האם אשתך או בעליה פסיבית אגרסיבי? – insightyv.com

האם אשתך או בעליה פסיבית אגרסיבי?

 

תוהה אם בן הזוג שלך הוא אגרסיבי פסיבי?

 

אני מקבל הודעות דוא”ל רבות בתגובה למאמרים שכתבתי על התנהגות אגרסיבית פסיבית. אם לשפוט על פי הודעות דוא”ל, הגעתי למסקנה כי אין הבנה ברורה של מה התנהגויות אגרסיביות פסיביות להיראות כמו נישואין.

אם אתה נשוי למישהו שאתה חושב הוא פסיבי אגרסיבי, מאמר זה הוא בשבילך. יש לקוות, תוכלו לקבל הבנה טובה יותר של התנהגויות של בן הזוג שלך.

ההתנהגויות שנדונו להלן הם התנהגויות שאתה הולך לראות בעקביות בבן הזוג שלך אם הוא / היא באמת פסיבי אגרסיבי. הגדרה בסיסית של התנהגות תוקפנית פסיבית היא השימוש בכלי התמודדות סמויים בתגובה לכעס.

התוקפנות הפסיבית אינה מגיבה בגלוי כאשר כועסת. כעס אגרסיבי פסיבי יוצא בדרכים לחבל אותך ואת הניסיון שלך לפתור בעיות הנישואין ואת מערכת היחסים. הפסיביות התוקפנית רואה הכל כעלבון אישי, התקפה עליהם והם מגיבים על ידי מנסה “להשיג”, בדרכים דפיקות, ואתה היעד שלהם.

להלן 5 דוגמאות של התנהגויות אגרסיביות פסיביות אופייניות בנישואין:

1. בעל תמיד מאחר. זהו הרגל, לא התרחשות חד פעמית. הוא עשוי לבקש ממך לפגוש אותו לארוחת צהריים יום אחרי ויכוח ולהיות בעשרים דקות מאוחר כדי להעניש אותך. יש אנשים שמאחרים בדרך כלל; את התוקפנות פסיבית הוא מאוחר בכוונה.

 

אם הבחנת בהתנהגות זו באשתך או בבעלך לאחר ויכוח, סביר יותר להניח שאתה נענש על השתינת אותם או offending אותם בדרך כלשהי. 

2. אישה אשר מוציאה כסף כאשר היא יודעת שבעלה מודאג לגבי כספים. יש מחלוקת איתה והיא תהיה הצליף את כרטיסי האשראי למחרת.

זה נפוץ במיוחד עם נשים אגרסיביות פסיבית אשר להישאר בבית אמהות. אם בעלה עובד קשה כדי לספק למשפחתו איזו דרך טובה יותר כדי לגרום לו לסבול את זה לבזבז את ההכנסה שלו קשה הרוויח? 

3. בעל stonewalls שלך מנסה לתקשר. האקס שלי נהג להתרחק מכל ניסיון לתקשר. הפחדים האגרסיביים הפאסיביים מתנגשים מתוך תחושה של חוסר ערך. בעל אגרסיבי פאסיבי עלול לסבול מסרבנות ולסרב לעסוק בסכסוך מחשש שתעזוב אותו אם יראה לך כעס. להצביע על פגם פסיבי אגרסיבי והם ייסגרו או ללכת משם עוזב אותך כדי לתבש את הבעיה.

4. אישה שמסרב לקיים יחסי מין בתגובה משהו שעשית כדי להרגיז אותה. איזו דרך טובה יותר לפגוע בבן זוג מאשר לסרב לשמור על קשר אינטימי? היא מפלרטטת, חיבה, תמיד מחזיקה את היד שלך ומתגפפת, אבל לוקחת אותה לחדר השינה והיא הופכת קרה.

הרבה נשים תוקפניות פסיביות התעללו מינית כילדים. אם אתה נתקל בבעיות אינטימיות בנישואין שלך, הם עשויים להיות כפולה. האשה התוקפנית הפסיבית עלולה לחשוש ליצור קשר אינטימי איתך עקב טראומה בילדותה ודרכה להעניש אותך על רצונך במין היא לשלול ממך סקס.

 

5. האולטימטיבי ובדרך כלל משהו שאתה לא מבין עד שיהיה מאוחר מדי הוא הבעל או אשתו שהוא “בסדר” עם הכל. אדם זה אוהב את כל מה שאתה אוהב. הם אוהבים כל דבר עליך. הם משאירים את הבחירה של איזו מסעדה ללכת עד אליך; אתה תמיד לבחור איזה סרט לראות או לאן ללכת בחופשה. אדם זה הוא מאוד אדיב, עד לנקודה שבה הם מסתובבים ומאשימים אותך להיות פריק שליטה.

“אני אוהב הכל עלייך” בן זוג אגרסיבי פסיבי הוא מח של כעס מחכה להתפוצץ. זה בן הזוג שמגיע באמצע החיים ונכנס למשבר אמצע החיים. זהו בן זוג שיום אחד מאשים אותך במשך 20 שנה של מה שהם רואים כישלונות מצדם. 

אם אשתך או הבעל שלך טובים מכדי להיות אמיתיים, אז זה כנראה מערכת יחסים המבוססת על untuths.

 

3 דרכים התנהגות אגרסיבית פסיבית יכול להזיק נישואין:

1. לא נפתרה שום בעיה צבאית או בינאישית; לא נמצאו פתרונות לבעיות ביחסים ובזעם. התנהגות פסיבית אגרסיבית מקבל את הדרך של שני בני הזוג להיות מסוגל להתמודד עם מה שקורה הנישואין. וגם, להיות מסוגל לחיות באופן אותנטי בתוך הנישואין. 

2. התנהגות פסיבית אגרסיבית פוגעת בשני בני הזוג. הפסיבי התוקפני הוא האויב הגרוע ביותר שלו. הם מתחתנים רוצה להתחבר עם בן הזוג שלהם; הם מתחתנים מתוך תחושה של אהבה. תגובתם לקונפליקט שומרת לא רק על חוויית קשר רגשי ואינטימי, אלא גם על עצמם.

3. הפסיבי התוקפני אינו נוטל על עצמו את האחריות לנישואין. הם משתמשים בטקטיקות חסימות כדי להימנע מלהתמודד עם בעיות בחיי הנישואין, ולהשאיר אותך לשאת את הנטל של כל הבעיות. זה עומס כבד לחשוף! זה לא יוצא דופן עבור אלה נשוי פסיבית אגרסיבי לסבול מדיכאון או להתחיל לקבל בעיות בריאותיות עקב תסכול ומתח הם פונים פנימה. 

אף אחד לא מנצח כאשר במערכת יחסים עם אגרסיבי פסיבי!

No Replies to "האם אשתך או בעליה פסיבית אגרסיבי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.