9 דברים שאתה בהחלט חייב לעשות לפני הגשת בקשה לגירושין

עבור רוב, רגשות להיכנס בדרך של חשיבה רציונלית במהלך גירושין. ההחלטה להתגרש פעמים רבות מבוססת על רגשות שליליים שיכולים לגרום לאדם לקפוץ לתוך תהליך הגירושין במקום להידרדר לאט. ישנן השלכות שליליות לא "מקבל את הברווזים שלך בשורה" לפני הגשת בקשה לגירושין.

בדיוק כמו עם כל שינוי בחיים אחרים ההחלטה היא משלמת לקחת את הזמן שלך, ללמוד איפה אתה עומד מבחינה כלכלית וליישר את עצמך עם עו"ד כדי לעזור לך להגן על הזכויות המשפטיות שלך לפני ואחרי להגיש קובץ גירושין.

לִשְׂכּוֹר Divorce Attorney

ארמסטרונג רוברטס / ClassicStock / Creative RM / Getty Images

ראיון לפחות שלושה גירושין עורכי דין לפני שתחליט על אחד. ללכת עם עורך דין שיש לו לפחות 5-10 שנים ניסיון עיסוק במשפט משפחתי גירושין. אני רזה לעבר גישה שיתופית במהלך גירושין. זה קל יותר ופחות יקר אם אתה ובני הזוג שלך מסוגלים ליישב את כל הבעיות ללא התדיינות משפטית. אם זה לא יכול להיעשות ודא שיש לך עורך דין אשר מסוגל ומסוגל לדון במקרה שלך לפני שופט. אתה בעצם מחפש שני דברים ... עורך דין שיודע את הערך של התיישבות במהירות אבל הוא גם מוכן להילחם בשבילך צריך את הצורך.

02
של 09

קבל רעיון של איפה אתה עומד מבחינה כספית

לְהִתְגַרֵשׁ and Finances

תמונה מקור / Creative Creative Commons

אתה צריך תמונה ברורה של איפה אתה ובן הזוג שלך עומדים מבחינה כלכלית. אחת המטרות העיקריות של תהליך הגירושין היא להפוך את חלוקה שוויונית של נכסים וחובות. על מנת לקבל את נתח הוגן במהלך המשא ומתן ההתנחלויות גירושים זה חובה כי אתה יודע מה הוא בבעלות ומה חייב. זהו תהליך דו-שלבי:

קבע מה בבעלותך:

כמה נכסי הנישואין ברורים. ברור כי בית הנישואין, כל חשבונות פיננסיים וכלי רכב הם נכסים שצריך לפצל באופן שוויוני. נכסים לא כל כך ברורים עשויים לכלול יצירות אמנות, תוכניות פנסיה, ירושות או חפצים שהובאו לנישואין.

לקבוע את מה שאתה חייב:

בעת קביעת מה שאתה חייב זה לא משנה מי שם כל החובות נמצאים. החוב בנישואין יהיה לפצל על בסיס מי יותר מבחינה כלכלית מסוגל לשלם את החוב, לא בשמו החוב הוא פנימה הדרך הקלה ביותר לקבוע את החוב הנישואין היא כדי לקבל עותק של דוח האשראי שלך. כל חוב שיש לך יהיה רשום על הדוח שלך.

03
של 09

לאסוף הוכחת הכנסה

הוכחה of Income During Divorce

MJHollinshead / Creative RF / Getty תמונות

אתה צריך תיעוד מראה את ההכנסה ואת ההכנסה של בן הזוג שלך. אם אתה והשותף שלך הם שכירים עובדים, תצטרך עותק של האחרונה בדלי לשלם בתוספת שלך כועס ביותר מס הכנסה לחזור.

קביעת הכנסה קשה אם בן הזוג שלך הוא עצמאי. במקרה כזה, עותקים של דוחות חשבון בנק ודוחות כספיים כספיים ייתן תמונה ברורה של הכנסה. זה רעיון טוב לעשות עותקים של הצהרות כאלה לפני הגשת בקשה לגירושין.

ייתכן שתוכל לקבל מושג על כמה בן הזוג שלך בעצם עושה אבל, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי לקבוע הכנסה אמיתית כאשר בן הזוג הוא עצמאי. לאסוף את המידע שאתה יכול ואז עורך הדין שלך יכול לעזור לקבל את השאר באמצעות תהליך הגילוי.

04
של 09

בצע תקציב גירושין

הודעה Divorce Budget

פיטר דאזלי / Creative RM / Getty תמונות

זה החלק הכיפי, להבין את התקציב שלאחר הגירושין. החלק שבו אתה מקבל כדי לקבוע מה תצטרך לחיות על פעם אחת אתה גרושה. אתה מודע למה שנדרש כדי לנהל את משק הבית עכשיו. מה שאתה צריך לדעת הוא מה עלויות החיים שלך יהיה לאחר הגירושין. כמה אנשים הכנסה של ירידה דרסטית לאחר גירושין. הכי טוב שלה אתה מוכן על ידי בניית תקציב עכשיו במקום להיות מכה על הראש עם שטרות אתה לא יכול לשלם.

תצטרך להעריך כמה הוצאות אבל זה חשוב, כך שתוכל לקבל מושג על מה תצטרך לשרוד בחיים החדשים שלך. זה גם חשוב כי זה ישפיע על איך אתה משא ומתן על הגירושין ההתנחלות שלך. אתה צריך לדעת מה יהיה עליך מבחינה כלכלית על מנת להעריך את אפשרויות ההתנחלות שלך או מה אתה יכול לבקש במקרה שלך ללכת לבית המשפט.

05
של 09

להקים אשראי בשם שלך

לְהַקִים Credit after Divorce

קלווין מורי / Creative RM / Getty תמונות

אם אין לך אשראי בשמך לבד אתה צריך להקים כמה עכשיו. אתה יכול לעשות זאת על ידי קבלת כרטיס אשראי אבל זוכר שאתה רוצה כרטיס כי הוא רק את שמך.

נשים רבות למצוא את זה, לאחר גירושין הם מתקשים לרכוש בית או מכונית כי הם בילו שנים שיתוף אשראי עם בן הזוג שלהם. כל האשראי שיש לך במשך השנים עם בן הזוג שלך הוא מועיל לו אבל ברגע שאתה אישה אחת, תקבל מעט מאוד 'אשראי' לשמירה על תשלומים אלה.

ברגע שיש לך כרטיס אשראי בשם שלך להשתמש היא במשורה ולוודא שאתה יכול לשלם את זה בכל חודש. המטרה היא להקים ציון אשראי טוב לא לרוץ למעלה חבורה של חוב. זה נעשה באמצעות כרטיסי אשראי רק במידה שבה אתה יכול לשלם את חודשי.

06
של 09

הערכת חשבונות כספיים משותפים

לִסְגוֹר joint accounts before divorce

הצורה / Creative

בשלב שני לעיל דנתי בהשגת עותקים של מסמכים פיננסיים. אם אתה עושה את זה, עכשיו אתה צריך להבין מה לעשות איתם. זה לא נדיר, לאחר למידה יש ​​גירושין הממשמש ובא עבור בן הזוג לפשוט חשבונות כספיים. לפעמים זה נעשה מתוך כעס, לפעמים זה נעשה על פי ייעוץ של עורך דין גירושין היריב.

אתה רוצה להגן על עצמך ולשמור על בן הזוג שלך מפני היכולת לנקות את כל חשבונות משותפים יש לך ביחד. אם אתה חושש שבן הזוג שלך עושה דבר כזה אתה יכול להגן על עצמך על ידי פתיחת חשבונות בשמך בלבד, להסיר 1/2 את הכספים מחשבונות משותפים, ולהפקיד אותם בחשבונות החדשים שלך.

אל תסתירו את העובדה שעשיתם את זה ואת לא מבזבזים את הכסף בטיפשות. מסמך כל אגורה שאתה מבלה, כך שאתה יכול להיות חשבונאות עבור זה במהלך המשא ומתן ההתנחלות או בבית המשפט. אם יש לך חשבונות חיסכון, חשבונות שוק כסף או כל סוג ההשקעה חשבונות ואתה חושש בן הזוג שלך יהיה לחבל עם אלה שאתה צריך לשקול את חשבונות קפואים. אתה צריך, כמובן, לדון עם עורך הדין שלך כל פעולה אתה מתכנן לנקוט לגבי חשבונות פיננסיים משותפים.

07
של 09

סגור את כל חשבונות האשראי המשותף

לִסְגוֹר joint credit accounts during divorce

ווקר ווקר / Creative RM / Getty תמונות

לפני שתפרדו, ניתן לשלם ולסגור את כל חשבונות האשראי המשותפים. סגירתם לפני ההליכים גירושין תמשיך בן זוג זועם באמצעות חשבון ולהפעיל את החיובים כי ייתכן שיהיה מאוחר יותר אחראי.

אם אתה לא יכול לשלם חשבונות באופן מלא אתה יכול לנהל משא ומתן עם נושה לשלם פחות ממה שחייב על חשבון .. אם זה נעשה, לקבל מכתב מן הנושה כי החשבון כבר שילם במלואו הבטחה בכתב כי הם לא יגישו שום דבר גנאי על החשבון של סוכנויות הדיווח אשראי.

אם אתה לא יכול לשלם או לבוא להסכם הפשרה לגבי יתרת חייב אתה צריך את חשבונות קפוא. זה ימנע ממך להיות מסוגל להשתמש בחשבון אבל גם להגן עליך בסוף. לאחר הגירושין הוא סופי, את היתרה על החשבון יכול להיות מועבר לצד בית המשפט אחראי על החוב. אם אחראי לא לשלם את החוב אז אתה לא צריך לדאוג שזה משפיע על ניקוד האשראי שלך.

צור נושים התראה על העובדה שאתה עובר גירושים. אם יש שינוי כתובת, ודא שהם יודעים את זה כך שתמשיך לקבל חשבונות מכל חשבונות משותפים.

ודא שכל חשבונות כרטיס האשראי משולמים. הליכי גירושין יכול לקחת חודשים וכל מה שנדרש הוא תשלום אחד מאוחר לפגוע האשראי שלך. גם אם אתה צריך לשלם את המינימום על חשבונות שאתה יודע בסופו של דבר להיות האחריות של בן הזוג שלך זה יהיה שווה את זה.

08
של 09

להפוך את ההחלטה או להישאר או להתרחק

איש moving out during divorce

גיבור תמונות / Creative

השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבל מלקוחות שוקלים גירושין היא האם הם יכולים לצאת מהבית. אלא אם כן יש התעללות אני בדרך כלל אומר להם להישאר היכן שהם. ישנן סיבות רבות לא לעזוב את בית הנישואין. החשובות ביותר הן:

  • זה יכול להשפיע על הריבית יש לך את הנכס. אם אתה עוזב את בן הזוג שלך משלם את המשכנתא כל הזמן במקרה גירושין שלך תלויה ועומדת שופט עלול גורם זה לתוך כל החלטה שהוא / היא עושה על הפצה רכוש. אם המצב הופך להיות מלחיץ מדי ואתה מרגיש שאתה צריך לנסות לנסות להמשיך לשלם חלק תשלום המשכנתא. מסמך היטב כל התשלומים שתבצע כלפי המשכנתא.
  • אם יש לך ילדים בגיל בית הספר ואתה מקווה להיות מסוגל להישאר בבית הזוגי עד שהם מסיימים את בית הספר הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לעזוב את הבית. אם את בן / בת הזוג הכנסה גבוהה יותר מאשר את ההכנסה ואתה רוצה לנהל משא ומתן לו לשלם את המשכנתא או חלק המשכנתא אתה מאבד את היכולת לנהל משא ומתן שמירה על הבית פעם אחת אתה עוזב את הבית. להשאר במקום!

מעבר לבית הזוגי יכול להיות בעל השפעה שלילית על המקרה שלך. אל תעשה זאת מבלי לדון תחילה בבעיה עם עורך הדין שלך. בחלק מהמדינות, שופט ישקול בקשה של עורך הדין שלך עבור החזקה זמנית של בית המשפט המשפחתי ממתינים גירושין המשפט. אתה יכול לדון באפשרות זו עם עורך הדין שלך.

אם יש התעללות במשפחה ואתה לא יכול לקבל צו של החזקה זמנית אז זה הכרחי לנקוט בכל הצעדים שאתה צריך כדי להגן על עצמך. עזוב את הבית אם אתה מרגיש שאתה בסכנה. אם יש היסטוריה של אלימות במשפחה לדון זה עם עורך הדין שלך, כי הוא עשוי להיות מסוגל מבחינה משפטית יש בעלך הוסרו מבית הנישואין.

09
של 09

קח את הדרך הגבוהה

לקחת the high road during divorce

/ Creative Creative Commons

זה אומר, לא היכרויות, לא מסיבה, לא להסתובב עד כל שעות הבוקר. אם משמורת ילדים היא בעיה במקרה שלך אתה צריך לעשות את הילדים שלך עדיפות מספר אחת שלך ... אשר הם צריכים להיות כבר. אל תתנהג כמו אמא טובה / אבא, להיות אחד. זהו זמן מלחיץ במיוחד עבור הילדים שלך והם צריכים אותך להישאר ממוקדים על הפגישה הצרכים של הילד שלך.

אם אתה הופך להיות מתוסכל מינית, להתגבר על זה. סקס הוא מותרות, לא הכרח. ברגע שאתה גרושה אתה יכול לקבל את כל הסקס שאתה רוצה. עד אז לא נותנים את הרצון שלך למין לשים אותך במצב שופט עשוי לראות מפוקפק.

לבלות עם חברים, משפחה וילדיך. הישאר קרוב לבית, שמור על עצמך פיזית ורגשית, להשתתף בחיים הרוחניים שלך ויותר מכל, מה שאתה עושה, להיות מעל תוכחה. תתנהג יפה!

No Replies to "9 דברים שאתה בהחלט חייב לעשות לפני הגשת בקשה לגירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =