זה הילד תמיכה מחשבון יכול לעזור מרילנד הורים ומשפחות | insightyv.com

זה הילד תמיכה מחשבון יכול לעזור מרילנד הורים ומשפחות

זה הילד תמיכה מחשבון יכול לעזור מרילנד הורים ומשפחות

מדינת מרילנד משתמשת בקווים מנחים ספציפיים כדי לקבוע את כמות התמיכה בילדים שקיבלה. הורים המעוניינים להעריך את מידת התמיכה של הילד שהם צריכים, או כמה תמיכה של הילד הם מקבלים, צריכים להשתמש במחשבון התמיכה האינטראקטיבי של מרילנד, הניתן על ידי המדינה. מרילנד מציעה שני מחשבונים מקוונים שונים לתמיכה בילדים, בהתבסס על האם ההורים חולקים משמורת או אם אחד ההורים מחזיק במשמורת בלעדית.

כל מי שנמצא במעצר של ילד זכאי לשירותי התמיכה של מרילנד, אשר יכולים להרחיב מעבר להורים לדודות, לדודים, לסבים ולסבים נוספים. הורים ובני משפחה אחרים במשמורת יכולים גם להשתמש מרילנד הילד תמיכה מחשבון להעריך את כמות התמיכה בילדים כי הוא חייב על בסיס הנחיות תמיכה לילד של מרילנד.

טיפים לשימוש מחשבון תמיכה הילד

 • להכיר בכך כי המחשבון נועד להיות למטרות מידע בלבד, והוא ישמש רק הערכה. ה- CSEA או בית המשפט עשויים לאשר בסופו של דבר סכום גבוה או נמוך יותר.
 • קבע אם הורה אחד מעורב במשמורת פיזית ראשונית או אם יש משמורת משותפת. הנחיות התמיכה בילדים משתנות למשמורת פיזית משותפת. ככלל, נדרש מידע נוסף על גליון המשמורת המשותף המסופק על ידי המדינה.
 • המחשבון מעריך תשלומים חודשיים של תמיכה בילדים בהתבסס על הנחיות התמיכה הנוכחיות של מרילנד, ועשוי להשתנות עם הזמן. יש בערך 10-20 שאלות מתבקשים לבוא עם הערכה. חלק מהשאלות הללו עשויות לכלול את מספר הילדים המעורבים, את ההכנסה החודשית ברוטו של ההורה הלא-אוסטרודיאלי, את עלות המעונות המשולמים על ידי ההורה המחזיק ועוד. מומלץ לעיין בשאלות המתבקשות ולהכין עלויות מחושבות בצורה הולמת, במקום להעמיס עלויות לאומדן מיידי.

  כיצד הורים יכולים לבקש תמיכה הילד מרילנד 

  • שירותי התמיכה בילדים ניתנים ללא תשלום עבור אלה המעוניינים להגיש בקשה המקבלים מזומן זמני או סיוע רפואי. אחרים יכולים להשלים את הבקשה במשרד התמיכה בילדים המקומי עם תשלום 15 $. זה 15 $ בתשלום שנתי עבור אלה שקיבלו לפחות 3,500 $ לשנה מאז כל 1 אוקטובר ואם הם מעולם לא קיבלו TCA עבור הילד במקרה תמיכה בהישג יד.
  • המשרד יצטרך לדעת מערך מידע כולל שם מלא וכתובת של שני ההורים, תאריכי לידה ומספרי ביטוח לאומי, ואת רישיון הנישואין או מסמכים משפטיים אחרים כדי להכיר אבהות. פרטים נוספים על ההורים ו / או הילדים עשויים להתבקש, כגון תעודות לידה, מידע תעסוקתי, או תמונות.

  מה הורים שחבים ילד תמיכה מרילנד צריך לדעת

  • יש לשלם לילד עד גיל 18. באופן ספציפי, יש לשלם אותו באמצעות שנת הלימודים האחרונה של הילד, עד שהוא מגיע לגיל 19 או לבוגר.
  • יש מספר חיוג חינם זמין עבור הילד מרילנד מידע תמיכה אשר עוסק הן שאלות כלליות ושאלות תשלום: 1-800-332-6347. שירותי מגן לילדים זמינים בין השעות 8:30 בבוקר. ו -5: 00 שני עד שישי.

  No Replies to "זה הילד תמיכה מחשבון יכול לעזור מרילנד הורים ומשפחות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 3 = 2