הסטטיסטיקה המטרידה על ילדים חסרי ילדים באמריקה

הסטטיסטיקה המטרידה על ילדים חסרי ילדים באמריקה

ילדים שגדלים בבתים ללא אב יש סיכון גדול יותר לאתגרים גדולים בחיים מאשר אלה שגדלים עם אבא בבית. אנו עשויים לרצות להאמין אחרת וישנם ילדים רבים אשר להתגבר על הקשיים הקשורים אב נעדר, אבל האמת היא בנתונים.

על פי אתר האינטרנט של אנני א 'קייסי, National Count Count, כ -35% מהילדים מתחת לגיל 18 גרים בבית חד-הוריי החל מ -2016.

כ -25% מהילדים בארה"ב חיים במשקי בית עם אם לבדה. זה יותר מ -18 מיליון ילדים שאינם חיים עם דמות אב. כמו כן, משקי בית של אב בלבד צוינו ב -8% בלבד.

סיכון העוני

הסטטיסטיקה מראה כי משקי הבית של נשים בלבד יש סיכוי גבוה יותר לחיות מתחת לקו העוני. בשנת 2016, מפקד האוכלוסין האמריקני דיווח כי סוגי המשפחות הללו גדלו ל -28%. זה משאיר ילדים פגיעים למגוון של קשיים חברתיים לאורך חייהם.

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP) מציינת כי 1 מתוך 5 ילדים (למעלה מ -40%) של ילדים בארה"ב נופלים לקטגוריה של "עניים או כמעט עניים". בעוד שבמסגרת זו נכללות גם משפחות עם שני הורים, המחקר מראה את החסרונות שפניהם ניצבים הילדים.

לדוגמה, ההערות של AAP כי ילדים עניים נוטים יותר לחוות עיכובים התפתחותיים וביצועים אקדמיים נמוכים יותר.

זה יכול להיות לייחס הן את מערכות בית הספר המשמשים שכונות עוני, כמו גם ירידה הגישה לגירוי המוח בבית. אם ילדים אינם יכולים ללמוד במחשב או לנצל פעילויות מגרה אחרות, יכולתם הלימודית ויכולת הלמידה שלהם עלולים להיפגע.

בעיות התנהגותיות ונפשיות נפוצים יותר בקרב ילדים שגדלים במשפחות עניות.

גורמים כגון סביבת השכונה וסכסוכים משפחתיים ומאבקים יכולים להוביל לדיכאון, להשמנת יתר ולמרידה כללית נגד הרשות. חוסר גישה לבריאות יכול גם להיות מזיק להתפתחות של הילד.

גם השפעות העוני אינן מועדות לילדות. AAP אומר, "הילד סוציו אקונומי מעמד (SES) קשורה להשכלה, בריאות, רווחה פסיכולוגית עשרות שנים מאוחר יותר."

הסטטיסטיקה של ילדים ללא ילדים

את ההשפעות השליליות של ילד ללא אבא ניתן לראות אינספור מחקרים ודוחות. הנתונים מצביעים על חשיבות דמות האב ברוב חייהם של הילדים.

על פי "מה יכול הממשלה הפדרלית לעשות כדי להקטין פשע להחיות הקהילות?" ממחלקת המשפטים של ארה"ב, ילדים מבתים חסרי אב מייצגים:

 • הִתאַבְּדוּת: 63% מהתאבדויות נוער
 • רוצים: 90% מכלל הצעירים חסרי הבית והנוודים
 • הפרעות התנהגותיות: 85% מכלל הילדים המראים הפרעות התנהגותיות
 • נשירה תיכונית: 71 אחוזים מכלל הנשירה בתיכון
 • שיעורי מעצר לנוער: 70 אחוזים של קטינים במוסדות המופעלים על ידי המדינה
 • התעללות בסמים: 75% מהחולים המתבגרים במרכזי התמכרות לסמים
 • תוֹקפָּנוּת: 75% מהאנסים מונעים על ידי כעס שנעקר

כדי לגבות את הנתונים משנת 1998, אשר ממשיכה להיות צוטט על ידי חוקרים, דו"ח של בני נוער שהונחו בשנת 2011 מתקני מגורים לנוער מראה כי 45 אחוזים היו חיים עם רק הורה אחד באותה עת. זהו הבדל משמעותי בהשוואה ל -30% מבני הנוער במשקי בית של שני הורים.

יתר על כן, מחקרים בודדים לאורך השנים ציינו אתגרים דומים לילדים עם אב נעדר:

הישגים לימודיים

ילדים המתגוררים בבתים חד-הוריים או במשפחות מדרגה מדווחים על ציפיות חינוכיות נמוכות יותר של ההורים, פחות ניטור הורי על עבודת בית הספר ופחות פיקוח חברתי כולל על ילדים ממשפחות שלמות. (Astore NM, S. McLanahan S. סקירה סוציולוגית אמריקאית, לא.

56. 1991)

הֶשֵׂג

ילדים ממשפחות בעלות הכנסה נמוכה, שתי משפחות חד הוריות עולים על תלמידי בית ההכנסה החד-הורית. כמעט כפול מהישגים גבוהים מגיעים מבתי הורים דו-הוריים כבתים חד-הוריים. (משפחות חד-הוריות וילדיהן, קרן צ'רלס פ 'קטרינג 1990).

שימוש בסמים

מחקר שנערך על ידי משרד הבריאות האמריקני ושירותי האנוש הגיע למסקנה כי ילדים ללא ילדים נמצאים בסיכון גבוה באופן דרמטי להתעללות בסמים ובאלכוהול. (המרכז הלאומי לסטטיסטיקה של בריאות, סקר בריאות הילד, המחלקה לבריאות ושירותי אנוש, 1993.)

שיעורי הכליאה

"צעירים שגדלים בבתים ללא אבות צפויים להכפיל את עצמם בכלא כאלו שמגיעים ממשפחות מסורתיות של שתי הורים ... אותם בנים שאבותיהם נעדרו ממשק הבית היו כפולים מסיכוייהם להיות כלואים - גם כאשר גורמים אחרים כגון גזע, הכנסה, חינוך הורים ומעמד עירוני היו קבועים. " (Harper C, McLanahan SS, המצוטט בהיעדרו של האב ובכליאת הנוער. כתב עת למחקר על גיל ההתבגרות. 2004.)

למה לאבות

גברים ונשים הם שונים והם ההורה בדרכים שונות. בעוד שהנתונים הסטטיסטיים בוחנים את נושא הילדים שגדלו ללא אבא, חשוב לבחון מה יכול אבי להביא ליחסי הילד וההורה.

בדו"ח של מחלקת הבריאות ושירותי האנוש בארה"ב, יתרונות אלה מתוארים בפירוט רב. לדוגמה, נערים צעירים בעלי דמות אב נוטים פחות להתנהג, ונערות צעירות יותר בטוחות יותר. אב יכול גם לעזור לבסס תחושת ביטחון ולהדריך ילדים לקבל החלטות נבונות יותר.

ההבדל בין סגנונות הורות הוא שונה. אבות לתקשר בצורה ייחודית, למשל. בעוד אמא לעיתים קרובות לפשט את שפתה לרמה של הילד, גברים נוטים להגיד את זה כאילו זה ללא שינוי אוצר המילים. בתת מודע, זה יכול לאתגר את הילדים כדי לנסות להבין מה הם אמרו, אשר יכול להגדיל את מיומנויות חשיבה ביקורתית, ולאחר מכן, בית הספר ואת ההצלחה בעבודה בעתיד.

משמעת היא תחום נוסף שבו רואים הבדלים משמעותיים בין אמהות לאבות. בעוד שנשים נוטות להיות אוהדות יותר, האבות נוטים להיות קשוחים יותר. אבות אוהבים לאכוף את הכללים בפרספקטיבה אובייקטיבית, והדבר יכול להחדיר בילדים תחושה טובה יותר של טוב ורע שיכולה להימשך חיים שלמים.

אבות גם לעזור הבנים לפתח כבוד עצמי לנשים ולהפוך את הבנות נוח יותר סביב גברים. אלה שני היבטים חשובים מאוד בהתפתחות החברתית של הילד, במיוחד בחברה של היום, שבה שוויון בין המינים וכבוד הדדי חיוניים להצלחה.

דמות האב

חשיבותו של האב בחייו של ילד אינה יכולה להיות מאופקת, אך כל מצב משפחתי שונה. זה לא תמיד אפשרי עבור ביולוגי או אב צעד להיות נוכחים. זה המקום שבו ילדים יכולים להפיק תועלת משאבי הקהילה שיכולים למלא את הפער הזה.

קהילות רבות זכו להצלחה רבה עם תוכניות הדרכה לילדים בסיכון. מנטורים, מורים, מאמנים, אנשי דת ומבוגרים אחרים יכולים לספק תמיכה לילדים אלה ולתת להם פרספקטיבה על העולם שיכולים לנטרל את הסיכונים של החיים בבית חד הור.

מקורות:

משרד מנהלים לעשבים וזרעים. מה יכולה הממשלה הפדרלית לעשות כדי להפחית את הפשע ולהחיות הקהילות? משרד המשפטים האמריקאי. 1998.

ג 'ונסון SB, ריס JL, נובל KG. סקירת מצב האמנות: עוני והמוח המתפתח. האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים. 2016.

ספירת ילדים. אוכלוסיית ילדים לפי סוג משק בית. אנני א. קייסי. 2018.

סדלאק א.ג'יי, ברוס ג. סקר הנוער במיקום מגורים: מאפייני נוער ורקעים. לאומי הפניות פלילית שירות הפניה. 2017.

Semega JL, Fontenot KR, קולאר MA. הכנסות ועוני בארצות הברית: 2016. ארצות הברית מפקד האוכלוסין. 2017.

No Replies to "הסטטיסטיקה המטרידה על ילדים חסרי ילדים באמריקה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 2 =