מדריך שלב אחר שלב שלך כדי לקבל גרוש

מדריך שלב אחר שלב שלך כדי לקבל גרוש

האם אתה שוקל גירושין ותוהה איך יהיה התהליך? חוקי הגירושין של המדינה שלך יקבעו אילו צעדים אתה עובר במהלך תהליך הגירושין. להלן מתאר רחב המתאר את רצף האירועים ברוב מקרי הגירושים. זכור כי כל גירושין שונה כל כך, יחד עם השלבים הבאים יהיו לך בעיות לעלות הנוגעים גירושין הפרט שלך.

הפרדה חוקית

במדינות מסוימות אין חוקים המאפשרים לזוג להשתתף בהפרדה משפטית.

במדינות אלה, אתה נשוי עד בית המשפט מחליט אחרת. אם חוקי המדינה שלך מאפשרים לזוגות להיפרד באופן חוקי כאשר אחד מבני הזוג עוזב את בית המשפחה, עורך הדין שלך יגיש עתירה לבית המשפט להסכם הפרדה. הסכם זה מגן על האינטרסים של שני בני הזוג ועל כל הילדים של הנישואין על ידי וודא כי שני הצדדים נפגשים האחריות המשפטית שלהם אחד לשני.

אם המדינה שלך אין חוקים המאפשרים הפרדה משפטית הצעד הבא שלך יהיה ליצור קשר עם עורך הדין שלך או להגיש עתירה עם בתי המשפט בעצמך מבקש שימוע כך הסכם הפרדה זמני ניתן להזמין. הדבר נעשה על ידי הגשת עתירה לגירושין במדינות ללא חוקי הפרדה משפטיים על הספרים. משאב נוסף שיש להתחשב בו, על בסיס של מדינה-על-מדינה, הוא הבסיס המשפטי לביטול אזרחי.

עתירה מקורית לגירושין

כדי להתחיל את תהליך הגירושין מסמך בשם "עתירה מקורית לגירושין" מוגשת עם פקיד בית המשפט המקומי שלך.

בחלק מהמדינות, זה נקרא "מכתב תלונה". שני המסמכים הן בקשות כי בית המשפט להעניק גירושין רשימה כל הקלה צד הגשת התביעה מרגיש שהם צפויים.

העתירה המקורית תזהה את הצדדים לגירושין ואת כל הילדים שיש להם. הגשת התביעה לגירושים תיאלץ לציין סיבה במסגרת העתירה או המכתב.

ברוב המדינות, זה יהיה "הבדלים בלתי מתפשרים" או "חוסר תאימות".

המבקש לגירושין ייקרא "העותר" על ידי בתי המשפט, ואילו הצד השני לגירושין ייקרא "המשיב" או, בחלק מהמקרים, "הנאשם".

העתירה המקורית או מכתב התלונה מוגשות לאחר מכן למשיב. בדרך כלל משרת חבר השריף המקומי את העתירה. לאחר הגשת המשיב יש לו שלושים יום לשכור עורך דין ולהגיב לעתירה המקורית לגירושין. זה כרגע כי כל צד רשאי לבקש צווי מניעה, צווי הגנה או הוראות זמניות הנוגעות תמיכה הילד מזונות.

צווי גירושין זמניים

בית המשפט יכול להוציא הוראות זמניות המתארות פעולות ספציפיות שחייבות להתבצע באופן מיידי ונמשכות עד לדיון הסופי בגירושין. דוגמאות של דברים מכוסים צווי זמני הם תמיכה בילדים, תמיכה זוגית ומשמורת ילדים. צווים אלה מחייבים מבחינה משפטית ולא לעקוב אחריהם פירושו למצוא את עצמך בבוז של בית המשפט. אם אתה נמצא בבוז, אתה יכול להיות בכלא או קנס על פי שיקול דעתו של השופט.

גילוי גירושין

"דיסקברי" הוא מנגנון משפטי שנועד לאסוף מידע על כל צד לגירושים.

ישנם חמישה שלבים בתהליך הגילוי. למרות מדינות וחוקים שלהם עשויים להשתנות במהלך תהליך הגילוי, חמשת השלבים הבאים נפוצים ויהיה כנראה חלק הגירושים שלך.

  • Disclosures: לכל מדינה יש כללים של נוהל אזרחי והאופן שבו מתבצעת הגילוי נקבע על פי כללים אלה. עורכי הדין של שני הצדדים מבקשים פריטים מסוימים מן הצד האחר. רשימת הפריטים נשלחת לצד השני והם חייבים להגיב תוך שלושים יום.
  • חוברות: זוהי רשימה של שאלות שהעורכים שולחים לצד הנגדי. רוב המדינות קובעות מגבלות על כמה שאלות וזמן התגובה הוא שלושים יום.
  • קבלה של עובדות: זוהי רשימה כתובה של עובדות המופנית כלפי הצד השני לגירושין. המפלגה שמקבלת את רשימת העובדות מתבקשת להודות או להכחיש כל עובדה המפורטת.
  • בקשה לייצור: זהו מנגנון משפטי המשמש להשגת מסמכים כגון הצהרות הבנק, דוחות הכנסה או מסמכים כלשהם עורך הדין מרגיש ייהנו הלקוח שלו. מי שמקבל בקשה להפקה אמור להשיב במסמכים בתוך שלושים יום. חלק זה של התהליך יכול להפוך למכשול מרכזי לגירושים מהירים. נראה כי הטבע האנושי לא רוצה להפוך מידע אישי פעמים רבות טקטיקות עיכוב משמשים בחלק זה של התהליך.

הפקדות 

במהלך התצהירים, עורכי הדין ייקחו עדויות בשבועה של הצד הנגדי וכל העדים המעורבים. כל דבר אמר במהלך תצהיר ניתן להשתמש בבית המשפט אם הסכם לא ייענו ואתה בסופו של דבר בבית המשפט גירושין.

גישור גירושין

אם יש לך מזל, זה ככל שאתה תקבל את התהליך. במהלך הגישור נפגשים שני הצדדים לגירושים ועורכי הדין שלהם כדי לדון בכל קונפליקט שהם עשויים לקבל ולנסות להגיע להסכם העונה על הצרכים של שניהם. "המתווך" הוא עורך דין או בורר הממונה על ידי בית המשפט, ויש לו משא ומתן להסדר בין הצדדים.

בית המשפט לגירושין

אם הגישור לא עבד ויש בעיות שלא נפתרו, ייקבע מועד מבחן. במהלך המשפט, שני הצדדים יש הזדמנות לטעון את המקרה שלהם בפני שופט. זה הכרחי כי אתה לדון, עם עורך הדין שלך, התנהגות המשפט הנכון אז אתה יכול לעשות רושם טוב על השופט. ייתכן שיהיה מקרה גדול, העד בשורה בשורה הוכחה לגבות את כל הטענות שיש לך. אלה לא אומר כלום אם אתה הולך לבית המשפט נראה כמו משהו החתול נגרר פנימה או, מתנהג כמו בריון ויודע הכל. 

לאחר מכן יבחן השופט את כל הראיות ויחליט על סמך מה שהוא יחשב כהסדר הגירושים והתוצאה. רוב השופטים הורידו את הצווים תוך 14 ימים מיום המשפט. אם אתה לא שומע משהו בתוך כמה שבועות זה רעיון טוב ליצור קשר עם עורך הדין שלך יש להם להודיע ​​לבית המשפט כי אתה עדיין מחכה הזמנות מהשופט.

 

אחרי גירושין

לאחר שופט קיבל החלטה הצדדים הצדדים יחתמו על צו סופי של גירושים. הצו הסופי קובע כיצד יחולק כל נכס משפחתי, כל צו הנוגע למשמורת על ילדים, סכומי תמיכה לילד וכל תחזוקה זוגית שהוזמנה וכל סוגיה אחרת הנוגעת לפירוק הנישואין.

קרא בעיון את הניסוח של הצו הסופי לפני החתימה. אם ברצונך לבצע שינויים, עכשיו זה הזמן לבקש לעשות זאת. אם יש טעויות בדרך שבה הצו מנוסח אתה רוצה לתפוס אותם לפני הוספת החתימה שלך. 

ערעור על צו גירושין

אם לדעתך צווי בית המשפט אינם הוגנים, תוכל להגיש בקשה לערער על הצו ולבקש שימוע חדש. הצעה זו הוגשה עם אותו השופט כי במקום את ההוראות ולא שופטים רבים הולכים להפריש צווי משלהם. אתה לא צריך להיות מופתע כאשר בתי המשפט להכחיש את ההצעה. כאשר בית המשפט מכחיש את הבקשה שלך, אתה להגיש ערעור לבית המשפט לערעורים המדינה.

נישואין של משך זמן קצר שבו אין ילדים או נכסי נישואין לפצל יראו את דרכם בתהליך די מהר. אם יש לך ילדים יש נכסים שנצברו במהלך הנישואים שלך אתה לא צריך להיות מופתע כאשר הגירושין נראה להפוך ארוך, נמשך החוצה ולפעמים, תהליך מתסכל. להיות סבלניים כי מערכת המשפט המשפחתי קשה בעבודה מנסה להגן על האינטרסים של כל הצדדים המעורבים בפעולת גירושין.

No Replies to "מדריך שלב אחר שלב שלך כדי לקבל גרוש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 2