למה בדיוק שיעור הגירושין גבוה כל כך בארה”ב?

למה בדיוק שיעור הגירושין גבוה כל כך בארה"ב?

כמומחה בתחום, אני נשאל לעתים קרובות מדוע אני מאמין שיעור הגירושין הוא כל כך גבוה. לעתים קרובות אני אומר מדוע אחרים חשים כי שיעור הגירושים הוא כה גבוה. יש לי דעה וכך גם כולם. הנה שלי. 

זה מפתיע אותי כי הדעות של כמה הן פשטניות למדי כאשר מסבירים את שיעור הגירושין הגבוה במדינה שלנו. יש האצבע על התנועה הפמיניסטית, אחרים מאשימים את חוסר היכולת להתחייב.

בהתבסס על הניסיון שלי בתור מאמן גירושין ומחנך נישואין זה הולך עמוק יותר מאשר פמיניזם או חוסר מחויבות על ידי בני זוג לנישואין.

הנה שש סיבות מדוע שיעור הגירושין גבוה כל כך:

1. העצמאות היא נישואין משתק:

אנשים בסופו של דבר בבית המשפט גירושין כי הם מחכים זמן רב מדי כדי למצוא פתרונות לבעיות הנישואים שלהם. אנחנו עם של אנשים עצמאיים מאוד, ולדעתי העצמאות שאנו חמדנים עומדים בדרכנו להיות מסוגלים לצנוח את עצמנו ולבקש עזרה זה מזה - ואת המומחים.

סביר להניח שאנחנו לא יכולים לפתור את הבעיות שלנו לבד, במיוחד משהו מורכב כמו בעיה בחיי הנישואין. אנחנו חושבים שאם אנחנו עובדים קשה יותר בנישואין, אנחנו יכולים להתמודד עם הבעיות. מה שאנחנו לא מפסיקים לשקול הוא שאם אין לך את הכישורים הדרושים כדי לעבוד דרך הבעיות זה לא משנה כמה קשה אתה עובד.

קצת ענווה ונכונות להודות שאנחנו זקוקים לעזרה, יותירו לא מעט זוגות מלהיות קורבנות של גירושים.

2. זוגות לא יודע איך להילחם הוגן:

לזוגות יש מושג רומנטי זה, שאם הם מאוהבים הם לא צריכים להיות נלחמים. ברגע שהלחימה מתחילה, הם נדהמים כל כך מהרעיון שמישהו שאוהב אותם ימתח עליהם ביקורת שכל הגיהינום משתחרר.

במקום זאת, אנחנו צריכים להבין כי הלחימה יכולה להיות בריאה עבור מערכת יחסים.

אחרת, אנחנו מתחילים לטפח טינה ולהתחיל לסגת מבן הזוג שלנו. יש חוסר יכולת באמריקה להילחם, לאפור, לסלוח ולהמשיך בנישואין.

3. "הדרך שלי או הכביש" מנטליות:

בנישואין, תפקידו של האדם ישתנה. לפעמים, הם יהיו בשליטה של ​​נושאים מרכזיים, ובמקרים אחרים בן הזוג שלהם יהיה בשליטה על נושאים מרכזיים. אני רואה חוסר רצון לתת שליטה זה על זה. זה נקרא "כניעה הדדית" ועל פי הניסיון שלי, אני רואה מעט מאוד אנשים מוכנים להניב שליטה על בן הזוג שלהם. המנטליות "הדרך שלי או הכביש המהיר" הורסת נישואים טובים ומשאירה אנשים ללא צורך בצורך להיות פריקים של שליטה.

4. צמצום המוסר ואמונות מוטות:

אנשים מהר מדי לחפש נוחות במקום אחר אם הדברים לא עובדים על הנישואים שלהם. מוסר מוסר ואת האמונה מוטה כי תועה מחוץ לנישואין מוצדק אם הצרכים שלך לא נפגשו הוא הרסני נישואין.

מעט מאוד נישואים להתאושש מתוך בגידה. מבט מחוץ לנישואין כדי לפתור בעיות רק מוסיף בעיות נוספות לנישואין.

5. נישואין מצויים כפי פנויה בחברה של היום:

אנחנו חיים בחברה פנויה. נישואים נזרקים באותו אופן שבו אפשר לזרוק זוג נעליים ישנות.

אנחנו מחפשים פתרון מהיר, משהו שיכול לספק את הצרכים שלנו, ואם הצרכים האלה לא מרוצים מרגיש קצת יותר לזרוק את בן הזוג ולעבור על היחסים הבאים.

אם הנישואין נעשים קשים ודורשים מעט תשומת לב ועבודה, קל יותר לזנוח את הנישואים מאשר להתרפק, להפשיל את שרווליהם ולעשות את העבודה הדרושה להצלת הנישואין.

6. ציפיות הנישואין שלנו ילדותיות:

הציפיות שלנו לגבי מה שהנישואים אמורים להיות ילדותיים. אנחנו חושבים שאם ניפגש עם מישהו, נתאהב, נישא ואדם זה ידאג לכל הצרכים שלנו. אנו מאמינים שבן הזוג שלנו ימצא בכל שלב בדרך ויפתור כל בעיה שתעורר או תזקק כל בדידות שאנו עשויים לחוש.

אנחנו מתחתנים שמישהו אחר יעשה אותנו מאושרים, במקום ליצור את האושר שלנו.

בעבודתי, ראיתי כי יותר מדי אנשים מתחתנים מבלי להבין כי האושר שלהם הוא האחריות שלהם.

מעבר לשגרה

אם אתה במצב שבו יש אלימות במשפחה או ניאוף סדרתי, יש לך סיבה לחפש גירושין. רוב האנשים שאני מאמן לתקשר עם מי עובר גירושים הם לא במצבים כאלה. לרוב לא היה מושג כמה עבודה נדרשת כדי לבצע עבודת נישואים. העצה הטובה ביותר שלי היא לא לחכות עד שיהיה מאוחר מדי או טינה מגדיר או ניאוף מתרחש.

No Replies to "למה בדיוק שיעור הגירושין גבוה כל כך בארה"ב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + = 7