בגידה: 9 תכונות של בעל בוגד

בגידה: 9 תכונות של בעל בוגד

אני חושב שזה בטוח לומר שרוב הנשים סומכות על בעליהן. סנדרה בולוק סמכה על ג'סי ג'יימס, בדיוק כפי שאלין נורדיגרן סמכה על טייגר וודס. כמו 70% מהנשים, סנדרה ואלין לא ידעו שהבעלים שלהן בוגדים. כמוהם, קשה לדעת אם הגבר שאת מתחתנת, בעלך יהיה רמאי.

בהתחשב במוניטין של שני הגברים לפני הנישואין, אני לא יכול שלא לשאול את עצמי למה הנשים האלה היו כל כך מוכנים להראות אמון כזה אמון.

וזה, על מה זה מאמר. ללמוד את השלטים לפני אומר "אני עושה" ולא עושה תירוצים או לחיות בהכחשה כי ברגע שהוא מתחתן איתך, הוא ישנה את הדרכים המרמה שלו.

המנבא הטוב ביותר של איזה סוג של בעל יהיה גבר הוא התנהגותו בעבר. מחקרים אחרונים מראים כי 50% עד 60% מהגברים הנשואים עוסקים במין מחוץ לנישואין בזמן זה או אחר במהלך הנישואין שלהם. אתה יכול להתערב אם גבר מרומה בעבר, הוא יהיה לרמות יחסים בעתיד

איך אתה יודע אם אדם הוא מטבעו לרמות?

 

להלן 4 תכונות התנהגות של גברים לרמות במהלך הנישואין:

 

1. נרקיסיזם:

יש לו תחושה של זכאות. דעה גבוהה על עצמו והוא מרגיש שכולם צריכים לחלוק דעה זו. הנרקיסיסט הוא ביחסים על מה שהוא יכול לצאת מזה. אתה אובייקט, לא אישה עם רגשות שהוא צריך לדאוג.

החיים והקשרים הם משחק לנרקיסיסט.

זכייה במשחק פירושו לקבל את מה שהוא רוצה. אם הוא רוצה אישה אחרת הוא משחק את המשחק על פי הכללים שלו, לא חברות חוקים. אם תתחתני עם הבחור הזה והוא מרמה, אל תצפה לחמלה או לחרטה. רק מצפה עוד מאותו הדבר.

2. חסר אמפתיה:

הבחור הזה לא מרגיש אשמה על מעשיו.

מה מניע את רוב הגברים מרמה על אשתו? את האשמה ואת חרטה הם מרגישים מעל פוגע באשתו. הבחור הזה, אין לו סיבה לא לרמות כי הוא חסר את היכולת להזדהות ולהרגיש חמלה כלפי אחרים, אפילו לא את האישה שהוא כביכול אוהב.

יש לי חברה שבעלה היה רמאי טורי. היא היתה המומה למדי כשנודע לה על התנהגותו. אחרי כמה זמן היא הבינה שמעולם לא שמעה אותו מבטא אמפתיה או צער על כל דבר.

לדוגמה, הוא אמר משהו מאוד פוגע לאמה פעם אחת. כששוחחה איתו על הנושא וחששה שהיא פגעה באמה, תגובתה היתה, "היא תתגבר על זה." נחשו מה היתה תגובתו כשנתפסו בוגד? "את תתגבר על זה."

הוא לא היה מסוגל להמשיג את דרגת הסבל שבגידתו גרמה לאשתו. הוא חשב שהצורך שלה להביע חרטה הוא חסרון בה. מעולם לא עלה על דעתו שחוסר היכולת שלו להביע חרטה הוא מחסור.

3. היסטוריה של רמאות:

תקשיב לגברות. אם אתה פוגש אדם בוגד על אשתו הראשונה או השנייה, הוא יהיה לרמות אותך. כולנו אוהבים לחשוב שאנחנו מיוחדים. כי אנחנו אישה נפלאה שהוא מוצא בלתי אפשרי לשבור את האמון עם.

נחשי מה, אנחנו נפלאים אבל הוא לא פעם אחת רמאי, תמיד רמאי. אל תעלים עין מרמאות בעבר.

נשים שמעורבות עם גבר נשוי ומאמינות "הוא לעולם לא ירמה אותי" תמיד תוהה לי. דוגמה טובה לגישה זו היא ריאל האנטר, פילגשו של ג'ון אדוארד. הגברת האנטר, כשהיא נשאלת, אומרת שהיא לא חושבת שג'ון אדוארדס ישקר לה אי-פעם.

תחשוב על זה, הוא שיקר לאשתו של יותר מ -30 שנה, הוא שיקר לילדיו, הוא שיקר לצוות הקמפיין שלו והוא שיקר לכל המדינה. ריאל האנטר, משום מה, מאמינה שהיא מיוחדת, האדם היחיד עלי אדמות שג'ון אדוארדס לעולם לא ישקר לו. נשים שחיות עם ראשיהן בעננים כמו אלה שבסופו של דבר סובלים בשל חוסר תובנה משלהם והאדם שהם מעורבים בו.

4. הוא מחויבות פובית:

אם זה ייקח על ידי לך כדי להביס אותך על המעבר אתה יכול להתערב שהוא לא מושפע רגשית בנישואין כמו שאתה. הבחור הזה יש רגל אחת בנישואין רגל אחת החוצה. כאשר מתעוררות בעיות, ועל בעיות בחיי הנישואין הם חלק מלהיות נשוי הבחור הזה יהיה מחפש דרך החוצה. מה טוב יותר מאשר אישה אחרת?

לכולנו יש תפקיד בסוג הנישואים שיש לנו ואם אנחנו מסוגלים לבנות נישואים מאושרים. אחת הדרכים להבטיח את הכנות ואת נאמנות הנישואין שלך היא לשים לב התנהגויות העבר שלילי ותכונות אופי.

אם אתה קובר לך את הראש בחול או תאמין לעצמך להיות האישה שתשנה אותו, אין לך אף אחד להאשים אבל את עצמך כאשר אתה בסופו של דבר על סוף קבלת דרכים מרמה שלו.

No Replies to "בגידה: 9 תכונות של בעל בוגד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    18 − = 11