הריגוש של רמאות: מדוע בגידה כל כך משכר?

הריגוש של רמאות: מדוע בגידה כל כך משכר?

יש לי חבר שבעלה בוגד בה. החבר הזה הוא היפר התמקד המראה של האישה האחרת. היא לא מבינה למה בעלה בחר מישהו שהיא מרגישה שהוא לא מושך אותה, מישהו רזה ויפה. והיא לא מבינה למה הוא משתכר כל כך על ידי השותף. 

ללא שם: החבר שלי חסר את הנקודה של הפרשה לחלוטין. רוב הגברים והנשים לרמות לא עושים זאת כי הם אוהבים את המראה של האדם האחר.

הם עושים זאת משום שהם נהנים מהרגשות שהם מקבלים מאינטראקציות עם האדם האחר.

הקסם וההתאהבות הם שורש רוב ענייני האהבה.

כדי להבין מדוע הרומן הוא כל כך משכר אתה צריך להבין את ההבדלים בין אהבה נשוי התאהבות.

 

ההבדל בין אהבה נשואה והתאהבות

 

אהבה נשואה מתחילה בהתאהבות או באהבה רומנטית ונעה לאהבה מחויבת, שזורמת ונוגעת על פי החיים והאישיות של כל בן זוג. עבור אהבה רומנטית להפוך אהבה מחויבת כל בן זוג חייב להיות חלק או את כל התכונות אופי להלן.

 • הבנה של משמעות המחויבות,
 • רגישות לרגשות של אחרים,
 • לב נדיב, מוכן לתת לבן הזוג שלך כאשר זה אומר לעשות לבד,
 • היכולת לקחת בחשבון את הצרכים של בן הזוג שלהם,
 • נכונות להיות כנים, מהימנים ואמינים,
 • יותר מכול הם גמישים, מקבלים וסלחניים.

  כאשר אנו מתחתנים עם האהבה הרומנטית שהובילה אותנו להחלטה להינשא טרף טרף ללחצים יומיומיים כי גם לקדם אהבה מחויבת או לחשוף כי זה היה רק ​​התאהבות כי לא יכול לשרוד את המציאות של חיי היומיום.

  רוב הנישואין נעים מהתאהבות לאהבה מאוזנת ומסודרת יותר.

  זה לא יכול להיאמר עבור הרוב המכריע אהבה פרשיות המבוססות על התאהבות ולא מחויבת אהבה.

   

  התאהבות היא לא אהבה

   

  "לעורר השראה באהבה או בהערצה מטופשת או מופרזת" היא ההגדרה של התאהבות. זה קל טעות התאהבות אהבה מחויבת אבל זה רק משיכה לאדם אחר מבוסס על מי שאתה צריך את האדם הזה כדי להיות בחיים שלך.

  רומן הוא על התחושה הראשונית של "אהבה", זו נקודה במערכת יחסים כאשר מישהו מסונוור את הפגמים של האחר. מטבע הדברים, פרשת אהבים מאריכה את הרגשות האלה של התאהבות.

  אנשים העוסקים בפרשה מבלים זמן "אמיתי" ביחד. רוב הזמן שלהם יחד הוא בילה בעולם פנטזיה ללא מלחצים כי חיי היומיום מציגה לתוך מערכות יחסים אהבה. קל לשמור על אשליות ועל רומנטיקה של מערכת יחסים, אם כי מערכת היחסים מבוססת על פגישות חשאיות, חולפות עם מעט זמן לחיים אמיתיים כדי להפריע.

  הגבר או האישה האחרים הם מושא התשוקה, הם מבוקשים על בסיס העובדה שהם ממלאים את הצורך של מישהו להרגיש "מאוהב" ולא מבוסס על מי הם באמת. תחשוב על ההתאהבות שמגיעה עם רומן כמו שאתה היית עושה אם בן הזוג שלך היה "יותר מדי בירות." יש תחושה של שיכרון שמגיע עם רומן אהבה שמרחיק את המעורבים לחשוב באופן רציונלי.

  ענייני אהבה הם ממכרים כמו אלכוהול או סמים בשל הרגשות הטובים שהם חוקיים את רמאי. זה "מאוהב" מרגיש נותן את רמאי סוג של כימי גבוה. הוא / היא תמשיך את הרומן עד שיחשוף את היחסים למציאות של חיי היום יום.

   

  להלן 8 מאפיינים של אהבה רומן.

   

  • הם מרגישים כאילו הם לא יכולים לחיות בלעדי זה למרות העובדה שהם חיים את רוב חייהם הרחק אחד מהשני. עצם העובדה שהם לא יכולים להיות ביחד משחקת לתוך הרגשות האלה של לא להיות מסוגלים לחיות בלי אחד את השני. הם לא מבלים מספיק זמן ביחד כדי לדעת אם הם באמת אוהבים אחד את השני כמו אנשים כל כך, אלה "אני לא יכול לחיות בלעדיך" רגשות מבוססים במציאות. 
  • פחד שהם יתמוטטו רגשית אם הם צריכים להסיר את עצמם מן הפרשה. רומן יכול להיות לעתים קרובות קביים רגשית המסיחה גבר או אישה מלהתמודד עם המציאות של בעיות בחיי הנישואין או החיים. ללא הפרשה, הם יצטרכו להתמודד ולהתמודד עם כל מה שהפרשה מסיחה את דעתם. 
  • רגשות עמוקים של דאגה, דאגה או קנאה של בן הזוג.
  • הצורך של השותף לפגוש את כל הציפיות שלהם.
  • האמונה כי השותף רומן ישתנה כדי לענות על הצרכים של אדם אחר.
  • הצורך של השותף להיות נגיש בכל עת, ללא קשר לעובדה כי הם לעתים רחוקות מסוגלים לראות אחד את השני.
  • תלות עמוקה בפרשת הזוג כדי "לגרום" להם להרגיש אהובים.
  • חוסר היכולת למצוא נחמה כאשר הם לא עם שותף רומן.

  ביסודו של דבר, ההבדל בין אהבה נשואה לאהבת רומן הוא ... אהבה נשואה היא ללא תנאי, אתה מקבל את בן הזוג שלך על מי הם, יבלות וכל. אהבה של אהבה מותנית; זה לא יכול לשרוד את המציאות של חיי היום יום. אהבה אהבה היא שקועה בפחדים של אובדן ואילו, נשוי אהבה קשורה עם הנוחות של הידיעה שאתה נאה ומקובל כפי שאתה.

  אדם סביר תוהה איך מישהו יכול להתמכר או שיכור על ידי מצב שגורם כל כך הרבה מתח וחרדה. אני מניחה שתחושה של התאהבות עולה על אותם רגשות של מתח וחרדה על רומן האהבה. ההתרגשות הרגשית שחווים החוויות מהפרשה הופכת את החיים האמיתיים לאהבה בחיי הנישואים להיראות כמו אכזבה. אז, הם חוזרים לעתים קרובות ככל האפשר עבור אותה הרגשה הורמונלית לטווח קצר של התאהבות.

   

  נקודות לשקול על התאהבות ובגידה

   

  אם בן הזוג שלך יש רומן בבקשה לשמור על מתחת.

  • התאהבות היא לא אהבה אמיתית. ייתכן שלא תוכל לשכנע את בן / בת הזוג שלך, אבל הם ילמדו בזמן שלהם.
  • העובדה שהפרשה אינה נחשפת ללחצים בחיי היומיום היא מה שממשיך אותה. היא תרוץ ותתפורר אם השניים המעורבים בפרשה מתמודדים אי פעם עם חיי היום-יום המשותפים. 
  • עניינים ארוכי טווח הם בדרך כלל סימן לבעיות הנישואין. זה לא אומר שאתה אחראי לפרשה. זה עושה, עם זאת, אומר כי בן הזוג שלך משתמש בפרשה כדי לשמור על צורך להתמודד עם כמה אומללות הם חווים בתוך הנישואין. 
  • בין אם הנישואין שלך שורדים ובין אם לא, רומן תלוי באיזה רומן יש לבן הזוג שלך וכמה חרטה הם מציגים בפרשה.

  No Replies to "הריגוש של רמאות: מדוע בגידה כל כך משכר?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   33 + = 41