חובה לדעת מידע על טקסס הילד משמורת חוקים

חובה לדעת מידע על טקסס הילד משמורת חוקים

אם אתה גר בטקסס, עברתי פרידה ויש ילדים קטינים המעורבים, זה חיוני כי אתה מכיר את עצמך עם חוקי משמורת ילדים. אם אתה בן הזוג שלך או שותף לשעבר יש לפצל לפני זמן רב, ייתכן שיהיה עליך לבדוק את המשמורת חוקים אם אחד מכם חווה משמרת חיים גדולה. לדוגמה, אחד מכם עשוי להיות מתכנן להעביר; השני עשוי נפלו על זמנים קשים אישית או כלכלית או שניהם.

או אולי הילד ביטא רצון לחיות במשרה מלאה עם אחד מכם ולא עם האחר.

בראש ובראשונה, חוקי המשמורת של טקסס מעדיפים להעניק לשני ההורים גישה לילד, אבל זה לא תמיד קורה.

הגשת בקשה למשמורת ילדים בטקסס

הורים יכולים להגיש מקרה משמורת בטקסס אם הילד מתגורר במדינה או הילד שוהה במדינה במשך שישה חודשים לפני המשמורת במקרה. הם יכולים גם להגיש את הבקשה אם ההורים של ההורים יש קשר עם טקסס מלבד פיזית החיים שם, כגון עבודה, או אם יש ראיות במדינה לגבי הטיפול של הילד, חינוך, וכו '.

הורה בטקסס המבקש להתחיל במקרה של משמורת ילדים צריך לספק לבית המשפט את המידע הבא:

 • כתובת הילד
 • מקום שבו הילד חי במשך חמש השנים האחרונות
 • שמותיהם וכתובותיהם של פרטים שהילד חי איתם במשך חמש השנים האחרונות, יחד עם שמותיהם וכתובותיהם של אלה שטענו במשמורת פיזית ו / או משפטית על הילד בחמש השנים האחרונות

  שינוי משמורת הילד בטקסס

  בית המשפט בטקסס יכול לשנות במקרה של משמורת ילדים אם:

  • לבית המשפט יש את הסמכות לקבוע משמורת ראשונית לילד (ראה "הגשת תיק משמורת בטקסס")
  • אין בית משפט אחר במדינה יש את הכוח להחליט על המקרה
  • בית המשפט קובע כי הוריו של הילד אינם חיים במדינה אחרת

   הקונסרבטוריון ומשמורת הילדים בטקסס

   במקום להתייחס לאפוטרופוס של הורה כ"קסטודיאן ", בית משפט בטקסס מתייחס אליהם כאל משמר. בית משפט ייתן הורה אחד למשמורת בלעדית על ילד (מנהל משמר יחיד) או על שני ההורים משמורת משותפת (ניהול משותף שמרנות). בית המשפט בוחן גורמים שונים בקביעת האם אחד ההורים או שניהם ישמש כמחנך. אלה כוללים את טובת הילד; היסטוריה של אלימות במשפחה בהורים; או עדותו של הילד אם הם מעל גיל 12.

   משמר בטקסס זכאי לברר ולהשתתף בבריאותו של הילד, בחינוכם, לאחר פעילותו בבית הספר וכו '. הם רשאים להשתתף בפעילויות בית הספר, להיות מיועדים למגע חירום בצורות בית הספר של הילד, או לקבל החלטות בנוגע לחינוך הילד, בריאותיים או משפטיים.

   טקסס הילד משמורת חוקים גם לעודד הורים לעבוד יחד כדי לספק את הבית היציב ביותר עבור ילד. הורים שיש להם שאלות על משמורת ילדים בטקסס צריכים לדבר עם עורך דין או לקרוא את המשפט המשפחתי טקסס.

   No Replies to "חובה לדעת מידע על טקסס הילד משמורת חוקים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 80