מה זכויות הקוסטודיה האם לאבות?

מה זכויות הקוסטודיה האם לאבות?

כאבא אתה מכיר את זכויות הקוסטודיה המשפטית שלך?

לפני ובמהלך תהליך הגירושין לכל הורה יש זכות משפטית זהה למשמורת על ילד. אמהות ואבות הם על מעמד משפטי עד אחד או אחר מוותר או נשללת זכויות משמורת מלאה.

מה זה אומר? זה מסובך! אפילו יותר מסובך אם אתה לא יודע את המדינה של הילד משמורת חוקים. בשורה התחתונה, עד אשר חתמת על הסכם משמורת או שופט נתן חוות דעת המשמורת, כל הורה יש זכויות משפטיות אותו כשזה מגיע למקום שבו ילד חי, מי הילד חי עם וכל דבר לגבי הילד.

גיליתי שלרוב האבות אין הבנה ברורה של זכויות הגירושין החוקיות שלהם במקום שבו הילדים מעורבים. וברוב המקרים יוותרו משמורת מתוך פחד לאבד בבית המשפט בשל "הטיה" המגדר.

לדוגמה, קיבלתי דוא"ל מאב שהופרד מאשתו. הוא כתב, "אשתי עברה עם הילדים שלנו, והיא מסרבת לאפשר לי לבקר איתם. גיליתי לפני כמה ימים כי הבת הצעירה שלי אושפז על מחלה קטין ואני לא הודיע. מה עלי לעשות?"

שובר לב לשמוע מאבא, משום מה בא להאמין כי לאשתו יש זכויות משפטיות יותר על הילדים. לאב זה יש זכות חוקית לארוז את ילדיו ולהביא אותם הביתה. יש לו זכות חוקית לפנות לאנשי בית הספר, לרופאי הילדים ולכל מי שייתכן שיהיה בקשר עם הילד ויידעו כי נשללת ממנו זכותו המשפטית ודורשת לקבל הודעה על כל דבר הקשור לילדיו.

ככל שהוא מאפשר לאשתו להפוך את הכללים לגבי איך או אם הוא יכול להורות את ילדיו, כך סביר יותר לאבד כמות גדולה של זמן ההורות עם ילדיו בבית המשפט גירושים. לדעתי, זו הטעות הגדולה ביותר שאבות עושים בזמן הגירושין. הם אינם נוקטים את הצעדים הנדרשים כדי לשמור על זמן הורות שווה או משמורת מלאה של ילדיהם.

על פי DivorcePeers.com, רוב המקרים משמורת ילדים לא החליטו על ידי בתי המשפט.

 • ב -51% ממקרי המשמורת, שני ההורים הסכימו - בכוחות עצמם - שאמא הופכת להורה המחזיק.
 • ב -29% ממקרי המשמורת, ההחלטה התקבלה ללא מעורבות של צד שלישי.
 • ב -11% ממקרי משמורת, ההחלטה על אמא יש משמורת נעשתה במהלך גישור.
 • ב 5 אחוזים של משמורת המקרים, הבעיה נפתרה לאחר הערכה משמורת.
 • רק 4% ממקרי המשמורת הועמדו למשפט ו -4%, רק 1.5% השלימו את הליטיגציה במשמורת.

מה הנתונים הסטטיסטיים לעיל לספר לנו על אבות ומשמורת ילדים?

מסיבה כלשהי, הרוב המכריע של האבות מתנהגים באופן שאינו לטובתם או לטובתם של ילדיהם. אבות עשויים לוותר על משמורת שוות או משותפת כי הם שמעו שיש הטיה מגדרית, כי אמהות תמיד לזכות במשמורת. הם עשויים לוותר על משמורת יותר כי הם לימדו כי "ילדים זקוקים לאמם".

הנה האמת, אתה לא יודע אם יש הטיה מגדר אמיתי בבית המשפט גירושין המערכת אם אתה לא הולך לבית המשפט להילחם על זמן שווה עם הילדים שלך. וילדים זקוקים לאבות בדיוק כפי שהם זקוקים לאמהות.

אם אתה אבא שרוצה להיות שווה זמן הורות עם הילדים שלך אתה עושה את עצמך עוול חמור אם אתה מוותר ללא קרב.

אם עורך הדין שלך אומר לך, אין לך סיכוי בזמן הורות שווה עם הילדים שלך, לחפש עורך דין אחר. לא לשכור עורך דין עד שתמצא אחד שאומר לך שהוא יעזור לך להילחם על אותו זמן שמגיע לך כאבא. ו, אל תטען את הטענה כי בתי המשפט הם מוטים לטובת נשים עד שהוכחת לעצמך שזה נכון.

6 דברים אבות צריך לחשוב אם הם רוצים שווים הורות זמן לאחר גירושין

1. לא לאפשר לאשתך להכתיב מתי, איפה וכמה פעמים תראה את הילדים שלך. מסמך בכל פעם האקס שלך מרחיק אותך מהילדים שלך ולאחר מכן להשתמש במערכת המשפט כדי להחזיק אותה דין וחשבון על הפרעה בזמן ההורות שלך.

2. מיד לשכור עורך דין או להגיש עתירה מקצועית עם בית המשפט כדי לקבוע זמן הורות שווה עם הילדים שלך.

3. לא לאפשר מה שאתה שומע באתרי זכויות של אבא כדי להניא אותך מ מנסה להשיג זמן הורות שווה או משמורת מלאה. רק בגלל אדם אחד לא היה מסוגל להשיג זמן שווה או משמורת מלאה של הילדים שלו לא אומר שאתה לא. אתה לא הולך לעבודה ולעשות את העבודה שלך על סמך מה שאחרים אומרים לך, אתה ולא מסוגל לעשות, נכון? לאחר מכן, לא לוותר על הילדים שלך על סמך מה כמה אנשים כועסים לומר באינטרנט.

4. לא תן את העלות הכספית המשויכת ילד משמורת הקרב לשמור אותך מפני הלחימה. מה שחשוב יותר, חיסכון בכסף לחינוך לילד או אב לילדך במהלך שנות האינפורמטיביות שלהם ומעבר לו?

החברה עדיין רואה באמהות מטפלות ואבות כנותנים. אני מאמין כי סיבה אחת פחות גברים להילחם על שווים זמן עם ילדיהם יש לעשות עם הפחד שלהם של שכר טרחת משפטית להיות מותרים כלכלית ולא מסוגל לספק את ילדיהם. כאשר כל זה נעשה ונעשה, הזמן שלך הוא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לספק עבור הילדים שלך. אל תתנו כסף הפחדים למנוע ממך לספק זמן עם אבא שלהם.

5. לא מסכים פחות זמן עם הילד שלך מבלי לעבור את תהליך הגישור או, אם לדחוף מגיע לדחוף קרב משמורת מלאה.

6. האם מה שאתה יודע, בלב שלך מתאים לך ולילדים שלך. אל תאפשר לראש שלך להיות מבולבל עם דעות של naysayers או אלה שהיו שם לפניך. כשזה מגיע הזמן עם הילדים שלך, אתה חייב לתת את הלב להוביל מה פעולות תבחר לקחת.

אני לא יכול לספר לאבא מה הסיכויים שלו לנצח במאבק משמורת הם. אני יכול להגיד לאבא שאם אתה לא מוכן להפעיל את הזכויות המשפטיות שלך סיכוייך לזכות במשמורת שווה או מלאה עם הילדים שלך הוא אפס. השאלות שאתה צריך לשאול את עצמך הוא; עד כמה חשובה לי בעיה זו? כמה חשוב לילדי?

אם זה חשוב אז אל תאפשר חשש של מערכת המשפט "מוטה מגדר" למנוע ממך להמשיך את הזכות להורה את הילדים שלך.

No Replies to "מה זכויות הקוסטודיה האם לאבות?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 66 = 76