כיצד להגיש בקשה לילדים תמיכה ב לואיזיאנה

כיצד להגיש בקשה לילדים תמיכה ב לואיזיאנה

בין אם הורה או בן משפחה משמור אחר צריך להגיש בקשה לתמיכה בילדים בלואיזיאנה או לבקש שינוי תמיכה בילדים, השאלות הנפוצות הבאות יעזרו להם לגשת למשאבים מקומיים. הילד תמיכה בלואיזיאנה כולל כסף המסייע להורים אחרים לגדל את הילד (ים) ולשלם עבור הוצאות המחיה היומי. תמיכה בילדים יכולה גם להיות דרך לענות על הצרכים הרגשיים והרפואיים של הילד בנוסף לצרכים הכלכליים.

למרבה המזל, הורים שיש להם משמורת פיזית של הילדים מסוגלים לקבל תמיכה בילדים כמו המטפל העיקרי.

כיצד לקבל תמיכה הילד ולהעריך הכנסה

הגשת מסמכים עם בית המשפט היא אחת הדרכים להשיג תמיכה הילד מן ההורה השני. השני הוא אם הם כבר מסכימים לשלם כסף כדי לעזור לגדל את הילד. שירותי אכיפת תמיכה בילדים עשויים להזדקק להתערב על ידי שימוש בעובד סוציאלי אם קבלת תמיכה בילדים הופכת לאתגר. תמיכה בילדים היא חובה עבור ילדים עד גיל 18, אך אם הם עדיין בתיכון, תמיכה בילדים חייבת להימשך עד שהם סיימו או הגיעו לגיל 19.

כמות התמיכה הילד מחושב בלואיזיאנה מבוסס אך ורק על הכנסה. חישובים תמיכת הילד מבוצעים על ידי בית המשפט למרות הערכות ניתן לבצע באמצעות מחשבון תמיכה מקוונת לילדים עבור המדינה. בית המשפט יבחן הכנסות משני ההורים וייקבע מה תהיה ההפחתה מההכנסה ברוטו של ההורה הלא הומני.

עלות ביטוח הבריאות כלולה גם בתמיכת הילד.

כיצד למצוא מקומי תמיכה הילד הסוכנות

הצעד הראשון לקראת איתור סוכנות תמיכה הילד המקומי בלואיזיאנה היא לבקר באתר לואיזיאנה הילד תמיכה באכיפה או למצוא את המשרד כי הוא הקרוב ביותר במרחק. השירותים הניתנים באתר נע בין קביעה ואכיפה של ההזמנות של ילדים ותמיכה רפואית, הגשת תשלומי תמיכה, לקבלת עזרה נוספת עם הקמת אבהות ועוד..

הורים ואפוטרופסים יכולים גם להתקשר 1-888-LAHELP-U (1-888-524-3578). לחלופין, ההורים יכולים להתקשר 2-1-1 כדי למצוא מיקום באזור.

תיוק עבור הילד תמיכה בלואיזיאנה

השלבים הבאים יסייעו להורים ולמשפחות להקים הזמנת תמיכה לילד בלואיזיאנה:

 1. הכר את הנחיות התמיכה בילדים של לואיזיאנה.
 2. השתמש הילד לואיזיאנה תמיכה מחשבון להעריך את כמות התמיכה בילדים כי הוא קירוב לקבל.
 3. השלם את יישום מקוון עבור שירותי תמיכה הילד בלואיזיאנה.
 4. להגיש את הבקשה באופן מקוון או באופן אישי על ידי הסוכנות המקומית תמיכה הילד.
 5. לאחר ההזמנה צו הילד כבר הוקמה, להשלים טופס אישור עבור הפקדה ישירה לקבל תשלומים מהר יותר ובקלות. תשלומים במזומן ניתן לבצע באמצעות MoneyGram, עם זאת, יש תשלום. ניתן גם לעבד כרטיסי אשראי וחשבונות בנק אחרים, באמצעות תשלום מומחה, עם עמלת נוחות קטנה.

קיימים מספר מקורות פדרליים ומדינתיים למשפחות, כולל:

 • המשרד הפדרלי של הילד תמיכה באכיפה
 • המדריך הפדרלי על אכיפת הילד תמיכה
 • הילד תמיכה רשת Lien (CSLN)
 • שאלות נפוצות על לואיזיאנה הילד תמיכה

No Replies to "כיצד להגיש בקשה לילדים תמיכה ב לואיזיאנה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  85 − = 84