9 דברים שאתה צריך לדעת על ריפוי מתוך גירושין לא רצויות

9 דברים שאתה צריך לדעת על ריפוי מתוך גירושין לא רצויות

גירושים לא רצויים הם סוף החלומות, העתיד שלך ומחסום שאיש אינו מצפה להתמודד איתו.

מצאת את עצמך מקבלת גירושין לא רצויים. בן הזוג שלך אולי פשוט יצא, או עזב אותך גבר אחר / אישה. אולי היה משבר באמצע החיים, ולא הייתם מבינים את "החיים החדשים". תהא הסיבה אשר תהא, ההתמודדות עם גירושים לא רצויים יכולה להיות קשה מאוד. אנשים רבים במצב זה מוצאים את עצמם מדוכאים, דומעים, ופוחדים.

להמשיך עם החיים שלך אולי נראה בלתי עביר, אבל יש תקווה.

הנה תשעה דברים שאתה צריך לדעת על ריפוי גירושים לא רצויים

הזמן לא מרפא את כל הפצעים

זה לוקח זמן. הפתגם הישן, "הזמן מרפא את כל הפצעים" הוא נכון רק בחלקו. הזמן מרפא כמה פצעים, אבל פצעים רבים של גירושים לא רצויים לעולם לא להחלים. עם זאת, הזמן מפחית את העוקץ, ועם הזמן, המבול של זיכרונות וחרטות יקרה פחות ופחות. תוכלו יום אחד להעריך את הכאב על מה זה היה ... הזדמנות ללמוד ולגדול.

אתה ראוי לאהבה

כאשר בן הזוג קבצים עבור גירושים, ההערכה העצמית שלך יכול לקחת מכות. חלק הדו"ח מרגיש חסר ערך או unovovable. רק בגלל שאתה לא מסוגל לעשות את יחסי העבודה עם אדם אחד זה לא אומר שאתה לא יכול להמשיך הלאה ולמצוא מערכת יחסים אוהבת. הגירושין אולי היה הרבה יותר לעשות עם בן / בת הזוג שלך ואת הבעיות שלו מאשר להיות עלייך.

אל תאשים את עצמך. ביקורת עצמית רק מקשה. זה הזמן להיות טוב לעצמך, לא להכות את עצמך.

לטפח חברויות חיוביות

להעריך חברויות הנוכחי ולעשות חדשים. רבים לאחרונה גרושים אנשים מופתעים לקבל כתף קרה של כמה חברים שלהם. אם הם היו חברים הדדיים עם בן הזוג לשעבר שלך, הם עשויים להיות נאמנים יותר לו או לה מאשר לך.

סביר להניח, עם זאת; כי יש לך כמה חברים אמיתיים אתה יכול להגיע אל בשלב זה. הפוך חברים חדשים על ידי שואל מישהו לארוחת צהריים או לסרט. אתה צריך חברויות כדי לתמוך בך באמצעות המעבר הזה.

זכור מי היית לפני הקשר הרע

זכור את העבר. לא, אני לא מתכוון למערכת היחסים הקודמת. לחזור בזיכרון שלך לחיים שלך לפני היחסים. מה היו תקוותיך וחלומותיך? היו מקומות שרציתם ללכת או דברים חדשים שרציתם לנסות? זה הזמן המושלם לקחת את סדנת הכתיבה, בכיתה אמנות, או פעילויות אחרות שמעניינים אותך. אולי אתה רוצה לחזור לבית הספר. אתה צריך לעשות חיים חדשים עבור עצמך וזה צריך להיות טיפוח עצמי.

קח זמן להתאבל

תן לעצמך זמן להתאבל. קחו אלבומי תמונות ישנים של הנישואים, השמיעו את השירים שלכם. יש לבכות טוב. בוכה עמוק ואז משחררת אותו. תן לעצמך הגבלת זמן על האבל שלך, ולאחר מכן לעשות ברית עם עצמך כי אתה לא אתן לעצמך להתעכב על רגשות שליליים עוד. לאחר מסיבת רחמים היומי הוא טוב בתחילת תקופת ההתאמה שלך, אבל אתה צריך להגדיר גבול על זה.

קבל מחדש היכרות עם עצמך

תכירו את עצמכם שוב. כאשר אתה כבר חלק של זוג, רוב הסיכויים רבים של הבחירות שנעשו במערכת היחסים, כגון איפה לאכול או לאן ללכת בחופשה, לא היו הבחירות שלך אבל את בני הזוג.

אולי אתה לא יודע מה אתה באמת אוהב יותר. נסה דברים חדשים ולמד מה עושה אותך מאושר. עכשיו יש לך את החופש לחקור את עצמך ואתה עלול להיות מופתע ללמוד שאתה אדם מעניין מאוד!

חקור את כל האפשרויות שלך

השתמש בחוויה זו כזרז לחיים החדשים שלך. לפעמים חוויה טראומטית יכולה להזיז אותנו מתוך רוט שאנחנו כבר עם חיינו. האם היית תקוע בקריירה שלא מילאת אותך? עכשיו יכול להיות הזמן המושלם להסתכל על אפשרויות אחרות. התחל את החיים שלך מעל היום, ולהבין את כל ההזדמנויות הזמינות לך.

חוגגים להיות יחיד

חוגגים להיות רווקים. יש הרבה "סינגלים מתים" שבאמת נהנים לחיות לבד. גם אם הם נמצאים במערכת יחסים, יש יתרונות להיות יחיד. אתה לא צריך לחלוק אמבטיה.

אתה יכול להישאר עד מאוחר מבלי להפריע לאף אחד. אתה יכול לבשל מה שאתה אוהב לאכול. אתה יכול להוציא את הכסף שלך כמו שאתה רוצה. אתה לא יכול לשנות להיות בודד עכשיו, גם אם אתה לא מתכנן את זה, אבל למצוא דרכים ליהנות ממנו. בדידות מסוימת יכולה להיות טובה לכולנו כזמן של השתקפות וארגון מחדש של סדרי עדיפויות.

קח את הזמן שלך כאשר מדובר ביחסים חדשים

היזהר לקחת קצת זמן כדי לקבל את עצמך מקורקע שוב לפני שניסה להתמודד עם מערכת יחסים אחרת. יחסים ריבאונד לעולם אינם טובים עבור אדם המעורבים. מטפלים בדרך כלל ממליצים לחכות לפחות שנה כדי לתת לעצמך זמן לעבוד באמצעות בעיות הקשורות גירושין לפני להסתבך עם מישהו אחר.

No Replies to "9 דברים שאתה צריך לדעת על ריפוי מתוך גירושין לא רצויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1