למה הכאב של גירושין קשה להתגבר

למה הכאב של גירושין קשה להתגבר

כדי להבין את הכאב הרגשי שחווה במהלך גירושין, זה עשוי לעזור לדון בשני סוגי כאב רגשי, על פי כמה פסיכולוגים. יש "כאב נקי" ו"כאב מלוכלך ".

כאב נקי, הוא הכאב שמגיע עם החיים החיים בכלל. אובדן של אדם אהוב, מחלה קשה, להיות במערכת יחסים מתעללת וכן הלאה. כולנו, בזמן זה או אחר, חווים סוג זה של כאב.

כאב מלוכלך, הוא כאב פתולוגי ומגיע ממה שאנו מספרים לעצמנו על מצבים שאנו מוצאים את עצמנו בהם. לדוגמה, חשיבה שלילית על עצמנו או פסקי דין קשים מאחרים והשקפה שלילית על העולם והחוויות יגרום לנו לחוות "כאב מלוכלך" .

גם כאב נקי ומלוכלך מנוסים במהלך גירושין, וזה אחד הסיבות הכאב של גירושין קשה לעבור בעבר. זה נפוץ במהלך גירושין כדי להרגיש את הכאב של אובדן ואת הכאב של חשיבה פתולוגית על אובדן זה. במילים אחרות, אנו חווים כאב הכרחי והכאב המיותר במהלך הגירושין.

לא משנה אם אתה אחד שרוצה גירושין או, מי נשאר מאחור, יש כאב רגשי וריפוי צפוי. אולי אם נתבונן לאן הרגשות של עצב ורגשות שליליים באים זה יהיה קל יותר להבין מדוע תהליך הריפוי יכול להימשך זמן רב יותר מאשר עבור כמה גירושין.

מאיפה הכאב של הגירושין?

1. איבדת מישהו שאהבת פעם או אולי עדיין אוהבת. יש תהליך מתאבל כמו אחד היה ניסיון אם הם איבדו אדם אהוב למוות. זה לא יוצא דופן להאשים את עצמך עבור סוף הנישואין או, להאשים את בן הזוג לשעבר.

למי שלא רוצה גירושין, יהיו תקופות של כעס על הכל ועל כולם.

אתה יכול לסגת מחברים ולתמוך ולבודד את עצמך בניסיון להגנה עצמית. האקס שלך הוא מישהו שהיית מחובר אליו אינטימי. תן לעצמך זמן להסתגל לאובדן זה.

2. איבדתם חלומות לעתיד. בנישואין, אנחנו חיים בהווה ובעתיד. יש מחשבות מתמיד של איפה אנחנו, כמו זוג יהיה 5, 10 או 20 שנים בהמשך הדרך. עם גירושין, כל עתיד שתיכננת נעלם. אתה צריך להתחיל מאפס וללמוד לבנות עתיד עבור אחד לאחר גירושין.

זה קל עבור אנשים גרושים חדשים להיתקע בהווה או בעבר, מהרהר על מה השתבש ואיך הם מרגישים, "עכשיו" במקום להסתכל קדימה. האם זה פלא כי חלק מתקשים לעבור את הכאב של צורך לשחרר את העתיד ולהתחיל מחדש?

3. איבדת משפחה שלמה. אם יש לנו ילדים, כולנו עובדים קשה על כך שיש לנו משפחה "מושלמת". הרבה זמן ואנרגיה רגשית הולך לתוך שמירה על משפחה שלמה שלם. הרבה כאב רגשי נכנס להרפות מהרעיון שאין לנו משפחה "מושלמת".

כאשר משפחה מתפרקת אנו נעשים מודעים יותר לעבודה ואנרגיה כי ילך בבניין משפחה חדשה ושונה עם שותף חדש.

אנחנו צריכים לא רק לקחת בחשבון את הכאב שלנו ואת הפחדים שאנחנו צריכים להתמקד עושה את מה שטובתו של הילדים שלנו, אשר סבלו את ההפסד הגדול ביותר של כל.

4. אתה מרגיש כאילו נכשלת. רובנו לא חיים בהכחשה מתמדת והם מסוגלים לקחת אחריות על התפקיד ששיחקנו על מותו של הנישואים שלנו. הודאה לעצמנו שעשינו טעויות יכולה להשאיר אותנו מרגישים פגיעים ונרגשים מאשמה.

אפילו כרגיל, כמו גירושין הוא בחברה של היום יש עדיין כמות מסוימת של בושה ומבוכה המצורפת לרעיון שאנחנו לא היו מסוגלים לשמור על הנישואים שלנו יחד. מול אחרים במעגל החברתי שלנו, הכנסייה או המשפחה יכול להביא רגשות שליליים, כי גם לקחת זמן לרפא. זה עניין של הסתגלות, הולך להיות חלק של זוג שוב לאחר גירושים.

ו, זה להיות בסדר בתוך ובלי.

האמור לעיל הוא רשימה קצרה. זה, בשום אופן, לא מכסה את כל הבסיסים. הכאב הוא יחסי וכל מצב גירושין הוא ייחודי. אתה תסבול הפסדים בלעדי הנישואים שלך ואת ההתאוששות. הסוד להתאושש ולהמשיך הלאה לאחר הגירושים הוא להיות מודע לעצמו ישר עם עצמך.

גירושין עשויים להיות חופש אבל עם חופש זה מגיע הפסד, ויש חייבת להיות נכונות לקחת את הזמן הדרוש כדי לרפא.

No Replies to "למה הכאב של גירושין קשה להתגבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 67 = 72