גירושין אגרסיבית פאסיבית? Beward שלו תוקפנות!

גירושין אגרסיבית פאסיבית? Beward שלו תוקפנות!

אם אתה נשוי אגרסיבי פסיבי אז אתה כנראה כבר יש תחושה של מה יבוא פעם אתה מחליט להתגרש כי אגרסיבי פסיבי. אתה יכול להאמין כי התגרשות פסיבית אגרסיבי רצון אחת ולתמיד אומר כבר לא להתמודד עם ההשלכות של ההתנהגות המוזרה שלו.

בטווח הארוך, זה יהיה. בטווח הקצר, אתה צריך לצפות פסיבי אגרסיבי לחפור בעקבים שלהם להפוך את החיים עוד יותר אומלל.

היחסים הפאסיביים של היחסים האגרסיביים הופכים לבלתי יעילים עוד יותר לאחר שהגירושין הוגשו מכפי שהיו לפני כן. לזרוק גירושין עורכי דין ואת מערכת המשפט המשפחתי ואת המציאות של מה שחשבת גירושין יהיה לעוף מהחלון.

4 דברים לצפות מן פסיבית אגרסיבי במהלך גירושין:

1. התוקפנות הפסיבית היא שכחה.

הם שוכחים את תאריכי המשפט, הם שוכחים להגיב לחקירות, והם שוכחים מה שהם צריכים, להאט את תהליך הגירושין. כאשר מתגרשים אגרסיבי פסיבי לצפות תהליך לקחת יותר זמן מאשר הרגיל לעלות יותר ממה שאתה מתכנן להוציא.

2. התוקפנות הפסיבית קצרה על מיומנויות המשא ומתן.

הם ירצו לתווך את הגירושין, אבל אז יסרבו לנהל משא ומתן על הסדר גירושים. הם יסכימו להסדר ואז ישנו את דעתם. הם ישתלטו על מי משלם כמה עבור המתווך כאשר הם היו אלה שהתעקשו על גישור, מלכתחילה.

בדיוק כמו במהלך הנישואין תוכלו להשקיע הרבה אנרגיה על פתרון הסכסוך עם לא הרבה כדי להראות את המאמץ שלך מלבד בזבוז זמן הלחץ הרגשי.

3. אם יש לך ילדים, הפסיבי אגרסיבי ירצה משמורת.

ובכן, אולי לא כל כך רוצה משמורת, אבל בהחלט להשתמש בטקטיקה הזו כדרך להעניש אותך על עזיבתך ומה דרך טובה יותר להעניש מאשר לאיים על הקשר שלך עם הילדים שלך.

לצפות קרב משמורת אבל לא לפחד אחד. כאשר הדחיפה באה לדחוף את התוקפנות הפסיבית יחזור להתנהגויות ישנות, מובסות. הם לא יוצגו למועדי בתי המשפט וכאשר הם מאבדים את המשמורת, רוב לא יצליח להראות לביקור.

4. לאחר גירושין הוא סופי ויש לך צו גירושין סופי מצפה פסיבי אגרסיבית כדי להמרות מה הורה על ידי בית המשפט.

אם אגרסיבי פסיבי הוא הורה לשלם לילד תמיכה מצפה להם או לדלוף את התשלומים בכל חודש או לא לשלם בכלל. אם יש נכסי נישואין לפצל לצפות לעשות כמה נסיעות חזרה לבית המשפט. בדיוק כמו בנישואין, התוקפנות הפסיבית תהיה איטית ללכת על כל מה שהם הבטיחו לעשות. במהלך ואחרי הגירושין חסימה אגרסיבית פסיבית פועל משתולל והוא יכול לנהל את החיים שלך אם בן הזוג שלך יודע איך לתפעל את מערכת המשפט המשפחתי.

לסיכום, יש פוטנציאל לגירושים גבוהים להתגרש כאשר מתגרשים פסיבי אגרסיבי. הבעיות שבהן עסקת במהלך הנישואין רק יחמיר במהלך הגירושין. התוקפנות הפסיבית שלך תאשים אותך ותשתמש במערכת המשפט המשפחתית כדי לבטא כעס כלפיך. לדעת שיש קרב לפני עוזר לך זרוע עצמך עם מידע שיסייע לך להגן לא רק זכויות משפטיות שלך אבל הבריאות הרגשית שלך.

עוד על התנהגות אגרסיבית פאסיבית:

 • התנהגות פסיבית אגרסיבית: צורה של התעללות סמויה
 • מהי התנהגות פסיבית אגרסיבית??
 • תפקיד הכעס משחק בהתנהגות אגרסיבית פסיבית
 • מדוע האגרסיבית הפסיבית מונעת מין להעניש?
 • איזה מין אישה מתחתנת עם גבר פסיבי?

No Replies to "גירושין אגרסיבית פאסיבית? Beward שלו תוקפנות!"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  82 − 76 =