אתה יכול להיות חברים עם Ex מי בגידה?

אתה יכול להיות חברים עם Ex מי בגידה?

אתה יכול להיות חברים עם לשעבר מי מרומה?

Reader שאלה: האם אני יכול להיות "חברים" עם הבעל שלי בוגד?

בעלי של 26 שנים הודיע ​​לי שהוא כבר לא אוהב אותי ורוצה להתגרש. זמן קצר לאחר שגיליתי אישה אחרת בחייו. אני לא יכולה לנשום את קאתי, הכאב שלי כל כך נורא. נוסף על כך הוא אומר שהוא רוצה להיות "חברים" ולהישאר חלק מהחיים שלי. איך אני יכול להיות ידידו אחרי מה שהוא עשה?

איך אני להתגבר על הכאב זה גורם לי?

שלי

תשובה:

שלום שלי,

אני מצטער על אובדן הנישואים שלך. אני יודע את ההרס שאתה מרגיש ואני מבטיח, זה לא סופני. עם הזמן, תוכל לרפא ולהמשיך הלאה כדי לבנות מחדש את החיים שלך.

אתה לא יכול להיות חבר שלו. לא בשלב זה בכל מקרה. אתה לא יכול לרפא את הכאב על אובדן אותו אם הוא חלק קבוע של החיים שלך. אתה צריך לעזוב אותו "תרנגול הודו קר". לא צריך להיות קשר, אלא אם כן מדובר בנושאים עם הילדים שלך. גם אז, אני מציע כל קשר להיות באמצעות דוא"ל או הודעות טקסט.

מודע unoupling את Gwyneth Paltrow וכריס Martain הדרך היא לא מציאותית המטרה אם יש כבר בגידה של הנישואין. אם להיות סביבו מכאיב לך מבחינה רגשית, אז אני מציע לך לא להיות סביבו.

אני בטוח שהוא רוצה להישאר איתך ביחסים ידידותיים. אתה "ידיד" שלו משכך כל אשמה שהוא עלול להרגיש על היותו נאמן לך ואת הנישואים.

אתה להיות "חבר" שלו מאפשר לו את הקרס על התנהגות רעה שלו. אל תיתן לו את ההקלה הזאת עד שתהיה מוכן, ורק כאשר תהיה מוכן.

יותר סביר, האקס שלך עובר משבר אמצע החיים. הוא מבולבל ומרגיש אשם. הרצון שלו להיות חבר שלך הוא מונע על ידי הצורך שלו להקל על האשמה שלו.

בסופו של דבר זה לא יעשה לאף אחד מכם.

אם הוא רוצה להתגרש, הדבר הטוב ביותר שהוא יכול לעשות בשבילך ועבור הוא להמשיך הלאה, כך שתוכל להמשיך הלאה. הוא דוחף לך שינוי שאתה לא רוצה ולא ביקשת. הדרך היחידה לעבור את הכאב של שינוי לא רצוי זה להסתגל ולקבל את המצב. זה יהיה בלתי אפשרי לעשות אם הוא בתוך ומחוץ החיים שלך.

אני מוסיף קישורים למאמרים שיעזרו לך בעת ניווט זה שלב חדש בחיים שלך.

לשרוד גירושין לא רצויים:

  • כיצד להגיב למשבר Midlife של הבעל שלך
  • להקפיץ בחזרה מתוך גירושין לא רצויים
  • אני גרוש אבל עדיין רוצה להיות נשוי
  • איך להתרגל להיות שוב רווקה

להרפות הוא סוד ריפוי הכאב שלך. להרפות לוקח משמעת רצון כוח מצידך. יהיו פעמים אתה מרגיש צורך במגע איתו. בזמנים אלה יש לזכור כי ככל שיש לך יותר קשר יש לך פחות התקדמות.

שמור על עצמך עסוק עם הסחות דעת היומי ולהקיף את עצמך עם מערכת תמיכה טובה. כאב רגשי הוא הזדמנות לצמיחה. אני מקווה שאתה יכול לגדול ולשגשג דרך הכאב. אני מאחל לך כל טוב!

No Replies to "אתה יכול להיות חברים עם Ex מי בגידה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =