מדריך מהיר לנטישת נישואין וחוקי גירושין ללא תקלות

מדריך מהיר לנטישת נישואין וחוקי גירושין ללא תקלות

ההגדרה המשפטית של נטישה היא, "המעשה שבו אדם נוטש ונטוש, ללא הצדקה, מצב של חיים ציבוריים, חברתיים או משפחתיים, מתנער מאחריותו ומתחמק מתפקידו".

צא הוא לא מילה תמצאו במילון משפטי אבל זה מתאר כראוי מה קורה במקרה של נטישה נישואין. כאשר אחד מבני הזוג "עזב" את מה שמצופה ממנו / לה על חשבון בן הזוג האחר, יש נטישת נישואין.

ישנם שני סוגים של נטישה זוגית. 

נטישה פלילית

נטישה פלילית מתרחשת כאשר אחד מבני הזוג מפסיק לספק את הטיפול, ההגנה או התמיכה של בן הזוג השני שיש לו בעיות בריאות או ילדים קטינים ללא "סיבה צודקת".

אם יש לך בן זוג שסובל מסרטן ונמאס לך מלהיות מטפל, בית המשפט לא יזהה את רצונך לעזוב מישהו התלוי בך כעילה לגירושין. תינתן לך גירושין. לא אשמת חוקי גירושים נמצאים במקום כדי לוודא שכל מי שרוצה גירושין הוא מסוגל להתגרש.

אתה, לעומת זאת, לשלם עבור הרצון שלך כבר לא להיות המטפל של בן הזוג החולה שלך. אתה חופשי להתרחק מבן זוג חולה אבל בתי המשפט יראו כי בן הזוג תלויה כלכלית בך ואתה תקיים לך אחריות כספית כדי לסייע לשמור על הטיפול הדרוש באמצעות צו בית משפט.

כמו כן, אם יש לך אישה וילד, אתה לא חופשי ללכת ולהפסיק לעזור לאשתך תמיכה הילדים שלך.

על פי החוק, יש לך אחריות משפטית, כספית לטפל ולספק לילדים שלך.

זהו מקרה נוסף שבו בית המשפט יכנס ויורה על תמיכה בילדים. 

הנטישה הקונסטרוקטיבית

אם בן הזוג שלך עושה את החיים בלתי נסבל ואתה יכול להוכיח לבית המשפט כי האפשרות היחידה שלך היה לעזוב את הנישואין זה נטישה בונה.

בן הזוג היה "רק סיבה" לעזוב את הנישואין מכל אחת מהסיבות הבאות כל עוד הם מסוגלים להוכיח את זה בבית המשפט.

התעללות במשפחה

בְּגִידָה

מניעת סקס

סירוב לתמיכה כספית

אנחנו חיים בתקופה שבה קל להתגרש. ניכוס בנישואין יכול להיות קשה להוכיח ובתי המשפט, למעט במקרים חמורים הולכים לראות נטישה כחומר לא חוקי. במילים אחרות, מאז אתה יכול לקבל גט עם או ללא אישור של בן הזוג הגשת על רקע של נטישה לא מחזיקים הרבה מים משפטיים בימים אלה. 

כלומר, בתי המשפט לא יכריחו גבר או אישה להישאר בנישואין. מי שנטש את הנישואין לא ייאלץ לחזור אלא הוא יישא באחריות כספית לדברים כגון תמיכה בילדים, תמיכה זוגית וחלוקת רכוש באמצעות צו בית משפט לגירושין.

No Replies to "מדריך מהיר לנטישת נישואין וחוקי גירושין ללא תקלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 8