על “ריבאונד?” מוטב להיות זהיר!

על "ריבאונד?" מוטב להיות זהיר!

 

עדיף לרפא לאחר גירושין מאשר להתאושש!

 

תחשוב על זה, אם אתה במערכת יחסים עם מישהו על ריבאונד, אתה נמצא במערכת יחסים עם מישהו נזקק ופגיע. לא בדיוק מקום בטוח להיות בו! נזקקים, אנשים פגיעים משתמשים ביחסי ריבאונד כמנגנון התמודדות.

במקום לשותפות איתך, הם עושים לך אחראי על הצורך שלהם להרגיש טוב יותר. כאשר נשאלתי אם מערכות יחסים ריבאונד הן מסוכנות, אני חייב להגיב עם כן מהדהד.

מה יכול להיות מסוכן יותר מאשר באמצעות אדם אחר כדי לעזור לך להסיח את עצמך מכאב רגשי שאתה לא רוצה להרגיש?

זה מסוכן לך ולאדם שאתה בקשר איתו. אדם תמימים אתה משתמש יהיה יום אחד לסבול את הכאב שלהם כאשר הם מבינים שהם היו לא יותר מאשר סיוע זמני הלהקה. וכן, לא תלמד דבר מן היחסים שבור האחרון בגלל חוסר הרצון שלך ללמוד מן לשבור במקום לעבור מיד על מערכת יחסים אחרת. 

להלן כמה רגשות שאדם מרגיש אחרי גירושים:

 • בִּלבּוּל
 • חֲרָדָה
 • בְּדִידוּת
 • דִכָּאוֹן
 • הערכה עצמית נמוכה
 • רגישה מבחינה רגשית

יש אנשים להתמודד עם רגשות שליליים אלה על ידי כיסוי אותם עם מערכת יחסים חדשה. זה הרבה יותר כיף להתמקד אהבה חדשה מאשר להתמקד ריפוי הכאב של גירושין.

יש הטוענים כי הדרך הטובה ביותר להתגבר על מישהו היא למצוא יחידת תחליף.

אני חולק על כך שתחליף לאהבה שאבדה אינו שולל את הבעיות שגרמו לאדם לאבד אהבה.

לא התמודדות עם תרומתנו לנישואין כושלים פירושה רק לקחת היבטים שליליים של האישיות שלנו לתוך מערכת יחסים חדשה. מי קופץ מן "אש לתוך המחבת", הוא לוקח את הדרך הקלה.

וכן, את היחסים rebound יסבלו וכך גם כל מי הופך להיות מעורב עם אדם על rebound.

אם אתה הופך להיות מעורב עם מישהו שזה עתה התגרשו הם רואים אותך כמו המציל שלהם. תפקיד חלק אוהב לשחק אבל תפקיד לא בריא בדיוק אותו דבר.

מה כל כך מושך להיות בקשר עם מישהו על ריבאונד? בפגיעות שלהם הם פתוחים. הם מדברים על הכאב שלהם, חולקים את רגשותיהם. הם מספרים לך כמה הם אסירי תודה להיות איתך. הם נראים שונים מכל מי שאי פעם היה מעורב.

אתה מרגיש צורך ולא יכול להאמין למזל שלך למצוא מישהו שנראה אוהב אותך כל כך הרבה. הבעיה היא, זה כל מראה אחד או השני של אתה הוא להיות מוגדר להיפגע.

האדם החוזר זקוק לך, באותו רגע ובזמן. הם צריכים מישהו שיעזור להם לעבוד דרך הבלבול והכאב שלהם. הם זקוקים להסחת דעת נעימה. מה קורה כאשר אדם ריבאונד מתחיל להרגיש בריא רגשית שוב?

נפלתי "באהבה" זמן קצר לאחר הגירושים שלי היה סופי. פגשתי אדם שנתן לי כל מה שהייתי זקוק לו. הוא עזר לי להרגיש שוב מושכת. הוא עזר לי להרגיש בטוחה יותר כאשה אחת. הוא עודד אותי ללכת בעקבות חלומות הקריירה שלי.

הוא היה עזרתי וחברתי, אבל ככל שהפכתי להיות מודעת יותר, התברר לי שהוא לא היה מישהו שאהבתי בדרך רומנטית.

הוא היה יחסי הריבאונד שלי וכל האשליות והפנטזיות על ההתאהבות היו שם ... בהתחלה. בסופו של דבר, קיבלתי את מה שאני צריך מן הקשר והוא נפגע.

בהתבסס על ניסיון אישי העצה שלי היא לא להיות מעורב עם אדם שזה עתה התגרשו. הם עשויים להיראות כל מה שאי פעם רצית אבל חשוב לראות אותם עבור מי הם באמת ... לפגוע, לבד מבולבל.

להציע תמיכה אבל לא את הלב שלך כי עד שהם לרפא את הכאב של גירושין שלהם הם רק יוכלו להזדקק לך מה שאתה באמת מגיע הוא להיות מבוקש בצורה בריאה ואוהבת.

תוכן קשור:

דיני היכרויות לגרושים החדשים
סקס אחרי גירושין: תמיד ללבוש קונדומים ולשחק בטוח
היכרויות אחרי גירושין: תיזהר הדגלים האדומים

 

No Replies to "על "ריבאונד?" מוטב להיות זהיר!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =