אלבמה חישובים תמיכה הילד

אלבמה חישובים תמיכה הילד

מדינת אלבמה אינה מספקת מחשבון תמיכה לילדים באינטרנט. עם זאת, הורים באלבמה עדיין יכולים לקבל מושג על כמה תמיכה הילד הם יכולים לצפות לקבל או לשלם על ידי הפניית מידע על הילד תמיכה במשרד המנהלי של בתי המשפט עבור מדינת אלבמה. תקנה 32 של חוקי אלבמה של מינהל שיפוטית קובעת כיצד החלטות של תמיכה בילדים נעשות במקרים של גירושין.

ההנחיות מבוססות על מודל מניות ההכנסה של המרכז הארצי לבתי משפט ממלכתיים, שמטרתו היא שהילדים יהיו נתמכים על ידי אותו סכום הכנסה שהיה זמין להם אילו הוריהם לא קיבלו גירושין.

מחשבונים תמיכה הילד

אתרים המספקים ייעוץ משפטי בסיסי באינטרנט מספקים מחשבון המבוסס על הנחיות התמיכה של ילדים של אלבמה, וזה יכול לשמש כדי לקבל מושג מה התוצאה הספציפית שלך יהיה סביר, אם כי זה לא מובטח להיות התוצאה הסופית. זה יהיה תלוי בהסכם הגירושין שלך, אשר עשוי לקחת בחשבון נסיבות ספציפיות אחרות שלא טופלו במחשבון כללי, כגון ילדים עם צרכים מיוחדים או בעיות רפואיות. כמו כן, אם שני הצדדים מסכימים על סכום מסוים וסכום זה אושר על ידי שופט, סכום זה יחליף את תוצאות החישוב על פי ההנחיות.

שיקולי הכנסה

באלבמה, תמיכה בילדים נקבעת על ידי לקיחת הכנסה חודשית ברוטו של שני ההורים והוספתם יחד.

נתון זה משמש לקביעת תמיכה בילדים. עבור כל רמת הכנסה, מ 800 $ ל 20,000 $ לחודש, המדינה כבר קובע את כמות התמיכה בילדים נדרש על בסיס מספר הילדים שגויסו במשק הבית.

ההכנסה ברוטו המתואמת של כל הורה מחושבת כאחוז מההכנסה המשותפת של הזוג, ולאחר מכן כל הורה משלם את אותו אחוז של תמיכה בילדים, בהנחה שאין נסיבות מקלות אחרות לשינוי מספר זה.

לדוגמה, אם ההכנסה ברוטו של המשפחה היא 75,000 $ בשנה, עם הבעל עושה 50,000 $ בשנה ואת אשתו $ 25,000, הבעל יהיה אחראי על שני שלישים של הילד תמיכה לכל הילדים ואת האישה, שליש . סכום ההורה הקסטודיאלי אמור להיות מנוצל על הילד באופן קבוע. מזונות הוא מצב נפרד ואם שילם, הוא לא חלק מחישוב התמיכה בילדים.

נושאים אחרים

סוגיות הנחשבות בחישוב התמיכה בילדים בנוסף להכנסה כוללות עלויות של מעונות יום או של שעות אחר הצהריים, ביטוח בריאות וכל סכום המשולם בתמיכת ילדים ומזונות כתוצאה מנישואין קודמים.

תקנה 32 כוללת נהלים מפורטים לפקטורינג בעלויות טיפול בילדים ועלויות רפואיות, וכן ביצוע שינויים בהנחיות, בהגדרות ובפרטים על אופן החלת ההנחיות.

No Replies to "אלבמה חישובים תמיכה הילד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 26 = 34