האם אשתך האגרסיבית פאסיבית מניעת סקס?

האם האישה שלך מניעת סקס כי היא פסיבית אגרסיבי?

בהתחלה, אשתך היתה מקסימה ומושכת למדי. לא היו לך בעיות עם אינטימיות במערכת היחסים שלך. אשתך לא יכלה להרחיק את ידיה ממך. הרגשת רצוי, יקר ואהוב.

עד מהרה השתנתה האווירה. אשתך נעשתה פחות ופחות מעוניינת במין. אשתך עדיין מקסימה ומושכת ורמת התשוקה שלך לא השתנתה, אבל אותו אדם שפעם נראה כל כך נותן סקס הפך עכשיו קמצן למדי עם רגשותיה. אתה מוצא את עצמך תוהה, "מה קרה?"

האם היא יכולה למנוע מין להעניש אותך בשל חוסר יכולת מצידה להביע כעס בריא? אם אשתך פסיבית אגרסיבית, זה יכול להיות המקרה. אלה העוסקים בקונפליקט בצורה תוקפנית פאסיבית יש מנגנוני התמודדות שאומרים למוחם להפסיק להזדקק לדברים כגון מין וקשר רגשי עם בן זוג. אם היא מניעה סקס היא עושה זאת כי היא באמת חדלה להזדקק למין איתך, והמוח הזוחל שלה בא עם דרך מאסטר להעניש אותך במקום לבטא את אי שביעות רצונך בגלוי.

היא מקבלת את הצרכים שלה נפגשו, אתה לא

זה בסדר גמור. היא מקבלת את חוסר הצורך שלה למין נפגשת ואת הצורך שלה בחשאי לירות לך, שניהם בעת ובעונה אחת. אבל מה איתך, מה ההשפעה שלה היא סירוב לקיים יחסי מין, שיש לך?

הדחייה יכולה לשגע אותך בבדידות ובדאגה. זה מזיק במיוחד אם אתה עדיין אוהב נמשכים עמוק לאשתך. כולנו צריכים להיות האהבה שלנו ואת הרצון של בן זוגנו הדדיות. הבעיה שלך היא, שאתה צריך את הדברים האלה ממישהו שיכול לתת להם אם היא לא כל כך מפחד לומר, "אני כועס עליך."

להלן אני מתעמק עמוק יותר בהלך הרוח של בן הזוג האגרסיבי הפסיבי שמנע מין.

Friday
של 04

תפקיד המין משחק בנישואין.

כּוֹעֵס couple in bed

בראד וילסון / בנק התמונות / Getty Images

סקס הוא דרך להתחבר לאשתך מבחינה רגשית ופיזית. הוא בונה קשר המקדם קרבה ואינטימיות רגשית. המין הוא הדבק שמחזיק בנישואים יחד.

חלקם היו חולקים, אבל אני סבור כי שיתוף של הנאה אינטימית בנישואין מאפשר לזוגות להתחבר עמוק יותר כחברים. הידידות הזאת תקיים את הנישואין כפי שאנו מתבגרים, הגוף שלנו משתנה ואת הצורך שלנו את הקשר המיני פוחתת.

סקס הוא מה שמפריד בין מערכת היחסים של זוג מכל מערכות היחסים האחרות. נישואים ללא אינטימיות מינית וידידות יגרמו בסופו של דבר להתפוגג ולמות.

02
של 04

למה לעכב את המין כעונש?

sex-with-your-ex.jpg שלך

באדיבות

ניכוי מין הוא על שליטה. זוהי דרך פסיבית / תוקפנית להביע כעס. מי מעכב סקס יהיה לרמוז על ידי מעשיהם כי יש להם הרבה מה לתת. הם, על ידי כל אינדיקציות כלפי חוץ כנה האהבה שלהם עבור בן הזוג שלהם.

הם מכניסים אותך בכנות, ואז הם חותכים אותך לפני שהוא הופך אינטימי. הם מרגישים בשליטה אם יש להם את היד העליונה מבחינה מינית. אתה לשים את המיקום של להיות מי יוזם סקס. בן הזוג שלך לא צריך לעשות שום דבר במערכת היחסים מלבד להופיע ולסגור.

כל העבודה הנדרשת כדי לפתח ולשמור על קשר מיני תלוי בך. הם לא צריכים לקחת אחריות על כל בעיות הנישואין, ואם הנישואין מסתיימים הם יכולים להצביע על האצבע על היותך הבעיה, על היותם מתמקדים רק סקס ומצפים יותר מדי מהם.

03
של 04

מהן ההשלכות של מניעת מין?

ההשלכות of Withholding Sex in Marriage

תמונות של גטי

דחייה מינית, במיוחד על ידי מי נשבע "אהבה, כבוד לדבוק" אתה הרסנית. זה משאיר אותך מרגיש מושך ולא רצוי על ידי אדם אתה מוצא הכי אטרקטיבי רצוי.

אתה יכול להפנים את דחייה שלה להאשים את עצמך על ידי חושב שאתה לא אטרקטיבי מספיק; סקסי מספיק, רזה מספיק, חכם מספיק. מעשיה ייתן שורש לאמונות לא בריא על עצמך ואת הערך שלך כאדם ואת ההוויה המינית.

יש סכנה של דיכאון, אובדן תקווה, אתה עלול להרגיש זקן לפני הזמן שלך ויש בהחלט תחושה של בושה. בושה על העובדה כי בן הזוג שלך לא רוצה אותך.

הבושה הזו מונעת ממך לשתף את הבעיות שלך עם מישהו אחר. אתה מוצא את עצמך ללא מערכת תמיכה ואת האמונה הגוברת שיש משהו מאוד לא בסדר איתך.

לאישה הפסיבית התוקפנית שמקיימת יחסי מין יש בעיות רגשיות שהיא מסרבת להתמודד איתן. כתוצאה מכך, אתה בסופו של דבר עם הבעיות הרגשיות שלך להתמודד עם, על גבי נישואים מינית.

04
של 04

לשרוד נישואים נטולי סקס.

בַּעַל wants a divorce

תמונות של גטי

הדרך היחידה לשרוד נישואים נטולי מין היא לברוח ממנו. אני רק לעתים רחוקות לספר לאנשים כי גירושין היא האופציה היחידה שלהם. במקרה זה, הניסיון האישי והמקצועי שלי לימד אותי שיש מעט תקווה לשינוי.

אני מקבל הרבה pushback עבור עצה זו, בדרך כלל מן בן הזוג אשר מניעת סקס. הם לא צריכים להרגיש קשר אינטימי עם בן זוג להיות מאושרים הנישואים שלהם, להרגיש את הנישואים צריכים להמשיך ללא קשר כמה בן הזוג שלהם סובל. המיקוד שלהם הוא הצרכים שלהם, לא את הצרכים של בן הזוג שלהם.

קח את הדימוי העצמי הפגום שלך, את הבושה שלך ואת כל האמונות הלא בריא שאתה צריך להרגיש על עצמך ולצאת. ברגע שאתה עושה את זה, למצוא מטפל מוסמך שיכול לעזור לך להחזיר את הכוח בן הזוג שלך היה גורם לך להרגיש רגשות שליליים כאלה.

הנזק ימות קשה ויכול להיות איטי לתקן אבל עם הזמן והעבודה, אתה שוב מרגיש רצוי מבחינה מינית אטרקטיבי.

No Replies to "האם אשתך האגרסיבית פאסיבית מניעת סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 51