9 עצות שיעזרו לך תקציב הכסף שלך אחרי גירושין

9 עצות שיעזרו לך תקציב הכסף שלך אחרי גירושין

אם אתה עובר גירושין, רוב הסיכויים שזה נשאר התקציב שלך קצת עקום עם הרבה פחות הכנסה חודשית להשתמש באורח החיים הנוכחי שלך. עכשיו זה הזמן להעריך מחדש את התקציב שלך, לא חודשים לאחר מכן, כאשר אתה מקבל עמוק יותר לתוך החוב ואת האשראי שלך נהרס.

תקצוב טיפים עבור אורח החיים שלך לאחר גירושין

תקצוב ושמירה על המקום שבו הכסף שלך לאחר גירושין הולך היא הדרך היחידה להבטיח כי ההכנסה שלך יהיה מספיק כדי לספק צרכים עם, בתקווה, כסף מה שנשאר.

שקול את אלה תקצוב טיפים לגירושין לשרוד מבחינה כלכלית.

רשימת כל מקורות הרווח השוטף שלך

אל תשכח את כל הכסף שאתה יכול לקבל מ ייעוץ עבודה או עבודה שנייה. הקפד לא לשכוח להוסיף או לחסר כל מזונות או תמיכה ילד אתה עשוי לקבל או צריך לשלם.

להעריך את הוצאות חיוני

ערכו רשימה של כל ההוצאות שלך לקבוע ולראות מה ניתן לבטל. קבע את ההוצאות הן אלה שיש לך כל חודש, כמו תשלומי המכונית, תשלומי המשכנתא, או ביטוח. האם אתה עובר למקום קטן יותר, או צמצומים מיני ואן המשפחה שלך? אתה יכול לקצץ על כל הוצאות ביטוח כמו ביטוח ראייה או ביטוח נכות נוספת? האם אתה באמת צריך טלפון סלולרי ו קוויים בבית שלך? אתה יכול לחיות בלי אספקת מים בבקבוק, טלוויזיה בכבלים, או שירות אינטרנט?

תסתכל על ההוצאות שלך Fluctuating

הוצאות Flockuating נורמלי לכלול אלה מותרות קטנים שאנחנו נהנים.

אוכלים, סטיילינג שיער, מניקור, בוקר Starbucks שלך, זהב מועדון ארוחות חטיפים מהמכונה בעבודה, או חברות כושר. להיות מוכן לחתוך את כל ההוצאות שאינן נחוצות לחלוטין.

השווה את ההכנסה שלך הוצאות

כאשר אתה משווה את ההכנסה שלך מה אתה כרגע ההוצאות, אתה עשוי לראות חוסר ניכר של איזון.

לחזור ולהחליט מה אתה יכול לחסל. אתה יכול לארוז צהריים ולא לאכול בחוץ בצהריים מדי יום? ללא שם: באפשרותך לוותר על זה סרט סוף השבוע? אתה יכול לעשות את השיער שלך צביעה או מסמרים לעת עתה? התקשר האשראי שלך ולבקש תשלומים נמוכים יותר. רוב מוכנים לעבוד איתך כדי לוודא שאתה לא נופל מאחור. שמור על ביטול הוצאות מיותרות עד שיש לך הכנסה נשאר בסוף החודש

השינויים לא צריך להיות קבוע

זכור את השינויים שלך לא צריך להיות קבוע, רק עד שתוכל להגדיל את ההכנסה שלך. ברגע שאתה כבר לבד שלך במשך זמן מה, ללא תועלת של הכנסה כפולה תוכל להעריך טוב יותר כמה רחוק אתה יכול למתוח את ההכנסה שלך. זה עוזר לחסל ניצבים אם אתה יודע שאתה יכול לקבל אותם בחזרה בשלב כלשהו.

לחבק את ההבדל בין הרצון ואת הצורך

שקול את הצרכים שלך לעומת הצרכים. הישרדות עשויה לרדת לחיסול כל דבר מן התקציב שלך אבל צריך. סדרי העדיפויות שלך עשויים להשתנות. רבים מהדברים שחשבתם היו הכרחי להיות אופציונלי.

חפשו דרכים להביא מזומנים נוספים

ייתכן שתרצה לקחת חלק כל החיסכון לך לשלם כמה הוצאות קבועים שלך כך יהיה לך יותר נשאר כל חודש עבור דברים אחרים.

תסתכל טוב על הכשרונות שיש לך ולקבל יצירתי בדרכים אתה יכול לבנות את תזרים המזומנים שלך. אתה יכול לעשות קצת עצמאי כתב? האם יש לך יכולת אמנותית? האם תוכל להפעיל מודעה כדי לבצע תחזוקת בית עבור אחרים? שים את מכסה החשיבה שלך לבוא עם דרכים להרוויח הכנסה חודשית נוספת.

הימנע כל חוב חדש

זה אולי נראה מפתה להשתמש בכרטיס אשראי ולא לוותר על מותרות אתה נהנה. אל תתנו לפיתוי. זה יהפוך את התמונה הפיננסית העתידית שלך הרבה יותר עגמומית הרבה יותר. אל תתנו את הלחץ הרגשי של גירושין לגרום לך להרגיע את עצמך על ידי ההוצאות יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

הימנע מתח נוסף על ידי שמירה על התקציב

בעיות כלכליות להביא מתח והימנעות כי הלחץ עשוי להקל על לוותר על דברים שאתה יכול לחיות בלי. המצב שלך אינו קבוע וגם זה יעבור.

התמונה הפיננסית שלך לא צריכה להיות עגומה כפי שהיא מופיעה לראשונה. השתמש היצירתיות שלך ואת השליטה העצמית כדי לבצע כמה שינויים הדרושים, ואתה תהיה על הרגליים הרבה יותר מוקדם.

No Replies to "9 עצות שיעזרו לך תקציב הכסף שלך אחרי גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − 90 =