הוראות להורים באמצעות מחשבון התמיכה של אינדיאנה

הוראות להורים באמצעות מחשבון התמיכה של אינדיאנה

הורים ואפוטרופסים באינדיאנה המעוניינים להעריך את סכום התמיכה של הילד שהם צריכים, או כמה תמיכה לילד יקבלו, ישתמשו במחשבון התמיכה האינטראקטיבי של אינדיאנה. מחשבון זה מסופק על ידי בית המשפט העליון אינדיאנה ו שומרת על הנחיות ספציפיות כי המדינה. שאלות יוגדרו לתשובות בארבעה שלבים, המכסים נושאים הקשורים לילדים המעורבים, רווחים, טיפול רפואי ועלויות ישימות אחרות.

לקבלת סיוע מילוי טפסים של הילד התמיכה של אינדיאנה, עזרה משפטית זמין במחיר נמוך פרו בונו.

המתרגלים יכולים גם להשתמש בכלי זה כדי להעריך את תשלומי התמיכה השבועית של הילדים וליצור טפסים שניתן להשתמש בהם בבית המשפט. בדומה להורים, זה יכול להיעשות על ידי מענה על מספר שאלות על הילדים, הכנסה, כמות הזמן הורות הרה, ועלויות נוספות. בשני המצבים, החישובים והמסמכים צריכים להישמר באופן מאובטח ולשתף עם הצדדים המעורבים בתיק התמיכה בילדים או בעורך הדין שהוקצה לו. המחשבון והטפסים זמינים הן באינטרנט והן בהדפסה בפורמטים של Microsoft Word ו- Adobe PDF.

באמצעות אינדיאנה הילד תמיכה מחשבון

מומלץ שההורים והמתרגלים ישתמשו רק במחשבון התמיכה של אינדיאנה, המסופק על ידי בתי המשפט באינדיאנה. הסיבה לכך היא שמחשבוני תמיכה של צד שלישי עשויים שלא לספק למשתמשים הערכה מהימנה ומדויקת של תמיכה בילדים.

אנשים צריכים גם להיות מודעים לכך מחשבון אינדיאנה תמיכה הילד נועד לספק הערכה בלבד.

על מנת להשתמש במחשבון, ההורים והמתרגלים יצטרכו לדעת את סך ההכנסה השבועית של שני ההורים. הם גם צריכים לדעת על הוצאות מסוימות עבור כל הורה, כולל טיפול בילדים, ביטוח בריאות, ותשלומים אחרים ילד או זוגות תמיכה.

למשתמשים יש גם קורא PDF במחשב שלהם, כגון Adobe Acrobat, כדי להשתמש במחשבון. ניתן להוריד את Adobe Acrobat Reader בחינם במקרים שבהם המחשב אינו מוגדר כעת לקריאת מסמכי PDF.

הורים צריכים לציין כי מחשבון תמיכה הילד אינדיאנה יהיה פסק זמן כאשר הם מתחילים קלט נתונים ולאחר מכן להשאיר אותו בטלה במשך יותר מ -30 דקות. מכיוון שהדבר יגרום להורים ולמתרגלים לאבד כל מידע שהם כבר נכנסו אליו, מומלץ להשתמש בו בזמן ללא הפרעות ולשמור מידע לעתים קרובות.

הורים המבקשים תמיכה בילדים באינדיאנה

הורים מעודדים להכיר את הנחיות התמיכה של הילד באינדיאנה. לאחר מכן, הם יכולים להדפיס בקשה עבור שירותי התמיכה בילדים ישירות מן האינדיאנה מחלקת שירותי הילד באתר. מומלץ כי בעת הגשת תמיכה לילד, יש לספק מידע מפורט ומדויק. לגבי תשלומים, על ההורים להיות ערוכים להשתמש בפיקדונות ישירים ובכרטיסי חיוב. הסיבה לכך היא כי אינדיאנה כבר לא מדפיס בדיקות תמיכה הילד. במקום זאת, מחלקת אינדיאנה של שירותי הילד עברה למערכת תשלומים אלקטרונית.

הורים אשר חייבים לתמוך בילדים באינדיאנה

הנחיות היכן לשלוח בדואר אלקטרוני לבדיקת התמיכה ניתן למצוא באתר האינטרנט של מחלקת שירותי הילדים של אינדיאנה.

הורים צריכים להיות מודעים לכך המדינה של אינדיאנה גובה ריבית על תמיכת הילד ללא תשלום. לכן, אם יש קושי לשלם לילד תמיכה, ההורים צריכים לשקול לבקש שינוי הילד תמיכה.

No Replies to "הוראות להורים באמצעות מחשבון התמיכה של אינדיאנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 18 =