האם משבר אמצע החיים שלך יוביל לגירושין ולחרטה? | insightyv.com

האם משבר אמצע החיים שלך יוביל לגירושין ולחרטה?

האם משבר אמצע החיים שלך יוביל לגירושין ולחרטה?

האם אתה חווה את כל הרגשות המפורטים להלן? אם כן, חשוב היטב לפני הגשת בקשה לגירושין או לקבל החלטות חשובות לגבי החיים שלך. ייתכן שאתה חווה משבר midlife. משבר אמצע החיים הוא מעבר חיים נורמלי שיכול להכות אותך רגשית כמו טון של לבנים ולגרום לך להגיב על החיים ועל מערכות יחסים באופן שאינו האינטרס שלך.

9 תחושות נפוצות חווה מישהו במהלך משבר אמצע החיים

 1. אומללות עם החיים ואת אורח החיים שאולי סיפקה לך אושר במשך שנים רבות.
 1. שעמום עם אנשים ודברים שעשויים לעניין אותך לפני כן.
 2. מרגיש צורך להרפתקה ושינוי.
 3. תוהה על הבחירות, שביצעת בחייך ואת תוקפן של החלטות שביצעת לפני שנים.
 4. בלבול לגבי מי אתה ולאן אתה הולך.
 5. כעס על בן / בת הזוג שלך והתחושה קשורה למטה.
 6. לא ניתן לקבל החלטות לגבי המקום שבו אתה רוצה ללכת עם החיים שלך.
 7. ספק שאי פעם אהבת את בן / בת הזוג ואת טינה על הנישואין.
 8. רצון ליחסים חדשים, נלהבים, אינטימיים.

משבר באמצע החיים יכול להיות מופעלות על ידי אובדן של אדם אהוב, אובדן עבודה או שינוי משמעותי באורח החיים. היא יכולה להיגרם גם מטראומה של ילדות שלא טופלה כראוי. אם הרגשות אתה נתקל בשל בעיות חיצוניות או פנימיות אם אתה חוסר הבנה של התהליך, אתה עלול למצוא את עצמך עושה החלטות רציונליות אתה תהיה בהמשך חרטה.

החלטות כגון לעזוב עבודה, להתגרש בן הזוג שלך לזרוק את הביטחון שיש לך בנוי במהלך החלק הראשון של החיים שלך.

מחקרים מראים כי 82% מהאנשים חווים משבר במהלך אמצע החיים חרטה מתגרשים ומשאירים את משפחותיהם על בסיס חשיבה לא רציונלית על החיים שלהם כמו באמצע החיים. 

מעברי אמצע החיים הם רגילים 

רובנו בוחנים היכן אנו נמצאים בחיים באמצע החיים. כמה מכה את חייהם למעלה מחשש לא להיות במקום טוב יותר, או להאמין שהם נעצרו על ידי בן זוגם או המשפחה.

 

יש לי לקוח שחווה משבר באמצע החיים. הוא עזב את אשתו לפני שלוש שנים וסובב את גלגליו בניסיון להחליט לאן הוא רוצה ללכת מכאן. הוא באמצע שנות החמישים לחייו, בנה עסק מצליח והיתה לו אשה שהיתה מסורה לו. מסיבה כלשהי שהוא לא יכול להצדיק בבירור, העסק שלו ואת הנישואים הם הסיבה שלו אי שביעות רצון. 

במשך שלוש שנים הוא האשים את אשתו בסוגיות המטורפות ביותר. הוא תמיד רצה לגור בהרים, אבל בגללה לא היה מסוגל לעשות זאת. לאשתו לא היה מושג שהוא רוצה לחיות בהרים, מעולם לא ביטא את התשוקה הזאת אליה. הוא מאשים אותה על שלא עשה משהו שרצה לעשות, למרות שלא ידעה שהוא רוצה לחיות בהרים. זהו סימן ההיכר של משבר אמצע החיים. כעס והאשמה של אחרים על אי שביעות הרצון שלך מהחיים.

 גירושין אינה התשובה לאומללות של אמצע החיים. לקיחת אחריות, תקשורת הצרכים שלך ואת אמון בן הזוג שלך כדי לעזור לך להבין את המטרות שלך היא התשובה. 

שוחח עם בן זוגך, חבר קרוב, מנהיג דתי, רופא משפחה או מטפל לפני שאתה פועל על הרגשות שלך. פעולה זו עלולה בסופו של דבר להציל אותך ואת אלה שאתה אוהב הרבה כאב רגשי.

No Replies to "האם משבר אמצע החיים שלך יוביל לגירושין ולחרטה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  87 − 85 =