעזוב. אז הוא צריך לכעוס. הוא במצב שימור עצמי. הדבר העצוב הוא, ניסיונו להגן על עצמו הוא רק עושה יותר נזק, במיוחד לילדיו.

3. סיבות שאנשים מחזיקים בזעם

1. הם מרגישים שהם נפגעו גם כאשר הראיות מצביעות על ההפך.

2. הם זקוקים לכעס כדי שיוכלו לזהות את עצמם כקורבנות. האשה של האישה הזאת עשויה להרגיש, שאם לא לה, הוא לא היה יכול להיות מסוגל לנהל רומן.

הוא עשוי להרגיש שהיא אשה גרועה כל כך, שהאשמה טמונה בה לסיום נישואיה והרס המשפחה. יש לו ברצון להיות הקורבן שלה יכול לחיות את זהותו למשך שארית חייו.

3. הם מרגישים כי להיות הקורבן, שיש מישהו לכעוס על עושה אותם לא בסדר יהיה לגייס אמפתיה מאחרים על מצוקתם. עבור חלק, כעס ו קורבן הוא זעקה של אכפתיות וחמלה, משהו שהם מרגישים שהם מעולם לא קיבלו.

תהא אשר תהא הסיבה, הכעס הוא שלהם או להרפות או להזין. אם אתה מתעסק עם לשעבר כועס, מתגלגל משחק כלב נחמד לא הולך להפחית את הכעס שלהם. זה משהו שהם בוחרים לשאת בלבם ורק הם יכולים להשלים עם.

No Replies to "הוא קיבל גירושין שלו: למה הוא כל כך כועס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 7 =