9 סימנים יש לך רומן מקוון – insightyv.com

9 סימנים יש לך רומן מקוון

האם ידעת שיש אלטרנטיבה לפרשה פיזית מחוץ לנישואין? פרשה מקוונת כרוכה באותם הרגשות שעושים אחרים. יש סודיות, פנטזיה, והתרגשות גם, רציונליזציה של מה שאתה עושה ואת הכחשת ההשפעות. אבל אל תלך שולל, רומן מקוון הוא הרסני פוטנציאלי כמו רומן פיזי.

האם יש לך רומן מקוון? אם תענה בחיוב לפחות על חמש השאלות הבאות אתה עשוי להיות מעורב יותר מאשר רק לשוחח באינטרנט, ייתכן שיש רומן.

כמה זמן אתה מבלה באינטרנט?

אם אתה מבלה יותר משלוש שעות בשבוע לשוחח עם והחלפת מידע אישי עם חבר של המין השני אתה נתקל רומן מקוון. במיוחד אם הצ’אט והמידע שהוחלף הוא בעל אופי אינטימי.

האם אתה מצפה להעביר את הזמן עם “חבר שלך” באינטרנט?

כאשר אתה לא מקוון אתה עסוק עם המחשבות של החבר שלך באינטרנט? האם אתה חושב עליהם לעתים קרובות ומצפים בפעם הבאה תוכל לשוחח איתם?

האם החבר שלך באינטרנט סוד?

האם שיתפת את העובדה שיש לך חבר מקוון עם בן / בת זוגך? האם אתה שומר את זה לעצמך כי אתה יודע את בן הזוג היה להגיב שלילית? אולי אתה לא אומר כי הרעיון של בעל חבר בן הזוג שלך לא יודע על זה מרגש לך.

האם אתה יחסי שיתוף היחסים עם החבר שלך באינטרנט?

האם הוא / היא מישהו שאתה מרגיש בנוח שיתוף בעיות בחיי הנישואין?

אתה אומר לו / שלה על מה אתה רוצה מהחיים, מה האכזבות שלך הם הנישואים שלך להרגיש שהם יותר הבנה מאשר בן הזוג שלך.

האם החבר שלך מקשיב טוב יותר מאשר בן / בת הזוג שלך?

כאשר אתה משתף פרטים אישיים ובעיות, האם החבר המקוון שלך תמיד מגיב באופן שאתה צריך?

האם אתה מוצא את עצמך המבקשים את בן / בת הזוג אכפת כמו החבר שלך באינטרנט נראה?

האם אתה מתחיל להתנער בן / בת הזוג שלך?

האם אתה עושה השוואות בין החבר שלך באינטרנט בן הזוג שלך? האם אתה מוצא שאתה מרגיש יותר כעס מהרגיל כלפי בן הזוג שלך? להיות פחות סובלני כלפי בן זוג, תחושה של כעס וטינה ומשיכה רגשית היא אחד ההיבטים המזיקים ביותר מכל סוג של רומן.

האם יש לך פחות עניין במין עם בן / בת הזוג שלך?

ראשית, אתה יכול לפנטז על החבר שלך באינטרנט במהלך יחסי מין עם בן / בת הזוג שלך. אז אתה עלול לאבד את כל עניין מיני בבן הזוג שלך ולהחליף אותו עם פנטזיות מיניות געגועים לחבר שלך באינטרנט. לפני שאתה יודע את זה אתה חושב על דרכים לפגוש את החבר המקוון שלך באופן אישי.

האם אתה החלפת תמונות עם החבר שלך באינטרנט?

האם שלחת לחבר שלך באינטרנט תמונה של עצמך? האם שלחתם שניכם את התמונות הארוטיות והמיניות שלכם? אם לא, יש מחשבה חצה את דעתך?

יש לך הציע מפגש “החיים האמיתיים” עם החבר שלך באינטרנט?

מפגש לארוחת צהריים או קפה יהפוך בקרוב לדיון. ענייני באינטרנט כמעט תמיד להוביל רצון לפגוש אחד את השני בחיים האמיתיים.

זה כאשר משהו שאתה חושב הוא מזיק הופך הרסני.

אל תלך שולל על ידי הכחשה ועל רציונליזציות שביצעת על החבר שלך באינטרנט. שמירה על זה באינטרנט יכול להיות משהו שאתה יכול לחיות איתו. זה יכול, בראש שלך להיות בסדר מאז שניכם לא עושים סקס. מה שאתה אומר לעצמך על זה, זה יהיה בסופו של דבר להפוך יותר ממה שאתה הולך לחפש מלכתחילה.

טיפים

  1. להיפטר ההכחשה שלך. להיות כנים עם עצמך ואת מה שאתה עושה. להיות כנה על ההתנהגות שלך היא הדרך היחידה לקבוע אם מה שאתה עושה שווה את הכאב זה יגרום לבן הזוג שלך והמשפחה.

  2. אם תחליט לסיים את הרומן באינטרנט מצפים להיות לא נוח מבחינה רגשית. יצרת קשר עם אדם אחר. שוברים את הקשר הזה הולך לקחת כוח רצון.

  3. להשקיע פחות זמן באינטרנט יותר זמן לעשות דברים שישפיעו על החיים שלך באופן חיובי. להחליף את ההתנהגות השלילית שלך עבור אחד שיעשיר את הנישואין והמשפחה.

  1. אם אתה מוצא את זה בלתי אפשרי לנתק את הפרשה לקבל עזרה. אתה לא צריך לעשות את זה לבד. ראה מטפל או לדבר עם חבר מהימן. שתף את מה שאתה עובר עם מישהו מוכן לעזור לך להתמודד עם הרגשות השליליים שאתה מרגיש.

No Replies to "9 סימנים יש לך רומן מקוון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.