איך מגדירים בגידה ורמאות במערכת יחסים? – insightyv.com

איך מגדירים בגידה ורמאות במערכת יחסים?

אם זה מרגיש כמו רמאות, בגידה, או ניאוף לך, אז זה. בגידה ורמאות הם בגידה בציפיות שיש לך מהשותף שלך. במיוחד כאשר הוא נוגע בקשר שלו או שלה ואת הקשר עם חבר של המין השני.

אם אתה ובן זוגך דיברו על הנושא הזה ואתה ביטאת בגלוי את העובדה שאינך חש בנוח עם פלירטוט וחברות קרובה עם בני המין השני, הוא צריך לכבד את רגשותיך בנושא.

קשה להגדיר מה מהווה בגידה ובגידה, כי לאנשים יש דעות שונות בנושא ומה הם רואים התנהגות הולמת או בלתי הולמת מצד בן זוג. זה קשה במיוחד אם זה לא היה נושא שניכם דנו לפני הנישואין. 

אפשרי בגידות

כמה אנשים רואים את זה בוגד במערכת יחסים אם השותף שלהם עושה את הפעולות הבאות:

 • מפלרטט עם חבר של המין השני
 • דן דברים בעלי אופי מיני עם חבר של המין השני
 • נותן מתנות לחבר במין השני אלא אם כן הוא קרוב משפחה
 • יש מגע מיני עם מישהו אחר מאשר בן זוגם
 • לשוחח באינטרנט עם חבר של המין השני
 • שיתוף מידע אישי ורגשות רגשיים עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלהם
 • הודעות טקסט עם חבר של המין השני

אנשים מסוימים לא תהיה בעיה עם כל ההתנהגויות לעיל. יש אנשים שמרגישים שזה בסדר לקיים יחסי מין עם אדם אחר מאשר בן הזוג שלהם.

אז יש זוגות אשר מוצאים את כל האמור לעיל להיות מקובל למרות, עבור חלק מהנ”ל נראה תמים.

בין אם מדובר בגידה פיזית, רגשית או סייברית, רק צד ליחסים או נישואים יכול להגדיר לעצמם את מה שהם רואים כבלתי מתקבלים על הדעת.  

הדרך היחידה להגדיר רמאות ובגידה היא אם אתה מרגיש את הציפיות שלך של נאמנות מבן הזוג שלך הופרו.

כאשר ציפיות הנאמנות שלך אינן מתקיימות, התוצאה הרגשית היא תחושות של בגידה. אם אלה הם הרגשות שיש לך, אז, כן, בן הזוג שלך הוא בוגד.

איך אתה מגדיר רמאות במערכת יחסים?

כאן הוא המקום שבו אתה עלול להיות בעיה, אם כי. רוב הזוגות אינם דנים בנושא זה בפירוט רב. הם עשויים להביע בפני האחר כי רמאות או בגידה אינו מקובל, אך הם אינם מגדירים מה מהווה בגידה או בגידה במוחם.

אני מציע לך לשבת ולנהל דיון עם בן / בת זוגך, ושניכם מגיעים להסכמה על התנהגות הולמת ובלתי הולמת בכל הנוגע למגע עם בן המין השני.

זה לא יהיה דיון קל, במיוחד משום שדעתו שונה מהשקפתך בנושא. הוא עשוי למצוא את זה קשה לצפות מנקודת המבט שלך או, הוא עשוי להרגיש שאתה over-reacting. לא משנה איך הוא מגיב כאשר אתה חולק את הרגשות שלך, הם הרגשות שלך, ייתכן שיהיה עליך ללמוד לחיות עם העובדה שהוא לא הולך לאמת אותם ולשנות את ההתנהגות שלו. 

אתה לא יכול להכריח מישהו לאמץ את אותה נקודת מבט אבל אתה יכול לבטא את הנזק שנגרם על ידי התנהגותם. 

No Replies to "איך מגדירים בגידה ורמאות במערכת יחסים?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.