9 סיבות להתיישב במקום ללכת לבית המשפט גירושין

תשע סיבות לסיים את הסכסוך ליישב את הגירושין מבלי ללכת לבית המשפט להתגרש.
גירושים- Decree

באדיבות E + בקבוקון Getty Images

מחצית האנשים ללכת לבית המשפט גירושין להפסיד. בכל מקרה, יש זוכה ו לוזר. והזכייה אינה תלויה איך התנהגתם בנישואין או איך התנהגתם מאז הפרידה.

זכייה ואובדן בבית המשפט גירושין יכול לסמוך על הרבה משתנים. הראשון להיות כמה טוב הוא עורך הדין שלך, עורכי דין טובים לעלות הרבה כסף. במילים אחרות, הסיכוי שלך לזכות בית המשפט גירושים אם יש לך את רוב הכסף להוציא.

וגם, אם אתה מנצח, אתה עלול להפסיד, בגלל גירושין עורכי דין ועלויות אחרות כגון הנזק מתמשך הנזק כי המשפט יכול לגרום.

02
של 09

בית המשפט גירושין יקר

No-Money-Of-Divorce.jpg

באדיבות מקור תמונה דרך

בית המשפט גירושין כרוך הוצאות עצומות, זמן, חוסר ודאות. אתה צריך לקחת פסק זמן מהעבודה ללכת לבית המשפט. עורכי דין ועדים מומחים עשויים לעלות אלפי דולרים.

אתה מבלה את הכסף של המכללה של הילד שלך כאשר פירוק נישואין יכול להיות פחות מסובך ופחות יקר אתה משא ומתן על ההתנחלות שלך עם המתווך במקום ללכת לבית המשפט.

03
של 09

בית המשפט גירושין מציג את התהליך ואת ההוצאות

9 סיבות להתיישב במקום ללכת לבית המשפט גירושין

המערכת איטית. זה לוקח הרבה זמן להגיע למשפט והשופטים לא תמיד שולטים בסוף המקרה. הם עשויים לקחת מקרה תחת ייעוץ בסוף המשפט, כלומר, הם רוצים לחשוב על זה. אז אתה לא יכול לקבל את התוצאה במשך שבועות או חודשים.

ואז יש את הערעורים. לאורך כל התהליך הזה, אתה תהיה לשלם את שכר טרחת עורך דין עבור שלו / שלה זמן.

04
של 09

שופטים לא מאומנים כראוי

משפחה- Court-Judge.jpg

באדיבות טוני גרסיה דרך Getty Images

פסיכולוגים, פסיכיאטרים ועובדים סוציאליים מאומנים בהתנהגות האנושית. מומחי בריאות הנפש רבים יש מומחיות בהערכות משמורת. שופטים, לעומת זאת, הם עורכי דין שאין להם הכשרה בטיפול ברגשות שעולים במהלך גירושין.

אם אתה הולך לשים, את הטוב ביותר של המשפחה שלך, בידיו של זר, אתה לא רוצה את הזר להיות מאומן בהיבטים הרגשיים של פירוק המשפחה שלך?

05
של 09

החלטות נעשות על ידי זר

9 סיבות להתיישב במקום ללכת לבית המשפט גירושין

123rf.com

השופטים הם זרים לחייך ולנישואיהם והם נקראים לקבל החלטה לאחר ששמעו רק כמה שעות או עד כמה ימים של עדויות על נישואין שנמשכו שנים.

האם אתה באמת רוצה זר מחליט איך הנכסים שלך מחולקים או באיזו תדירות אתה רואה את הילד שלך?

06
של 09

אין גלאי שקר על הספסל

למה People Lie in Divorce Court

אין גלאי אמת על ספסל השופט. בית המשפט אינו חנות הוגנות. זוהי חנות החלטה. צד אחד מנצח ומפלגה אחת מאבדת.

שופטים ועורכי דין הם רק בני אדם, הם אינם מושלמים, והמפלגה המנצחת אינה תמיד המפלגה הראויה או הגונה. אתה עשוי לחשוב שאתה רוצה, "היום שלך בבית המשפט" אבל, באותו יום לא יכול להתברר האינטרס שלך לא משנה כמה הוגן אתה משחק.

07
של 09

השופטים מוגבלים במה שהם יכולים לעשות

גירושין

באדיבות ריץ 'לג דרך

הם מוגבלים על ידי הליכים משפטיים אשר מגדירים כיצד הם שולטים במקרים גירושין. הסכמי גירושין בעלי מו"מ פרטי בין הצדדים אינם מוגבלים על ידי חוקי הגירושים הקיימים. אתה יכול להיות הרבה יותר יצירתי מאשר השופט יכול, בסופו של דבר יותר הוגן לכל המעורבים אם אתה מוכן לנהל משא ומתן ופשרה.

08
של 09

שופטים עושים טעויות

השופט-אנד-גאבל

באדיבות ג 'ים קרוגר דרך

שופטים הם רק בני אדם והם עושים טעויות. אנחנו משלמים להם כדי לקבל החלטות, ולפתור סכסוכים, לא להיות כל ידיעה. לפעמים הם עושים את ההחלטות הלא נכונות וכאשר הם עושים, אתה משלם את התוצאות.

אל תחשוב כי אתה צודק, כי תוכל לנצח. וכאשר שופט טועה בעניינך אין לך כל זכות משפטית נגד השופט, אלא לערער על צווי השופט. כאשר זה קורה זה עולה הרבה כסף וזמן לעשות טעות ממש על ידי שופט.

09
של 09

ללא שם: גם כאשר אתה לנצח אתה מאבד

מאריאל Conflict Or Abuse

באדיבות Juanmonino דרך Getty Images

משפטי גירושין יכולים להיות הרסניים מאוד למערכות יחסים. ילדים לשים באמצע אם יש מחלוקת משמורת. לאחר המשפט, עדיין יש לך שנים לגדל ילדים עם אמא שלהם / אבא. אתה יכול לנצח את הקרב אבל איבד את המלחמה אם הלחימה אותו בבית המשפט גירושים גורם להסלמה בסכסוך בינך לבין שלך לשעבר.

No Replies to "9 סיבות להתיישב במקום ללכת לבית המשפט גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    87 + = 94