איך לשים את הבלמים על גירושין לא רצויים

איך לשים את הבלמים על גירושין לא רצויים

הודות לחוקי גירושין ללא תקלות אין דרך חוקית להפסיק את הגירושים לאחר שהתהליך מתחיל. על פי חוקי גירושין ללא תקלות, לאדם יש זכות לקבל גירושין ללא צורך להוכיח עילה לגירושין או לקבל אישור לבן זוג.

במילים אחרות, אנחנו כבר לא חיים בשנות החמישים שבהם בן הזוג היה צריך להוכיח בגידה או התעללות במשפחה כדי לחלץ את עצמם מנישואים גרועים.

על פי החוק, הנישואין נחשבים לחוזה ונקבעו חוקים להגנה על מי שרוצה לפרוץ את החוזה, לא למי שרוצה להמשיך בחוזה.

אם המוטיבציה שלך לרצות להפסיק את הגירושין שלך היא לשחזר את הנישואין אין לך זכות משפטית. אתה יכול m + ake תרגילים משפטיים כי יהיה לדחות את הגירושים שלך לגרור אותו אבל בסופו של דבר, בן הזוג שלך יוכל להתגרש ממך.

עם זאת, אם אתה ובן הזוג שלך מחליטים להתפייס, את התהליך המשפטי ניתן לעצור על ידי משיכת העתירה לגירושין. זה היה צריך להיעשות על ידי בן הזוג שהגיש את עתירת הגירושין המקורי.

אפשר לעצור גירושין באמצעות פיוס אם אתה יכול להראות לבן הזוג שלך שהשתנית, מוכנים לעבוד על הבעיות הנישואין ואת הלב של בן הזוג שלך פתוח "מנסה שוב".

אם אתה באמת רוצה להפסיק גירושין כי הוא כבר בתהליך העצה הבאה עשויה לעזור.

אבל, רק אם בן הזוג שלך עדיין יש כמה השקעה רגשית הנישואין ונכונות לנסות.

3 דרכים להגיב ואנו מקווים לשים את הבלמים על גירושין שלך

1. כאשר אתה לומד על גירושים, למתן את התגובה שלך. אל תגיבו בכעס או באיבה. הצג דאגה לעובדה כי בן / בת הזוג שלך יש, מבחינה רגשית, gotten עד כדי כך שהוא / היא מרגישה גירושין הוא הפתרון היחיד שלהם.

אתה לא יכול לתקן נישואים שבורים על ידי מתנהג באופן שובר את זה עוד יותר. אם בן הזוג שלך נסוג ממך ואת הנישואין עד כדי הגשת בקשה לגירושין, תצטרך לבלוע את הגאווה שלך לפגוע ברגשות כדי להיות פתוח למה בן הזוג שלך עשוי להזדקק לך כדי שישקלו לשחזר את הנישואין. 

משחק כלבלב נחמד מתגלגל עם מישהו שיש לו הלך רחוק הנישואים שלהם הוא לא קל, אבל אם הרצון שלך הוא להציל את הנישואין זה משהו שאתה צריך להיות מוכן לעשות. 

2. קח אחריות על התפקיד שלך בבעיות הנישואין. תן לבן הזוג שלך את ההזדמנות לחלוק איתך איך הם מרגישים ומה הם רואים את הבעיות ולהגיב על ידי אימות הרגשות שלהם מציע לעבוד איתם לקראת מציאת פתרונות לבעיות.

זה אומר להיות מסוגל לראות את המצב מנקודת המבט של בן הזוג שלך. אתה יכול לשמוע מה בן הזוג שלך יש לומר ולהיות המום, לחשוב שהם משוגעים או אפילו משיכת תירוצים מתוך אוויר רזה אבל, זה נקודת המבט שלהם ופוגעת איך בן / בת הזוג שלך מרגיש לא יביא לך קרוב יותר כדי לשחזר את הנישואים שלך. 

3. בקשו מבני הזוג שלכם לשים את הגירושין בהמתנה עד ששתיכם עבדו עם מטפל זוגי.

להסביר לבן הזוג שלך כי אתה מרגיש שלא היה מספיק עבודה לעשות כדי לתקן את הבעיות של הנישואין ואתה מרגיש את זה רק הוגן ומכובד מהם לשים קצת עבודה לפני ביצוע היציאה. 

אם אתה יכול להפסיק את הגירושין יהיה תלוי במידה רבה על כמה קשה בעיות בחיי הנישואין ואיך נסוגה רגשית בן הזוג שלך הפך.

No Replies to "איך לשים את הבלמים על גירושין לא רצויים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 7 = 8