האם הקשר שלך פוגע מבחינה רגשית? | insightyv.com

האם הקשר שלך פוגע מבחינה רגשית?

האם הקשר שלך פוגע מבחינה רגשית?

 

16 סימנים חזקים הקשר שלך הוא פוגע מבחינה רגשית

 

 

שוחחתי עם חברה שהופרדה מבעלה. היא סיפרה לי סיפור מעניין כאשר הסביר איך הוא מבטל כל הזמן את רגשותיה. החבר שלי לא אוהב אסקרגוט. היא ניסתה את זה כשהיתה בת 18, לא אהב את הטעם והחליט לא לאכול את זה שוב בהתבסס על עובדות אלה.

בעלה, האיש שהיא נפרדת ממנו, אוהב אסקרגוט וילחץ עליה לאכול אותו.

כאן הוא שם את הסכסוך ואת התעללות רגשית נכנס לפעולה. הוא לא הסתפק בהסבר שלה על שלא רצה לאכול אסקרגוט. היה לו רעיון משלו על מה שהיא צריכה ולא צריכה לאהוב, ולדעתו, היא צריכה לאהוב את האסקרגוט.

אולי הוא חשב לאכול אותו בנוכחותו ישנה קסם את הטעם? או, אולי הוא רואה את עצמו כאוכף של הדרך הנכונה ואת הדרך הלא נכונה לעשות דברים ולא יכול לקחת שום תשובה כאשר הוא חשב לאכול אותה escargot בשבילו היה הדבר הנכון לעשות.

אם, כמו הבעל של החבר שלי, בן הזוג שלך מאמין שיש להם את הזכות לשלוט ולהכתיב לך, ייתכן שאתה תוהה מה עומד מאחורי הצורך הזה. יותר סביר שהם מאמינים עם מספיק דחיפה ולחץ הם יכולים לגרום לך “לראות את האור.” וזה, בעצם, זה אומר לוותר על האמונות שלך, רגשות, ותשוקות לטובת שלהם.

ו, לא לטעות בזה; הם מרגישים שהם צודקים וטובים להאמין שאתה צריך לקחת את נקודת המבט שלהם על הכל.

הם נמצאים במשימה כדי להגדיר אותך ישר, כדי לעזור לך “לראות את האור”, ובתודעתם, זו משימה טובה. זו הסיבה שהם יתנגדו לרעיון שהם פוגעים מבחינה רגשית.

מה המשמעות של כל זה בשבילך, בן הזוג של מי הוא תמיד צודק צריך לתת לך את נקודת המבט שלהם?

בסופו של דבר, תתחיל להטיל ספק בתפיסות שלך ובאמונות שלך. אתה מתחיל לשאול אם בן הזוג שלך צודק, “אולי היא יודעת מה הכי טוב בשבילי.” או, “אולי הוא צודק; אני צריך לאכול escargot מאז הוא אוהב את זה כל כך הרבה. “

בנישואין רגשית פוגעת, ההערכה העצמית שלך תיחלש עד כדי כך שתפסיק לחקור את סמכותם ולהתחיל לפקפק בסמכותך. אתה תוותר על עצמך ועל הכוח של התפיסות שלך על מה שאתה עושה ולא רוצה או להרגיש.

לכן חשוב שתקשיב לקול הפנימי שאומר לך שמשהו לא בסדר. ויהיה קול פנימי, בהתחלה. הלמידה לזהות התעללות רגשית על מה זה, התעללות יכולה לחסוך לך שנים של נזק פסיכולוגי שקשה להתאושש. האם אתה יודע סימנים של התעללות רגשית וכיצד להגן על עצמך על ידי מימוש מהיר אתה במצב כזה?

16 סימנים אתה התעללות רגשית:

1. בן הזוג שלך מבייש אותך בפומבי, או כאשר שניכם לבד. הם אף פעם לא להחמיץ את ההזדמנות לשים אותך למטה, ללעוג לך או להתקשר אליך.

2. הם משתמשים באיומים כדי לקבל את מה שהם רוצים. הם יאיימו לעצור משהו שאתה צריך, או במקרים מסוימים מאיימים גירושים בניסיון לגרום לך להסכים.

3. הם מעליבים את הפעילות שלך. אתה לא יכול להניף מחבט טניס כראוי; למחית תפוחי האדמה יש גושים, הגוון של השפתון נראה לך נורא, שום דבר לא קטן מכדי שיוכלו להעליב.

4. הם לזלזל ביכולת שלך לקבל החלטות. רוצה לחזור ולסיים את התואר השני, הוא לא חושב שיש לך את המוטיבציה הדרושה. רוצה לקחת את הקראטה, היא צוחקת אותו ואומרת לך, את רזה מדי.

5. הם מסתכלים עליך; לפעול כאילו יש לך מזל שיש להם. אתה בוחר שמלה חדשה; הוא מגלגל את עיניו כאילו אין לך התלקחות. או, היא מתעקשת לבלות את החגים עם המשפחה הגדולה שלה בבית הגדול שלהם במקום המשפחה הקטנה שלך בביתם הקטן.

6. הם אומרים דברים לא נעימים עליך לאחרים בניסיון להיראות טוב. זה אחד קשה להתמודד עם זה חוזר אליך וזה תמיד חוזר אליך.

“היא יותר מדי ממוקדת”, הוא מספר לחבר הכי טוב שלה. “הוא אף פעם לא קולט את התחתונים שלו, “היא אומרת לאמו. אתה נראה רע; הם נראים טוב שיש להשלים איתך.  

7. הם משתמשים בילדים נגדך במהלך ויכוח; לשים אותם באמצע סכסוך בין שניכם. “היי קארלי, בואי הנה והקשב לזה. אמא שלך רוצה ללכת לסבתא בזמן חופשה במקום החוף, כמה טיפשי זה? “

8. הם מרחקים את עצמם מבחינה רגשית או נותנים לך את הטיפול הדומם, המכונה לעתים קרובות “stonewalling”.

9. הם לא מכבדים את הגבולות שלך או את העובדה שאתה אדם נפרד מלבד אותם ואת הצרכים שלהם. אתה אובייקט שישמש את ההנאה שלהם.  

10. אתה חושש שיתוף מחשבות ודעות איתם בשל האפשרות של נקמה על ידי בן הזוג שלך. אתה נסגר לעתים קרובות מספיק עם ביקורת שאתה בסופו של דבר לגמרי לסגור.

11. אתה מואשם להיות רגשית מדי או תוקפני כאשר מנסים לפתור סכסוך בינך לבין בן הזוג שלך.

12. אתה יוצא מהדרך שלך לרצות את בן / בת הזוג שלך כי יש השלכות לא נעימות של הם לא מרוצים הפעולות שלך. בוי היא קמצנית כשקפה הבוקר שלה אינו רק הטמפרטורה הנכונה.

13. אתה מתחיל להרגיש כאילו אתה משוגע, חסר ערך ואת ההערכה העצמית שלך הוא ביב. זה כמו לחיות בתוך ערפל סמיך ולא המגדלור להדריך אותך.

14. אם יש בעיה במערכת היחסים אתה מקבל blamed. אתה אחראי לכל היבט שלילי של החיים בתוך הנישואין. אם הוא צריך לעבוד מאוחר, אתה יכול להתערב שזה איכשהו אשמתך.

15. אתה מוצא את עצמך כל הזמן להגן על הפעולות שלך. וכן, אתה קונה לתוך האמונה שלהם כי אתה צריך להגן על הפעולות שלך.

16. אתה מתחיל לחוות תקופות של דיכאון וחרדה. הגוף שלך הולך כל wacky עלייך ואתה נראה מחזור בתוך ומחוץ של מחלה אחת אחרי אחרת. הגוף שלך הוא מזעזע בשל הנזק הנפשי מסיבי נעשה.

התעללות רגשית היא חוויה בלתי אנושית שנועדה לגרום לך לפחד להיות לבד.

זה הפחד להיות לבד יכול להפריע לך לקחת צעדים חיוביים להחזיר את השליטה על החיים שלך. אם אתה מפקפק ביכולתך לעזוב את הנישואין ולהיות לבד, זה הזמן להתחיל לעבוד על בניית מחדש את ההערכה העצמית שלך, כך שתוכל בקרוב לחלץ את עצמך מן הנישואין מתעלל.

רווחתך הרגשית ואיכות החיים שלך תלויים בכך שתשיג מספיק כוח כדי לומר, “מספיק זה מספיק”.

No Replies to "האם הקשר שלך פוגע מבחינה רגשית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 + = 94