משפחה מעורבבת: למה הוא מעביר את הצרכים של הילדים שלו לפני הצרכים שלך | insightyv.com

משפחה מעורבבת: למה הוא מעביר את הצרכים של הילדים שלו לפני הצרכים שלך

משפחה מעורבבת: למה הוא מעביר את הצרכים של הילדים שלו לפני הצרכים שלך

 

ילדים מגיעים ראשון במשפחות מעורבבות

 

שְׁאֵלָה:

בעלי ואני נשואים קצת יותר משנה. עד לאחרונה הכל היה נפלא. חשבתי שאני הדבר החשוב ביותר בחייו אבל התברר לי כי נאמנותו שוכבת עם ילדיו מאשתו הראשונה.

יש לו שני בנים בני 27 ו -30, עשינו את צוואותינו והוא עזב את רוב רכושו לבניו. כשסיפרתי לו שנפגעתי שהוא דואג יותר איך ייראו אם ימות, הוא אמר לי, “הם תמיד יבואו קודם.” תמיד חשבתי שאשה באה קודם.

חשבתי שאני הדבר החשוב ביותר בחייו. למה הוא מכניס אותי השני לילדיו?

לורי

תשובה:

לורי,

הדוא”ל שלך גרם לי לחשוב על שיחה שהיתה לי עם חברה שהיתה אמא ​​חורגת. היא באה אלי יום אחד נסערת ובאותן הרגשות שאתה מבטא. נראה שהיא רצתה לצאת לארוחת ערב, אבל בעלה בחר להשתתף בבית הספר לשחק את הבת שלו היה.

ידידי היה מתוסכל, לדבריה, “אנחנו אף פעם לא מבלים יחד, לבנות תמיד יש משהו שהוא רוצה להיות מעורב בו.” אני הולך לספר לך את אותו הדבר שאמרתי לחבר שלי. הזמן לעולם לא יבוא כאשר ההורה מעמיד בן זוג לפני ילדם. אולי צריך להביא ילדים להבין ולראות דברים מנקודת מבט של הורות. 

רוב ההורים בראש סדר העדיפויות בחיים הוא לענות על הצרכים של הילדים שלהם. פעם הורה, תמיד הורה, כי האינסטינקטים ההורה לא נגמר עם גירושין נישואין שניים.

ילדיו היו בחיים שלו במשך 30 שנה, ויש לו, יותר סביר, היה מוכן לוותר על חייו עבור אותם מרגע שנולדו.

הוא מכניס את ילדיו ראשון כי יש לו קשר אבהי איתם שהוא לעולם לא יפתח איתך. אני לא אומר שהוא לא אוהב אותך ושאתה לא חשוב לו.

אני חושב שאתה עושה את אותה טעות הרבה הורים צעד לעשות במקום לקבל את המציאות של המצב.

את אשתו, הם ילדיו. האהבה שהוא חש לכל אחד מכם שונה. רק בגלל זה שונה זה לא אומר שזה פחות אהבה. עם זאת, זהו סוג אחר של אהבה. להורה יש אהבה ללא תנאי לילד שלהם, אבל לא עבור בן זוג. 

בעלך השקיע עשרות שנים בחייו בבניית ביטחון כלכלי לעצמו ולילדיו. אני חושב שאלה טובה יותר תהיה, “למה הוא יעזוב אותי את הרוב של מה שיש לו אחרי שנה של נישואים?” יש לו 30 שנה קשר עם ילדיו. מטריד ככל שיהיה לך, אתה לעולם לא תוכל להתחרות עם הקשר הזה. ו, בכל הכנות, לא רוצה להתחרות. 

אתה צריך לנסות ולקבל את זה כי הוא אדם מכבד את תפקידו כאבא. במקום להרגיש שמאלה או פחות, לכבד אותו ולשמוח שהתחתנת עם מישהו שיודע את חשיבות האבהות. אם יש לך גם ילדים איתו, אתה יכול להרגיש בטוח שהם תמיד יהיה לטפל בהם על ידי אביהם. 

No Replies to "משפחה מעורבבת: למה הוא מעביר את הצרכים של הילדים שלו לפני הצרכים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =