מה לעשות כאשר בן הזוג שלך מאיים גירושין יותר מדי פעמים | insightyv.com

מה לעשות כאשר בן הזוג שלך מאיים גירושין יותר מדי פעמים

מה לעשות כאשר בן הזוג שלך מאיים גירושין יותר מדי פעמים

בעלה של מייגן בילה שנים מאיים בגירושים בכל פעם שהוא מתרגז. סוף סוף יש לה מספיק והחליטה להגיש בקשה לגירושים בעצמה. עכשיו שיש לה, בעלה הוא על סוף מקבל של משהו שהוא לא באמת רוצה. מה היא צריכה לעשות עכשיו, כי בעלה הפך את הבחור האולטימטיבי נחמד בניסיון להציל את הנישואים שלו?

Reader שאלה:

כאשר בעלי מתרגז עלי, הוא מאיים על גירושים.

הוא עשה זאת במשך שנים רבות ואני חייתי בפחד שיום אחד יעזוב אותי. למשל, הוא לא סיפר לי על ארוחה חשובה בחברה עד 3 שעות לפני הארוחה. הייתי נסער, בלשון המעטה, ואמרתי לו שזה בלתי מתקבל על הדעת שהוא לא ישים לב לי יותר. 

הדבר הבא שידעתי שהוא התפוצץ, איבד את קור רוחו ואיים לעזוב ולהגיש בקשה לגירושין. לדבריו, אני בלתי הגיוני עם ציפיות גבוהות מדי. הוא אומר דברים כמו, “אני עובד ימים ארוכים, אני לא יכול להיזכר לזכור כל דבר קטן.” 

אני מצטער, אבל כשזה משפיע עלי בצורה שלילית, אני מצפה שהוא יזכור. 

בסופו של דבר אני פוחדת שהוא יעזוב ויבין שאני רוצה לצאת מהנישואים האלה. עכשיו, לאחר שהתחלתי בהליכי גירושים, הבחור שאיים על גירושין לעתים כה קרובות הוא להיות נחמד. הוא קונה לי ורדים, בוכה ומתחננת שלא אעזוב.

הוא עשה את זה לפני וכשאני משנה את דעתי הדברים חוזרים לאופן שבו היו פעם, הוא התחיל להשתין ולצעוק עלי שהוא רוצה גירושים.

אני מתכוון להמשיך עם הגירושין אבל אני לא יכול לעזור אבל תוהה מדוע מישהו היה בוכה גירושין לעתים קרובות כל כך אם זה לא מה שהם באמת רוצים.

מייגן

 

מה לעשות כאשר בן / בת הזוג שלך מאיים על גירושין:

 

מייגן, מחזיקים נישואים יחד לוקח קצת ידע איך להתמודד עם בעיות בחיי הנישואין כפי שהם מתעוררים. זה דורש מיומנויות יחסים ואני חושש לא כולם מצויד עם הכישורים הדרושים כדי לפתור בעיות ביחסים.

זה נשמע כמו בעלך חושב כי מאיים לקחת את אהבתו משם תוכלו לפתור כל בעיה שהוא רואה כנושא במערכת היחסים. בנוסף, סביר יותר שהוא רואה בך את הבעיה ולא מוכן או יכול לקחת אחריות על כל תפקיד שהוא יכול לשחק. 

איום לקחת את הצעצועים שלך וללכת הביתה (גירושין) היא דרך אינפנטילית להתמודד עם מצב מבוגר. הוא רואה את עצמו כקורבן ומאיים לעזוב הוא מנסה לתמרן אותך לתת לתוך מה שהוא מרגיש הם הצרכים שלו. כאשר הוא צריך להיות מוכן לתת את הטוב ביותר עבור הנישואין ואת מערכת היחסים שלו איתך. 

הוא יודע מעט על איך להתפשר!

היזהר מה אתה מבקש:

כשקראתי את השאלה שלך, חשבתי על האמרה הישנה הזאת, “תיזהר במה שאתה מבקש”. נראה שבעלך מקבל בדיוק את מה שהוא ביקש כל כך הרבה פעמים אבל לא ממש רוצה.

חבל שהוא לא למד, אי שם לאורך הקו שמאיים לעכב את האהבה אינו מתקן בעיות ביחסים.

אני מקווה, אם אתה עובר את עם גירושים זה יהיה השכמה השכמה לו והוא לא ייקח את אותה גישה לתוך היחסים הקרובים שלו ואת הנישואין.

אני רוצה להציע הצעה. החלטתם שאתם לא רוצים לחזור לסטטוס קוו, שאתם הולכים לקראת הגירושין. מה אם פעולותיו של בעלך אמיתיות הפעם? מה אם הגשת בקשה לגירושין הוא הדחיפה שהוא צריך כדי לעזור לו להבין שהוא צריך לעשות שינויים באופן שבו הוא מגיב לבעיות בחיי הנישואין?

אולי אתה יכול להמשיך עם תהליך הגירושין. לדוגמה, אתה צריך לשים לב לחשבונות משותפים, להתמודד עם חלוקת רכוש בנישואין כאלה. כאשר אתה עושה את זה שני אתה יכול לחיות בנפרד ובמהלך הזמן הזה, ייתכן שתוכל לראות את המצב איתו באופן אובייקטיבי יותר.

אם השינויים שהוא עשה בהתנהגותו הם אמיתיים אז הם ימשיכו לאורך כל ההפרדה שלך ואת תהליך הגירושין. ייתכן שהוא באמת ראה את השגיאה של דרכים שלו למצוא את זה עשוי לשחק תפקיד אם אתה רוצה לסיים גירושין או לתת את הנישואים הזדמנות שנייה.

אם בסופו של דבר אתה מחליט לתת את הנישואין עוד לנסות להגדיר רשימה של מיומנויות יחסים בריאים, רשימה שתכלול דרכים בונה להתמודדות עם בעיות הנישואין כפי שהם מתעוררים. אם הוא באמת השתנה הוא יהיה יותר מוכן לחיות על ידי גבולות שהגדרת וכדי ללמוד מיומנויות יחסים חדשים.

תוכלו למצוא מטפל זוגי בעל תועלת רבה הן לך והן לעלך. הוא תהיה הזדמנות ללמוד מיומנויות חדשות תהיה לך הזדמנות ללמוד כיצד להגדיר גבולות להחזיק את רגליו אל האש כאשר מדובר באמצעות מיומנויות יחסים טובים יותר. 

אם הוא חוזר הטריק הישן שלו של שימוש בדרכים לא בריא כדי להתמודד עם בעיות ואז לקבל את הגירושין ולעבור לחיים חדשים עם שותף חדש אשר הוא בוגר מספיק כדי לשמור על נישואים בריאים.

בהצלחה!

No Replies to "מה לעשות כאשר בן הזוג שלך מאיים גירושין יותר מדי פעמים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − 44 =