היתרונות והחסרונות של הפרדת משפט

היתרונות והחסרונות של הפרדת משפט

זוגות שהתאכזבו מנישואיהם אך אינם מוכנים לבצע את הצעד הקבוע בגירושין יש אפשרות להיכנס לפרידה משפטית או להפרדת ניסוי.

אני מאמינה שלכל המדינות יש דיני גירושין הדורשים תקופת "היפרדות" או לחיות בנפרד לפני שניתן יהיה להגיש גירושין משפטיים. ההחלטה להתגרש יכולה להיות מונעת על ידי רגשות שליליים המפריעים בדרך של בחירה רציונלית.

זמן רחוק מן הנישואין ואת בן הזוג יכול, לפעמים ברור אחד של המחשבה ולעזור למציאות לפלוש לתוך הרעיון הפנטזיה של להיות יחיד שוב את כל הנפלאים כי הם מאמינים לבוא עם סולו עף.

ג'ון ואמנדה היו נשואים במשך 16 שנים כשג'ון יצא מהארץ לעסקים במשך חודשיים. ג'ון מצא את עצמו אוהב את החופש שלו ואת הזמן הרחק מן האחריות של להיות נשוי, איש משפחה.

לאחר שחזר לארה"ב, ג'ון הגיש בקשה לגירושין מאמנדה ועבר לדירתו שלו. הוא אהב את החיים ואת החופש שלו עד אמנדה התחיל היכרויות והיה מעורב ברצינות עם מישהו שישה חודשים לאחר הגירושים שלהם היה סופי.

לפתע נאלץ ג'ון להתמודד עם המציאות של אשתו עם גבר אחר ואת האפשרות של אדם אחר לחיות ולעזור לגדל את ילדיו. ואז הוא התחיל להצטער על המהלך שלו להתגרש כל כך מהר. אם ג'ון היה לוקח זמן מהנישואין שלו דרך הפרדת המשפט יש סיכוי חזק כי הנישואים שלו היה שורד והוא לא היה חי עם הכאב של מעשיו.

לא משנה למה אתה מרגיש צורך להתגרש זה האינטרס שלך לנסות או משפט או הפרדה משפטית לפני המסת החתונה שלך לגמרי.

מה ההבדל בין משפט והפרדה משפטית?

הפרדת משפט היא הסכם בלתי פורמלי בין שני בני זוג לחיות בנפרד. אין הסכמים משפטיים, עורכי דין או שופטים המעורבים.

במהלך הפרדה משפטית, זוג מחליט לחיות בנפרד ישתמש עורך דין משפחה כדי לקבוע הסכם הפרדה משפטית המתווה סוגיות כגון משמורת ילדים, מי משלם את החשבונות, שגר היכן ואת משך ההפרדה.

3 התנהלות של הפרדת משפט

1. זה נותן לך תקופת צינון לעבוד דרך כל הרגשות השליליים שאתה מרגיש לגבי הנישואין או בן הזוג שלך. בילוי זמן בנפרד זה מזה יכול, לפעמים, לעזור לך לראות את הנישואין ואת בעיות בחיי הנישואין באור אחר. 

2. אתה לא צריך לבזבז כסף על עורך דין כדי לטפל בכל סוגיות משפטיות. אני מציע לך לקבוע כמה כללים ולדון איך אתה מצפה כל אחד להתנהג במהלך הפרידה המשפט. 

3. הגיע הזמן לעשות כמה טבור בוהה ולבדוק איך ייתכן שיחק תפקיד בבעיות בחיי הנישואין. זה לוקח שניים לעשות נישואין ושניים כדי לשבור את הנישואים. זיהוי התפקיד שלך בבעיות בחיי הנישואין יעשה את זה ברור יותר על השינויים שאתה צריך לעשות על מנת הנישואין לשרוד. 

2 חסרונות של הפרדת משפט

1. כל החובות הכספיים כל נשארים בזמן הפרידה המשפט. אם בן הזוג שלך יוצא וקונה מכונית במהלך הפרידה המשפט כי החוב ייחשב חוב הנישואין אם החלטתם להתגרש ולא יש את ההגנה המוצעת על ידי הסכם ההפרדה המשפטי.

2. כל בונוסים עבודה, זכיות כגון הלוטו ייחשב גם רכוש נשואים פיצול 50/50 צריך להיות גירושין.

הייתי מציע שכל זוג המעורב במשפט או בהפרדה משפטית יחפש מקצוע / ייעוץ משפחתי בתקופת ההפרדה. זמן מלבד זה יכול לעזור לקרר את הרגשות השליליים אבל זה לא ילמד מיומנויות יחסים אשר יהיה צורך כי אם אתה לא לומד דרך חדשה להתמודד עם בעיות בחיי הנישואין אותן בעיות שוב פני השטח.

No Replies to "היתרונות והחסרונות של הפרדת משפט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 23 = 28