בוז של בית המשפט: מה זה אומר אחרי גירושין? – insightyv.com

בוז של בית המשפט: מה זה אומר אחרי גירושין?

בית משפט המביא צו סופי של גירושין שומר על הכוח לאכוף את כל ההיבטים של צו הגירושים. אם אחד הצדדים לגירושין מפר את בית המשפט הורה צו גירושין מבלי להמליץ ​​תחילה על בית המשפט עבור שינוי כי המפלגה הוא אמר להיות “בוז של בית המשפט”.

תנועה לבוז לבית המשפט

אם בן הזוג לשעבר שלך מפר כל היבט של גזר הדין הסופי של גירושין, אתה יכול להגיש בקשה לבוז של בית המשפט.

אתה יכול לעשות את זה בתור בעל דין פרו או באמצעות עורך הדין שלך. עותק של ההצעה זלזול חייב להיות מוגש על בן הזוג לשעבר שלך.

אם יש לך עורך דין, הוא / היא ידאג לשרת את לשעבר שלך. אם אתה Pro-se litigant אתה יכול להתקשר פקיד בית המשפט שלך לקבלת מידע על טפסים אתה צריך קובץ וחוקים הנוגעים למתן הודעה לבן הזוג לשעבר שלך.

ההצעה חייבת לציין אילו תחומים של הצו הסופי הופרדו, ולמה צריך להיות בן הזוג לשעבר בזלזול בבית המשפט. נטל ההוכחה במהלך שימוע הבוז הוא על הנפגע. אם אתה מרגיש שיש בוז, להיות מוכנים כאשר אתה הולך לבית המשפט כדי להוכיח את ההאשמות שלך. חלק מהבעיות הנפוצות הן:

 • מזונות ילדים
 • משמורת על ילד
 • חלוקת רכוש
 • פּוּרעָנוּת

אשם בזלזול בית המשפט

אם אתה מסוגל להוכיח כי בן הזוג לשעבר שלך הוא הפרה של בית המשפט הורה גירושין אז הם עשויים להיות כלואים כל עוד הבוז ממשיך.

רוב השופטים ייתן צד אשם הזדמנות מיד לקיים את היבט הם הפרה של. אם הם לא יכולים או לא לציית שופט רשאי להורות להם לכלא עד שהם עושים.

השופט יכתוב צו המחזיק בבן זוגך לשעבר בבוז ויציין כיצד הם יכולים לטהר את הבוז.

השופט רשאי להורות להם לציית מיד או לתת להם פרק זמן מסוים לעמוד בהם. בכל מדינה יש חוקים שיאפשרו לבן הזוג לשעבר שלך לחפש שחרור מוקדם או לא לכלא זמן בכלל. חלק מהסיבות לכך הן:

 • אף אחד לא דואג לילדים תלויים
 • אובדן אפשרי של עבודתו
 • מוגבלות פיזית או רגשית
 • הוכחה אי יכולת לקיים את צו בית המשפט

שתי דוגמאות לבוז כלפי בית המשפט

1. ג’ו נצטווה לשלם 850 דולר לחודש, בחודש הראשון בכל חודש, בתמיכת ילדים. ג’ו ואשתו לשעבר שיתפו 50/50 משמורת על הילדים. ג ‘ו הרגיש כי מאז הילדים היו עם אמא לעתים קרובות ככל שהיו איתו, שזה לא הוגן הוא צריך לשלם תמיכה הילד. 

ג’ו עשה שש פעמים את ההכנסה לשעבר שלו עשה, ומסיבה זו, השופט עקב אחר הנחיות התמיכה של הילד כאשר מגיע ההחלטה להורות ג ‘ו לשלם תמיכה. ג’ו לקח על עצמו לעשות מה שנראה לו הוגן בנסיבות העניין. הוא תמך בילדים שהיו במעצר והניח לאם לתמוך בהם כשהיו במעצר.

ג’ו לא שילם את בית המשפט הורה ילד תמיכה! מה שג’ו לא הבין הוא, זה לא משנה מה הוא מאמין להיות הוגן או לא הוגן.

מה שחשוב הוא איך חוקי המדינה שלו לקבוע מה הוגן ולא הוגן. אף אחד לא מעל החוק, אפילו לא ג’ו.

ג ‘ו של לשעבר הגיש בוז של בית המשפט ההצעה וג’ ו ניתנה 30 ימים לשלם את 5,100 $ הוא היה מאחורי תמיכה הילד. וכן, השופט חתם על צו garnishing ג ‘ו של שכר עבור חודשי תמיכה הילד.

ג ‘ו לא רק בסופו של דבר לשלם, הוא סבל ההשפלה של הידיעה מעסיקו היה מודעים למצוקתו.

2. צו הגירושין של ג’יין איפשר לבעלה לשעבר לראות את ילדיו לילה אחד בשבוע לארוחת ערב ולכל סוף שבוע אחר לביקור קבוע. בצו נאמר גם כי ג ‘יין היה לשתף רשומות חינוכיות ומידע עם לשעבר שלה לשמור אותו מעודכן עם כל בעיות רפואיות.

 ג’יין תמיד שלטה במהלך הנישואים, ואחרי שהגירושין היו סופיים, הדרך היחידה שבה היתה מסוגלת להפעיל את השליטה באקס היא באמצעות הילדים נגדו.

ולג’יין לא היו שום נקיפות מצפון כשמדובר בשימוש בילדים שלה ככלי.    

אם לשעבר של ג’יין לא תעמוד בדרישותיה לאחר הגירושין, היא תסרב לקבל גישה לילדים. ביום רביעי, כשהיה מנסה לאסוף את הילדים לארוחת הערב השבועית שלהם, הבית היה ריק ודלתות נעולות. בהזדמנויות רבות, ג’יין היתה מוציאה את הילדים מחוץ לעיר, במקום לאפשר לאביהם לקבל אותם בסופי השבוע שלו.

ג ‘יין של לשעבר הגישו בקשה לבוז של בית המשפט מבוסס על הפרעה הורית. התערבותה של ג’יין וסירובה לקדם מערכת יחסים בין גלותה לבין ילדיה היתה כה מרושעת עד שאיבדה את משמורת ילדיה. ג’יין שילמה את המחיר האולטימטיבי.

שמענו אנשים אומרים שצו בית משפט לגירושים לא היה אלא “פיסת נייר”. זה חתיכת נייר, אחד כי נרשם עם בית המשפט המקומי שלך, אם אתה מוצא את עצמך defying את ההוראות על פיסת נייר זה אתה יכול ללמוד בדרך הקשה רק כמה משקל פיסת נייר יכול לשאת. 

No Replies to "בוז של בית המשפט: מה זה אומר אחרי גירושין?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.