חשיבה על גירושים? הנה היתרונות והחסרונות

חשיבה על גירושים? הנה היתרונות והחסרונות

ברוב המקרים, גירושין קורה כי בן הזוג הוא עייף להתמודד עם בעיות הנישואין. גירושין הוא מספר אחד בדרך 50% מהנשואים לבחור לטפל בבעיות הנישואין שלהם. אבל, הוא גירושין פתרון לבעיות בחיי הנישואין או, רק עוד דרך של הצגת יותר בעיות למצב כבר מלחיץ?

ישנם יתרונות וחסרונות להתגרש. כאשר בעיצומה של נישואים גרועים הייתי מעז לומר כי רוב לחשוב על המקצוענים לא רואים את החסרונות עד גירושין מוגשת והם גם באמצע התביעה גירושין מגעיל או, גרושים ולחיות את זה, לפעמים , השלכות שליליות על בחירתם לגירושין.

בהתבסס על ניסיון אישי ומקצועי, להלן היתרונות והחסרונות של גירושים. שקול את שניהם לפני לקפוץ, רגליים הראשון לתוך מערכת המשפט המשפחתי.

היתרונות של גירושין

 1. אם אתה חי במצב אלים גירושים ובית המשפט למשפחה הוא שלך. אם אי פעם אתה צריך להתגרש, אין סיבה טובה יותר מאשר התעללות במשפחה.

2. היא לא רימה פעם אחת, היא נתנה משמעות חדשה למונח "רמאי טורי". במקרה זה, תציע לה את "au revoir". מגיע לך יותר וטוב יותר!

3. הוא קורא לך שמות, שולט מתי והיכן מותר לך לעשות משהו. הוא בריון, מי צריך את זה? לגרש אותו למצוא קצת שקט נפשי.

4. לשניכם יש ציפיות שונות לנישואים. מה שהוא רוצה מן הנישואין הוא בצד השני של הספקטרום ממה שאתה רוצה. מפגש באמצע לא הולך לקרות ואתה רק בסופו של דבר להתרעם זה על זה. הגירושין ישחררו אותך למצוא מישהו שהוא "יותר אוהב".

5. לא כולם רואים סקס כחלק חשוב של חוזה הנישואין. אלה נשואים לאנשים שאינם רואים סקס חשוב יכול לחיות בגיהינום מיוחד. אם המין גבוה ברשימת סדרי העדיפויות המשפחתיים שלך, אבל הוא נמוך על שלה ", אין לך חובה מוסרית להישאר נשוי למי שמנעה את הקשר האינטימי.

6. ישנם מקצוענים רבים להתגרש. זה יכול לשחרר אותך ממצב רגשית unustainable ולשחרר אותך לבנות חיים בריאים, מתגמלת או בעצמך או עם אדם חדש.

חסרונות של גירושין

1. גירושין תהיה השפעה שלילית על הילדים שלך. אתה יכול להפחית את ההשפעה על הילדים שלך על ידי הפיכת הצרכים שלהם לביטחון העדיפות העיקרית שלך במהלך ואחרי הגירושים שלך. אבל, אין לטעות, גירושין הוא קשה, אם לא קשה יותר על הילדים כפי שהוא עבור ההורים.

2. הכספים שלך יסבלו במהלך ולאחר גירושין. אם אתה אבא אתה תשלם לילד תמיכה, ובמקרים מסוימים, תמיכה זוגית. אם אתה אישה, ההכנסה שלך תהיה ירידה דרסטית לעזוב אותך במאבק כדי לגמור את החודש.

על פי חוקרי הנישואין ד"ר. לינדה ג 'ייט ומגי גלאגהר, "אנשים גרושים יזדקקו ליותר מ -30% עלייה בהכנסה, בממוצע, כדי לשמור על אותה רמת חיים שהיו להם לפני הגירושים. אחת מכל חמש נשים נופלת לעוני כתוצאה מגירושים. שלוש מתוך ארבע אמהות גרושות אינן מקבלות תשלום מלא של תמיכה בילדים. רוב הגברים חווים אובדן ברמת החיים שלהם בשנים שלאחר הגירושים, כמו גם הפסד בדרך כלל על 10% -40%, בהתאם לנסיבות. "זה לא תמונה יפה!

 

3. זה יכול לקחת שנים כדי להחלים מן הכאב הרגשי שנגרם על ידי גירושים. ללא קשר לבעיות הנישואין פיתחת התקשרות רגשית ופיזיולוגית לבת הזוג שלך ולמשפחה כיחידה. אתה מנתק את עצמך מתוך דרך חיים וזה רק הגיוני, אם אתה רוצה את הגירושים או לא, זה ייקח זמן לעבוד דרך רגשות מבלבל מאוד.

4. גירושין לא רק משנה את היחסים עם בן הזוג שלך, זה משנה את היחסים שיש לך עם חברים ובני משפחה. האם אתה קרוב למשפחה של בני זוגך? אל תצפו לזה להמשיך. מצפה חברים ובני משפחה לקחת צד, לבחור אחד מבני הזוג על השני ולהשאיר מישהו בחוץ בחושך. טבעו האנושי וגירושיו באים תמיד עם אובדן של קשרי ידידות קרובים.

יש שני צדדים לגירושין, הצד הטוב והצד הרע.

אנא שקול את שניהם לפני התקדמות קדימה עם התוכניות שלך להתגרש בגלל בעיות בחיי הנישואין, כי ייתכן שיהיה פתרון טוב יותר.

No Replies to "חשיבה על גירושים? הנה היתרונות והחסרונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =